Müşteri Hizmetleri
Mobil Yardım
BİZ SİZİ ARAYALIM:

KATILIMCI GÖRÜŞLERİ

SIKÇA SORULAN SORULAR

doktor
hatay
metin t.
öncelikle remzi hocaya sonrada tüm ekibine tek tek teşekkür ediyorum . Daha önce kurs deneyimi yaşamış biri olarak gerçekten kaliteli bir kurs dönemi yaşadık. sınavı geçermiyim bilmiyorum ancak dersleri anlatış tarzı konuların veriliş sıralaması harika. tüm konuları matematiksel veriler gibi sunması daha kolay anlaşılmasını sağlıyor. ayrıca dersler esnasında öğretim tekniklerinide çok etkili bir şekilde kullanıyor. verdiğimiz parayı son kuruşuna kadar hak ediyor. ha bu arada remzi hocanın gerçekten parasal kaygıylada iş yapmadığını sizden çok sizi düşündüğünü dersleri dinledikçe ve kurs ilerledikçe anlıyorsunuz. ben kayıttan dinleyiciydim. bana sorarsanız kursun gidişatında sınavda zamanı yetiştirememe herkes için sorun olduğundan 2 hafata da bir veya haftalık peryotlarla deneme sınavı çözülebilir diye düşünüyorum. sayglarımla.......
Demo Kullanıcı
Kayseri
Demo K.
Ben bir kamu çalışanıyım,ilk yds sınavından 39 almıştım,şu 6 aylık dönemde( eylül sınavında)60 almak zorundayım. internettearaştırma yaparken sitenizi buldum, şunu söylemeliyim emeği geçenlere, öncelikle Remzi Hocaya teşekkürlerimi sunuyorum. Muazzam bir site olmuş;özgün ve faydalı.Renkli olması da ayrıca güzel. Herkesin istifadesine de açılmış; bu çok önemli. Umarım ulaşmam gereken puanı aldıktan sonrada yazarım..
HEMŞİRE
EDİRNE
DUYGU K.
Bir türlü başarılı olamadığım yds sınavına 2.5 ay gibi kısa bir süre Remzi Hoca ile hazırlanarak 55 aldım. Emekleri için ve bana yds yi geçebilme mutluluğunu yaşattığı için Remzi Hoca'ya çok teşekkür ederim.
Derse canlı katılamazsam ne olur?
Eğer canlı ders katılımcısıysanız ve bir nedenle bir dersi kaçırmışsanız daha sonra bu dersi kayıttan izleyebilirsiniz. Ancak size tavsiyemiz canlı derslerimiz başlamadan en az 5 dakika önce kendinizi ve bilgisayarınızı hazırlamanızdır.
Canlı katılımcılar da kayıttan ders izleyebilir mi?
Evet. Derslerimize canlı olarak katılan tüm kullanıcılarımız kayıttan derslerimizi de istedikleri zaman izleyebilirler.
Derslerde teknik stratejik bilgiler mi veriliyor ?
Evet. Remzi Hoca tarafından geliştirilen onlarca metodu derslerimizde öğrenme imkanı elde edeceksiniz.
Kayıttan katılım ne demektir ?
Kayıttan katılım, daha önceden anlatılmış derslerimizi daha sonra kayıttan izleme işlemidir.
Dersleri kim anlatıyor ?
Online derslerimiz, Remzi Hoca tarafından anlatılmaktadır.
Derslerde ne tür kaynaklar kullanılıyor ?
Dersler için gerekli olan tüm kaynaklar PDF olarak gönderilmektedir. Başka bir kitap yada kaynak almanıza gerek yoktur, sadece bizim sağlayacağımız kaynakları kullanmanız yeterli olacaktır.
Kaçırdığım dersleri nasıl telafi edebilirim ?
Kaçırdığınız dersleri, yeni ders günü gelmeden önce mutlaka kayıttan izleyerek telafi ediniz.
Ders saatinde orada bulunamazsam o dersi izleme şansım var mı ?
Evet. Eğer canlı ders katılımcısıysanız ve bir nedenle bir dersi kaçırmışsanız daha sonra bu dersi kayıttan izleyebilirsiniz. Ancak size tavsiyemiz canlı derslerimiz başlamadan en az 5 dakika önce kendinizi ve bilgisayarınızı hazırlamanızdır.
Ders esnasında anlamadığım konuları nasıl sorabilirim ?
Canlı ders esnasında ekranınızın sağ alt bölümünden aklınıza takılan soruları anında sorabilirsiniz.