Yükleniyor...

Katılımcı Görüşleri

Remzi Hoca YDS-YÖKDİL eğitimlerine katılan öğrencilerimizin katılımcı görüşlerini inceleyerek bize dair fikir edinebilirsiniz.

Rabia M.
14 Mayıs 2024
Hiç İngilizce bilmeyen biri olarak hocamın offline programını aldım henüz sınava girmedim soruları görünce moralim bozuluyor ve nasıl çalışacağımı bilmiyordum. Fakat 3 ayda güzel bir ilerleme sağladım. Gerek hocamız gerekse danışman arkadaşımız Ayce hanım o kadar destek oldu ki ikisine de minnettarım. Ayce hanımın kitap siparişimdeki yardımından program hazırlamadaki yardımlarına kadar her aşamada inanılmaz desteği oldu. Tam vazgeçmişken hocamızı aradığımda yepyeni bir program tasarladık umuyorum ki sınavdan istediğim puanı alırım. İlgi ve alakaları için çok teşekkür ederim ❤️
Numan Y.
Elaziğ 26 Nisan 2024
6 sene önce 33 puan aldığım YDS’ye Remzi Hoca’dan Basic eğitimini alıp 4 ay çalışıp girdim. 2024/1 YDS’den 75 puan aldım. Remzi hocama çok teşekkür ediyorum
Mustafa A.
Ankara 24 Nisan 2024
YDS ön hazırlık ve YDS hazırlık kurslarının ardından 2024/1 YDS den 82.5 puan aldım. Remzi hocamın bizlerden istediği çalışma düzenine harfiyen uyabilseydim daha fazlasını da alabileceğime inanıyorum.Bilgisayarınızın karşısına geçin ve kontrolü ona bırakın. Kendisi kesinlikle bu işin uzmanı.Remzi hocama minnettarım.
Sena Ş.
Hatay 23 Nisan 2024
Remzi Hoca'dan yıllar önce ders almıştım ama o zamanlar boş vaktim olmasına rağmen hocanın istediklerini ve ödevlerini yapmadığım için başarılı olamadım. 2024 ilkbahar Yökdil için birçok kişi gibi çocuğa, az zamana ve işe rağmen bütün verilen ödevleri yaparak ve kelime çalışarak 67,5 aldım. Daha iyisi de olabilirdi ancak yeterli deneme çözememiştim. Uzun oldu biliyorum fakat işini bu kadar hakkıyla yapan Remzi Hoca ve ekibi karşısında ben de hem oturup çalışmalıydım hem de bir teşekkür yazmalıydım. Yıllardır okuduğum yorumların arasına ben de bir yorum yazabildiğim için çok mutluyum. İyiki varsınız.
Ceyda V.
İstanbul 01 Nisan 2024
Merhabalar. Yaklaşık 3-4 kez YÖKDİL sınavına girip kendi bilgimle en yüksek 57.5 alabilmiştim. Remzi Hoca'ya kaydolduktan sonraki ilk sınava girişimde 82.5 aldım. Kendisine ve çalışma arkadaşlarına çok teşekkür ediyorum. İstediğim puan 75'ti, çok daha fazlası geldi. Ne kadar teşekkür etsem az. Bu arada ben kayıttan izleme seçeneğini almıştım ama online izleme olarak almadığım için çok pişman oldum. Yeni kayıt yaptıracak olan arkadaşların bu yorumumu dikkate almasını isterim. Herkese kolay gelsin, Remzi Hoca'ma çok selamlar :)
Ayşe E.
Antalya 25 Mart 2024
Merhaba en son 2009 yılında sınava girmiştim epeyce uzun bir aradan sonra geçtiğimiz dönem Remzi Hocamı kayıttan izledim tüm dediklerini yaptım ilk girdiğim YDS den 51,25 aldım. Ödev-kelime-okuma üçlüsüyle çalışmaya devam ettim Şubat YÖKDİL'den 70 aldım. 45 yaşındayım öğretim üyesiyim gün içerisinde çalışmaya neredeyse hiç vaktim yoktu yaşadığım şehir ve çalıştığım şehir farklı her gün gidip geliyorum Akşamları dersleri dinledim gece geç saate kadar ödev yaptım yatmadan okuma parçası okudum. hikayemi paylaşmak istedim çünkü biraz gayret edince emek verince oluyor lütfen vazgeçmeyin. Bu arada sınavda Remzi Hoca'nın sesinin kulağınıza gelmesi şehir efsanesi değil kesinlikle doğru geliyor.
