Yükleniyor...
Basics

Remzi Hoca Basics Abonelik Sayfası İle

Önemli İpuçlarını Kaçırmayın

YDS, YÖKDİL, YKSDİL gibi ulusal ve uluslararası sınavlara hazırlanan adayların hazırlık süresince ve sınav sırasında hayatlarını kurtaracak ipuçları Remzi Hoca Basics’te yer almaktadır.

YDS, YÖKDİL, YKSDİL gibi ulusal ve uluslararası sınavlara hazırlanan adaylara İngilizce Gramer ve dilbilgisi konu anlatımlarını ve gramer konularının açıklamalarının yanı sıra sınavda adayların ihtiyacını karşılayabilecek ipuçlarını yayınladığımız Basic sayfamıza abone olabilirsiniz.

YDS, YÖKDİL, YKSDİL gibi hem ulusal hem de uluslararası sınavlarda başarılı olmanın en önemli şartlarından bir tanesi de İngilizce dil bilgisi kurallarını iyi öğrenmiş olmaktır. Remzi Hoca Basics’te Remzi Hoca’nın uzun yıllardan beri edindiği tecrübesinin ışığında YDS, YÖKDİL YKSDİL gibi ulusal hem de uluslararası sınavlara hazırlanan adaylara yönelik İngilizce gramer konuları sınavlara yönelik şekilde anlatılmaktadır.

Ayrıca Remzi Hoca’nın YDS, YÖKDİL, YKSDİL gibi hem ulusal hem de uluslararası sınavlara hazırlanan adaylara geçmişten günümüze edindiği sınav tecrübesinin ışığında adayların sınavda hayatlarını kurtarabilecek ipuçları paylaşılmaktadır.

Popüler Konuları
Keşfet

YDS, YÖKDİL ve YKSDİL gibi İngilizce dil sınavlarında karşılaşabileceğiniz popüler İngilizce dilbilgisi konularını detaylı bir şekilde Remzi Hoca Basic’te çalışabilirsiniz.

Ayrıca İngilizce yabancı dil sınavlarında hayat kurtaracak ipuçlarıyla sınavda karşılaşacağınız zorluklara kendinizi hazırlayabilirsiniz.

Popüler Kelimeler ile
Daha Hızlı Öğren

YÖKDİL, YKSDİL ve YDS gibi İngilizce ulusal dil sınavlarında önemli bir yere sahip kelimeler, kelime kalıpları gibi önemli detayları Remzi Hoca Basics’ten takip edebilirsiniz. .

Parts of Speech - Sözcük Türleri

Pronouns in English - İngilizce Zamirler

Tenses in English - İngilizce Yüklemler

Voice in English - İngilizce Fiilde Çatı

TEBRİKLER! BU KANALA ZATEN ABONESİNİZ.