Yükleniyor...
Hakkımızda

Hakkımızda

Nereden başladık??

www.remzihoca.com 2008 yılında o dönemde yapılmakta olan KPDS, ÜDS gibi yabancı dil sınavlarına hazırlananlara rehberlik etmek amacı ile İngilizce öğretmeni Remzi Hoca tarafından kurulmuştur.

Kurulduğu günden itibaren tüm dersler Remzi Hoca tarafından yürütülmektedir.

Nerelere geldik?

Hazırladığı özün içerikler ve yabancı dil sınavlarına yönelik farklı yaklaşımları ile kısa süre içinde yabancı dil sınavlarına hazırlanan birçok kişi tarafından takdir toplayan www.remzihoca.com, 2010 yılında yabancı dil sınavlarına hazırlık eğitiminin ülkemizin her yerinden erişilebilir hale getirmek amacı ile bir uzaktan eğitim platformuna dönüştürülmüştür.

Remzi Hoca Online eğitim platformu uzaktan eğitim anlamında, bir özel girişim olarak hem ilk girişimlerden biri hem de getirdiği farklı yaklaşımlarla öncülerden biri olmuştur.

İnsanlar nerede olursa olsun, ne kadar yoğun olursa olsun, onların hayatını değiştirecek eğitime ulaşabilmelerinin bir yolu olmalı idi. Biz bunu aradık ve 2010 yılında bulduk. Onlarla sadece eğitimi ve kaliteyi değil, dostluğu da paylaştık. Ve hatta bırakın sıkıcı olmayı, bağımlılık bile yapan ders sunumları hazırladık.

Online Dershane

Halen YDS ve YÖKDİL olarak yapılmakta olan yabancı dil sınavlarına yönelik online dersler vererek devam ettirmekte olduğumuz çalışmalarımızı, Rh + markası tanıyanların aşina olduğu gibi sürekli yenilikler yapmaya ve sadece bir online ders platformu olmaktan çıkıp bir eğitim portalına dönen platformumuzla ezber bozan olanaklar sunmaya devam ediyoruz.

Nereye gidiyoruz?

Çok kısa süre önce yayınlamaya başladığımız kitaplarımız, dijital ürünlerimiz ve sözlükten, online test sistemine, kitaba yeni bir tanım getiren digibook gibi yazılım ürünlerimizle ülkemizin aydınlık yüzü olduğuna inandığımız akademisyen ve akademisyen adaylarına ışık tutmaya devam edecek ve bayrağımızı her birkaç adım yukarda tutacağız.

Remzi Hoca, Türkiye’nin ilk ve tek sadece çocuklara yabancı dil eğitim vermek üzere tasarlanmış kurumu olan ve Eskişehir'de bulunan Minidil’in de kurucusudur.

Kazandığımız Ödüller!

Online eğitim alanında geliştirdiğimiz uygulamalar ve yazılımlarla hem ulusal hem de uluslar arası platformalarda ödüllendirilmeye devam ediyoruz.

GOLD
DAVEY AWARDS
ROSE GOLD
MUSE AWARDS
İKİNCİLİK
ALTIN ÖRÜMCEK
SILVER
W3 AWARDS
Platformumuzu incelediniz mi?

Sizi sınavlara eksiksiz hazırlamak için , derslerimizin yanında kelime çalışmanıza, okuma yapmanıza , test ve deneme çözmenize ,tüm kitaplarınızı her yerden erişmenize olanak sağlayan eşsiz bir platform sunuyoruz.

dictionary 1 dictionary 2 dictionary 3
wordy 1 wordy 2 wordy 3
reading 1 reading 2 reading 3
Talebiniz başarıyla gönderildi!
Biz Sizi Arayalım?

Dersler, uygulamalar ve platform hakkındaki sorularınızın cevaplarını anında alın!