Rabia Y.
Balikesir 19 Mart 2024
4 AYDA SIFIRDAN 55 ALMAK İSTEYENLER İYİ OKUSUNLAR. Öncelikle Remzi Hoca bir yds/yökdil öğrencisinin başına gelen en güzel şeydir. :) çünkü sizin nerede yanlış yapacağınızı dahi biliyor o sebeple tüm anlatım tarzını ve yöntemlerini buna göre uyguluyor. Ben ilk sınava girdiğimde 16 aldım sonra piyasadaki bütün kursların demo derslerini izledim ve en iyi anlatım tarzının Remzi Hoca olduğunu farkettim üstelik derslerde espri bile yapıyor :) Sıfır seviyeden derslere başladık 3 ay kelime ezberi yaptım ama bütün dersleri takip ettim ve ödevleri birebir yaptım. Şimdi 70 almak için yine Remzi Hoca'yla devam ediyorum ondan ders alarak hedefime ulaşacağımı düşünüyorum. ÖZETLE, günde 4-5 saat çalışıp dersleri takip edip ödevleri yapan birisi sıfırdan 55 seviyesine çok rahat ulaşır. Gelelim neden Remzi hocadan ders almanız gereken diğer maddelere; sistemden bir soru sorduğunuzda hemen geri dönüş alabiliyorsunuz. Sistemin ara yüzü çok iyi bir kere bile ders takılmadı. Ayrıca dersle birlikte size kelime dersi gibi ekstra offline dersler de veriliyor. Remzi hoca ile sürekli iletişim halindesiniz sadece sistemden değil telefon ile de ulaşabiliyorsunuz. ayrıca canlı destekteki arkadaşlar çok iyi bir şekilde sorunlarınızı çözüyorlar (kargoyu acil istemiştim hemen ertesi gün kargoya verdiler). ayrıca sistemin en güzel yanlarından birisi eğitim koçunuzun olması. istediğiniz zamanlarda sizinle düzenli olarak görüşüyor ve hem motive ediyor hem de seviyenizi değerlendiriyor. Biraz uzun oldu ama ilk defa kurs alacaklar için uzun yazdım çünkü bende kurs almadan önce her ayrıntıyı bilmek isteyenlerdendim :) Tekrardan Remzi Hocam ve ekibine sonsuz teşekkürler
Selen S.
Ankara 17 Mart 2024
Ben YDS veya YÖKDİL sınavlarından 50 üstü almayı hedefliyordum. Kasım ayında e-ydsden 33, aralık ayındakinden ise 40 almıştım. Sonra sınav üzerinden daha çok çalışmaya başladım. Remzi hocanın Yökdil fen bilimleri denemesini aldım. Çözdükten sonra teker teker kelimelerini yazdım, eksik olduğum konulara baktım. Denemelerdeki netlerim çok dalgalanıyordu. İlk denememde 54 aldım. Sonrasında 58, 64, 56, 72, 68, 66 şeklinde ilerledi. Ösym sayfasında yayımlanan sınavlarda da benzer notlar alıyordum. Ve sonuçta E-YÖKDİL den 76,25 aldım. Çalışma sürecimde Remzi Hoca denemelerinden yararlandığım için çok memnunum teşekkür ederim.
Oğulcan K.
17 Mart 2024
İngilzce dil bilgisi düzeyim berbat derecedeyken Doktora eğitimine başlamak ve Araş. Gör. kadrosuna başvuru yapabilmek için İngilizce eğitim almam gerekiyordu. Bu noktada günlerce yaptığım araştırmalar sonucunda Remzi Hoca'dan Sıfırdan İleri düzeye (çeviri paketi de dahil) paketlerini almaya karar verdim. Aktif olarak icra ettiğim mesleğim öğretmenlik de dahil tüm her şeyden istifa ederek 2023 Eylül 25 itibariyle temel seviyenin ilk dersinden başladım ve 24 Şubat (YÖDKİL'den bir gün öncesi) akşamı itibariyle tüm videoları, ödevleri, soruları ve deneme sınavlarını bitirdim. 5 aylık bir süreçte sıfırdan en son aşamaya gelecek kadar mükemmel bir ingilizce seviyesi yakaladım. Dilediğim akademik makaleyi, kitabı okuyabiliyor olma seviyesine ulaştım. 5 aylık kısacık bir süreçte nasıl sıfırdan ileri düzeye geldim, sınava girerek tüm soruları vaktinde yetiştirdim ve 2024 YÖKDİL/1 sınavından 70 puan aldım, anlamadım (daha önceki sınavdan 16,25 puan almıştım). Bu noktada, sanırım Remzi hocanın dediklerini birebir yapmış olmamım meyvelerini topladığımı düşünüyorum. Şimdiki hedefim ise önümüzdeki İngilizce sınavlarına birazcık daha çalışarak 90+ puan almak.. Netice itibariyle diyeceğim o ki; kim İngilizce sınavına hazırlanmayı düşünüyor ve aklında en ufak bir endişe yatıyorsa, hiç düşünmeden Remzi Hoca'dan eğitim alsın, lütfen.
