Facebook
Biz Sizi Arayalım:
Müşteri Hizmetleri
Mobil Yardım

KATILIMCI GÖRÜŞLERİ

SIKÇA SORULAN SORULAR

11 Haziran 2017
Ankara
gül m.
yds 31 puanla çıkmıştım bu yola hedef 70 idi. Remzi Hoca sayesinde 57.5, 62 veee 75 aldım. Güvenebileceğiniz doğru adres; samimi, dürüst ve disiplinli, tek amacı sizi hedefinize ulaştırmak olan RH'ın sadece dediklerini harfiyen yerine getirin başarı zaten gelecektir. "insana ihanet etmeyen tek şey çalışmaktır." "pes ettiğiniz an kaybettiğiniz andır." sözleri hep aklımda, Allah sizden razı olsun adam gibi hoca RH :)
05 Haziran 2017
fizyoterapist
KONYA
Zynp B.
Ilk gırdıgım yds den 25 ıle acılıs yaptım :) sonra remzı hoca ıle tanıstım. sınava 3 ay kala ve neredeyse sıfır sevıyesınde bı ıngılızceyle remzı hocanın ellerıne bıraktım kendımı ve sonuc; yokdıl 82.5 ilkbahar yds 77.5 :):):) benım ıcın hayal otesı sonuclardı ama basardık elhamdulıllah... her dınledıgım derste remzı hocanın gayretıne ozverısıne hayran kaldım. Bir ınsan bu kadar gayret gosterebılır daha otesı yok bence.. sıstem super kaynaklar super remzı hoca ıse anlatılmaz yasanır :) hıc suphe etmeden hemen baslamanızı sıddetle tavsıye ederm
17 Mayıs 2017
Sivas
Raşit E.
Geçen yıl 18,75 olan YDS puanımı Remzi Hoca ile 1 aylık çalışma sonrası girdiğim 2016 Sonbahar sınavında 33,75'e, sonrasında Yökdil'den 72,50'ye, 2017 İlkbahar YDS'de 67,50'ye, son olarak 2017 e-YDS/4'te 77,50'ye taşıdım. Bu yorumu okuyorsanız ve İngilizce sınavları ile ilgili bir hedefiniz varsa kesinlikle doğru yerdesiniz. İhtiyacım olan puanı almamda etkili ders anlatımı ve uyguladığı çalışma yöntemleriyle büyük katkıları olan Remzi Hoca'ya ve tüm RH+ ekibine sonsuz teşekkürler. Allah hepsinden razı olsun
Dersleri kim anlatıyor ?
Online derslerimiz, Remzi Hoca tarafından anlatılmaktadır.
Derse canlı katılamazsam ne olur?
Eğer canlı ders katılımcısıysanız ve bir nedenle bir dersi kaçırmışsanız daha sonra bu dersi kayıttan izleyebilirsiniz. Ancak size tavsiyemiz canlı derslerimiz başlamadan en az 5 dakika önce kendinizi ve bilgisayarınızı hazırlamanızdır.
Ders esnasında anlamadığım konuları nasıl sorabilirim ?
Canlı ders esnasında ekranınızın sağ alt bölümünden aklınıza takılan soruları anında sorabilirsiniz.
Kayıttan katılım ne demektir ?
Kayıttan katılım, daha önceden anlatılmış derslerimizi daha sonra kayıttan izleme işlemidir.
Derslerde ne tür kaynaklar kullanılıyor ?
Dersler için gerekli olan tüm kaynaklar PDF olarak gönderilmektedir. Başka bir kitap yada kaynak almanıza gerek yoktur, sadece bizim sağlayacağımız kaynakları kullanmanız yeterli olacaktır.
Canlı katılımcılar da kayıttan ders izleyebilir mi?
Evet. Derslerimize canlı olarak katılan tüm kullanıcılarımız kayıttan derslerimizi de istedikleri zaman izleyebilirler.
Kaçırdığım dersleri nasıl telafi edebilirim ?
Kaçırdığınız dersleri, yeni ders günü gelmeden önce mutlaka kayıttan izleyerek telafi ediniz.
Ders saatinde orada bulunamazsam o dersi izleme şansım var mı ?
Evet. Eğer canlı ders katılımcısıysanız ve bir nedenle bir dersi kaçırmışsanız daha sonra bu dersi kayıttan izleyebilirsiniz. Ancak size tavsiyemiz canlı derslerimiz başlamadan en az 5 dakika önce kendinizi ve bilgisayarınızı hazırlamanızdır.
Derslerde teknik stratejik bilgiler mi veriliyor ?
Evet. Remzi Hoca tarafından geliştirilen onlarca metodu derslerimizde öğrenme imkanı elde edeceksiniz.