Facebook
Biz Sizi Arayalım:
Müşteri Hizmetleri
Mobil Yardım

KATILIMCI GÖRÜŞLERİ

SIKÇA SORULAN SORULAR

13 Eylül 2017
Adana
Diler D.
En son 2006 yılındaki ÜDS sınavına hazırlanmıştım. O yıldan beri doğru düzgün İngilizce çalışmadım. Geçen yıl girdiğim YDS sınavından ise çok düşük bir puan alarak hayal kırıklığına uğradım. YÖKDİL Sınavı'na Remzi Hoca ile hazırlandım. Yıllardır İngilizceye uzak olmamdan dolayı 50 puanı bile geçmem hayaldi. YÖKDİL'den 68.75 puan aldım. Üstelik iş yoğunluğumdan dolayı derslerin tamamını izleyemedim. Başarımı Remzi Hoca'ya borçluyum. Ders anlatımı, sınav sorularına hakimiyeti ve verdiği taktikler süper. Kendisine sonsuz teşekkür ediyorum.
25 Ağustos 2017
İSTANBUL
NİLAY A.
Derslere başlamadan önce 2 defa sınavlara girdim ve 30'lu puanları bile zar zor aldım, YÖKDİL sınavına yaklaşık 1,5 ay kala sayısal derslerine başladım, günde 3 ila 4 ders seyrederek sınava kadar başka hiç bir kaynak, hoca, deneme vs. kullanmadan hazırlandım ve hatta denemeleri yetiştiremedim. Buna rağmen sınavım daha öncekilerden çok ama çok iyi geçti ve 76,25 gibi bir puan aldım. Deyim yerindeyse beni bu dertten kurtardığınız için ne kadar teşekkür etsem az. İyi ki sizi bulmuşum iyi ki sizinle hazırlanmışım, tüm samimiyetimle minnettarım.
24 Ağustos 2017
Aydın
ilker ç.
Doktora için önümdeki en büyük engel olan dil puanını sizin sayenizde almıştım hocam. Dün itibari ile İstanbul Üniversitesine doktora kaydımı yaptım ve hedefime bir adım daha yaklaştım. İlk burda yazılanları okuduğumda abartıyorlar demiştim ama yanılmışım. Şimdi benim bu yorumumu okuyacak değerli arkadaşlara tek tavsiyem bence hiç düşünmeyin ve zaman kaybetmeyin remzi hoca ile çalışma başlayın. Onun dediklerini yaparsanız istediğiniz hedefe ulaşacağınıza eminim. Hersey için teşekkürler hocam.
Kayıttan katılım ne demektir ?
Kayıttan katılım, daha önceden anlatılmış derslerimizi daha sonra kayıttan izleme işlemidir.
Kaçırdığım dersleri nasıl telafi edebilirim ?
Kaçırdığınız dersleri, yeni ders günü gelmeden önce mutlaka kayıttan izleyerek telafi ediniz.
Derslerde teknik stratejik bilgiler mi veriliyor ?
Evet. Remzi Hoca tarafından geliştirilen onlarca metodu derslerimizde öğrenme imkanı elde edeceksiniz.
Derslerde ne tür kaynaklar kullanılıyor ?
Dersler için gerekli olan tüm kaynaklar PDF olarak gönderilmektedir. Başka bir kitap yada kaynak almanıza gerek yoktur, sadece bizim sağlayacağımız kaynakları kullanmanız yeterli olacaktır.
Derse canlı katılamazsam ne olur?
Eğer canlı ders katılımcısıysanız ve bir nedenle bir dersi kaçırmışsanız daha sonra bu dersi kayıttan izleyebilirsiniz. Ancak size tavsiyemiz canlı derslerimiz başlamadan en az 5 dakika önce kendinizi ve bilgisayarınızı hazırlamanızdır.
Canlı katılımcılar da kayıttan ders izleyebilir mi?
Evet. Derslerimize canlı olarak katılan tüm kullanıcılarımız kayıttan derslerimizi de istedikleri zaman izleyebilirler.
Ders esnasında anlamadığım konuları nasıl sorabilirim ?
Canlı ders esnasında ekranınızın sağ alt bölümünden aklınıza takılan soruları anında sorabilirsiniz.
Dersleri kim anlatıyor ?
Online derslerimiz, Remzi Hoca tarafından anlatılmaktadır.
Ders saatinde orada bulunamazsam o dersi izleme şansım var mı ?
Evet. Eğer canlı ders katılımcısıysanız ve bir nedenle bir dersi kaçırmışsanız daha sonra bu dersi kayıttan izleyebilirsiniz. Ancak size tavsiyemiz canlı derslerimiz başlamadan en az 5 dakika önce kendinizi ve bilgisayarınızı hazırlamanızdır.