Online Dersler

YDS'DE KAZANMAK HAYAL DEĞİL!

İngilizce'yi gerçekten öğrenmek için online sınıflarımızdan birisini seçin!

YDS'de kazanmak hayal değil
Müşteri Hizmetleri
Mobil Yardım
BİZ SİZİ ARAYALIM:

KATILIMCI GÖRÜŞLERİ

SIKÇA SORULAN SORULAR

AKADEMİSYEN
ANKARA
EMİNE ÇAĞLA Ç.
Ben YDS puanımı 40'dan 80 puana çıkardım. Kayıt olup olmamak arasında çok kalmıştım. Bugün iyi ki bu kararı almışım diyorum. Gerçekten çok emek verdim, bazen umutsuzluğa kapılsam da ders takibinde geri kalsam da çalışmayı hiç bırakmadım, son güne kadar ısrarla çalıştım, Remzi hocanın söylediklerini uyguladım. Sizin emekleriniz için çok teşekkür ederim Remzi Hocam. Umarım herkes emeğinin karşılığını alır.
Öğretim Görevlisi
İzmir
Hüseyin G.
30 alarak basladigim yds maratonunda esim tarafindan tanistim Remzi Hoca ile. Bana ilk anlattiginda hadi oradan dedim, hocayi gormeden uzaktan ingilizce mi olurmusunuz diye. Ve simdi 30 alarak başladığım 55 alirsam büyük basari olur dedigim sinavda, 70 puana yakin puan bekliyor olmak müthis bir duygu, en onemlisi 80, 90 da alinabilir bu sinavdan demek paha bicilemez bir özgüven. Bunun için alabileceğim en yüksek puana kadar sizinleyim hocam. Sagolun varolun.
Eğitimci
Sakarya
Esra A.
merhaba. en son yedi sene önce ingilizce sınavına girmiştim. eski sınav sisteminde en fazla aldığım puan 55'ti. ondan sonra da hiç bakmadım bile. sınava üç ay kala derslere kayıttan katılmaya başladım. zaman sorunu nedeniyle ödevleri yapamadım. 63.75 aldım. hedefim 60'tı. teşekkürler Remzi hocam. Vaktinde başlayın, ödevleri yapın, şu anda hiç ingilizce bilmiyorsanız bile 70-75 arası alırsınız. İngilizceyi hem öğrenmek hem de sınavı geçmek isteyenlere şiddetle tavsiye ediyorum. hiç hangi kitap, hangi kurs diye araştırmayın. Gelin Remzi Hocayla bu sorunu aşın.. Saygılar tüm çalışanlara.. Remzi Hocamın yanındaki arkadaşlara teşekkürü de unutmamalıyız..
Kayıttan katılım ne demektir ?
Kayıttan katılım, daha önceden anlatılmış derslerimizi daha sonra kayıttan izleme işlemidir.
Derslerde teknik stratejik bilgiler mi veriliyor ?
Evet. Remzi Hoca tarafından geliştirilen onlarca metodu derslerimizde öğrenme imkanı elde edeceksiniz.
Derse canlı katılamazsam ne olur?
Eğer canlı ders katılımcısıysanız ve bir nedenle bir dersi kaçırmışsanız daha sonra bu dersi kayıttan izleyebilirsiniz. Ancak size tavsiyemiz canlı derslerimiz başlamadan en az 5 dakika önce kendinizi ve bilgisayarınızı hazırlamanızdır.
Kaçırdığım dersleri nasıl telafi edebilirim ?
Kaçırdığınız dersleri, yeni ders günü gelmeden önce mutlaka kayıttan izleyerek telafi ediniz.
Dersleri kim anlatıyor ?
Online derslerimiz, Remzi Hoca tarafından anlatılmaktadır.
Canlı katılımcılar da kayıttan ders izleyebilir mi?
Evet. Derslerimize canlı olarak katılan tüm kullanıcılarımız kayıttan derslerimizi de istedikleri zaman izleyebilirler.
Derslerde ne tür kaynaklar kullanılıyor ?
Dersler için gerekli olan tüm kaynaklar PDF olarak gönderilmektedir. Başka bir kitap yada kaynak almanıza gerek yoktur, sadece bizim sağlayacağımız kaynakları kullanmanız yeterli olacaktır.
Ders saatinde orada bulunamazsam o dersi izleme şansım var mı ?
Evet. Eğer canlı ders katılımcısıysanız ve bir nedenle bir dersi kaçırmışsanız daha sonra bu dersi kayıttan izleyebilirsiniz. Ancak size tavsiyemiz canlı derslerimiz başlamadan en az 5 dakika önce kendinizi ve bilgisayarınızı hazırlamanızdır.
Ders esnasında anlamadığım konuları nasıl sorabilirim ?
Canlı ders esnasında ekranınızın sağ alt bölümünden aklınıza takılan soruları anında sorabilirsiniz.