Müşteri Hizmetleri
Mobil Yardım
BİZ SİZİ ARAYALIM:

KATILIMCI GÖRÜŞLERİ

SIKÇA SORULAN SORULAR

28 Eylül 2016
Rize
Eyüp K.
kısaca boş durmuyor...size çalışmak kalıyor...Ama benim için en değerli olanı ise hocanın eğitimci yönü...Dersler 2 saat sürüyor ve hoca gırgır yapmıyor, dersleri çoğu zaman 2 sat 4,59 da bitiriyor... 5 dk mola veriyor, muhabbet etmiyor...Kısaca herşeyi para olarak görmüyor...Bir eğitimci olarak benim gözümdeki en değerli yanı bu oldu...Remzi hoca ve ekibine teşekkür ederim...
28 Eylül 2016
Rize
Eyüp K.
Merhaba,
Bir yıldır hocanın kursunu alıyorum. İlk aldığımda 63,75 aldım sınavdan...Sonrasında bıraktım ve puanım düştü. Yine bu yazın tekrar çalışarak 75 puan almış oldum. Remzi hoca, sınavın felsefesini çok iyi analiz etmiş biri..Her sorunun kendi içerisindeki çözümlerini öğretiyor. Söylediklerini yaptığınız zaman geçmeme ihtimaliniz yok...Tabi hocanın da dediği gibi okumadan ve kelime bilmeden bu işi kotaramasınız. Yani temelde iş size düşüyor! Hoca üzerine düşeni fazlasıyla yapıyor zaten, yeterli kaynak tedarik ediyor, listeler hazırlıyor.
27 Eylül 2016
ADANA
YASEMİN Ö.
REMZİ HOCAM....EMEĞİNİZE, YÜREĞİNİZE SAĞLIK. HİÇ TÜKENMEYEN ENERJİNİZ VE ÇALIŞKANLIĞINIZLA BİZLERİ MOTİVE EDEREKBU SINAVA HAZIRLADINIZ.ÇOĞU ZAMAN BİZDEN KAT VE KAT FAZLA ÇALIŞTINIZ. BU YOĞUN İŞ TEMPOSUNDABİZLERİ SINAV TEMPOSUNDA TUTTUNUZ..BAZEN GÜLDÜRDÜNÜZ..BAZEN DÜŞÜNDÜRDÜNÜZ..BAZEN FIRÇALADINIZ. KENDİMİZİ KOCAMAN BİR AİLENİN İÇİNDE HİSSEDİRDİNİZ. OKULYILLARINDANSONRA AKLIMDA KALAN SAYGI İLE ANACAĞIM BİR HOCAM OLDUNUZ.BU SEFER OLDU HOCAM 70 ALDIM...HER ŞEY İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM....YDS İÇİN GERÇEKTEN VE TEREDDÜTSÜZ TEK ADRES...REMZİ HOCA
Derslerde teknik stratejik bilgiler mi veriliyor ?
Evet. Remzi Hoca tarafından geliştirilen onlarca metodu derslerimizde öğrenme imkanı elde edeceksiniz.
Ders saatinde orada bulunamazsam o dersi izleme şansım var mı ?
Evet. Eğer canlı ders katılımcısıysanız ve bir nedenle bir dersi kaçırmışsanız daha sonra bu dersi kayıttan izleyebilirsiniz. Ancak size tavsiyemiz canlı derslerimiz başlamadan en az 5 dakika önce kendinizi ve bilgisayarınızı hazırlamanızdır.
Ders esnasında anlamadığım konuları nasıl sorabilirim ?
Canlı ders esnasında ekranınızın sağ alt bölümünden aklınıza takılan soruları anında sorabilirsiniz.
Kaçırdığım dersleri nasıl telafi edebilirim ?
Kaçırdığınız dersleri, yeni ders günü gelmeden önce mutlaka kayıttan izleyerek telafi ediniz.
Canlı katılımcılar da kayıttan ders izleyebilir mi?
Evet. Derslerimize canlı olarak katılan tüm kullanıcılarımız kayıttan derslerimizi de istedikleri zaman izleyebilirler.
Dersleri kim anlatıyor ?
Online derslerimiz, Remzi Hoca tarafından anlatılmaktadır.
Derse canlı katılamazsam ne olur?
Eğer canlı ders katılımcısıysanız ve bir nedenle bir dersi kaçırmışsanız daha sonra bu dersi kayıttan izleyebilirsiniz. Ancak size tavsiyemiz canlı derslerimiz başlamadan en az 5 dakika önce kendinizi ve bilgisayarınızı hazırlamanızdır.
Kayıttan katılım ne demektir ?
Kayıttan katılım, daha önceden anlatılmış derslerimizi daha sonra kayıttan izleme işlemidir.
Derslerde ne tür kaynaklar kullanılıyor ?
Dersler için gerekli olan tüm kaynaklar PDF olarak gönderilmektedir. Başka bir kitap yada kaynak almanıza gerek yoktur, sadece bizim sağlayacağımız kaynakları kullanmanız yeterli olacaktır.