Şerİf N.
Aksaray 16 Mart 2024
Yabancı dil öğrenmeye 40 yaşından sonra başladım. Çeşitli platformlarda izlediğim İngilizce konu anlatım videolarından sonra öylesine girdiğim ilk yabancı dil sınavında 18 puan aldım. Sonrasında Remzi Hoca’nın 2024 İlkbahar YDS-YÖKDİL grubuna katıldım fakat derslerin sadece konu anlatım videolarını izledim, kursun önemli bir bölümünü oluşturan soru ve deneme derslerine ise hocamızın akıcı anlatımına, motivasyon ve çabalarına rağmen hazır olmadığımı düşünerek katılmadım, bu bölüm derslerini maalesef kayıttan da izlemedim. Hatta verilen ödevleri bile hocamızdan özür dileyerek ifadeyim ki yapamadım. Daha önce herhangi bir aktif kursa (fiziki ya da çevrimiçi) katılmadığım için soru ya da deneme sınavı çözmemiştim. Fakat her ne hikmetse hocamızın konu anlatım derslerini (ki birçoğunu kayıttan izleyerek) sınavdan 56 puan aldım. Sonuç platformdaki arkadaşlarımız için düşük olabilir ancak benim tarzımdaki bir öğrenci için hayli yüksek. Şüphesiz bu sonucu Remzi Hoca’mızın kendine has üslubuna, şen şakrak anlatımına, samimiyetine, derslerde kullandığımız kaynakların kalitesine kısaca RH ekibine borçluyum. Bir ekip işinde ancak bu kadar iyi olabilir. Allah işlerini rast getirsin. Sizlere naçizane tavsiyem, kendinize güvenmiyorsanız bile Remzi Hoca’ya ve ekibine güvenin. Bu işe gönül vermiş bir üstatla karşılaşacaksınız, sizlere değer katmış bir şekilde kendilerinden ayrılacaksınız. Son tahlilde sürecin abartıldığı kadar zor olmadığını, beklentinizin çok üstünde sonuçlar aldığınızı göreceksiniz. Yeter ki derslere düzenli bir şekilde katılın, verilen çalışmaları olabildiğince yapın, emin olun çok daha yüksek puanlar sizin için işten bile olmayacak.
Beytullah I.
16 Mart 2024
Remzi Hocamıza rehberliği için çok teşekkür ediyorum. Arkadaşlar asla vazgeçmeyin ve hocanın söylediklerini yapmaya çalışın. Her gün düzenli olarak çalışırsanız er ya da geç hedefinize vâsıl olacaksınızdır. Sadece puan için değil aynı zamanda öğrenmek niyetiyle çalışırsanız çok daha rahat ve muvaffak olursunuz. 3 aylık bir çalışmayla 70 puan aldım. Başta Remzi Hocamız olmak üzere bütün RH+ ekibine teşekkürler.
Fatih .
Erzurum 14 Mart 2024
Basic derslerini alıp sınava girmiştim 1 yıl önce 47.5 almıştım. 2024 YÖKDİL 1 den Deneme ve Soru Grubunu alarak 66.25 aldım. Çok teşekkür ederim Hocam, değerli çabalarınıza. YDS den 90 almak için yine geleceğim inşallah. İyi ki varsınız...
Vahit Y.
İstanbul 14 Mart 2024
Sınavdan dilediğiniz puanı almak için ihtiyacınız olan 2 şey var. Bunlardan birincisi asla vazgeçmeyerek gayretinizi sürdürmek, diğeri de Remzi Hocanın dediklerini birebir uygulamak. Bunun dışında hangi seviyede olduğunuz hiç önemli değil. Bu yolda yaşadığınız her şeyin defalarca birileri tarafından yaşandığına emin olabilirsiniz. O yüzden RH'ya inanın yeter. O size gerekli olan her şeyi verecektir.
Asli Y.
14 Mart 2024
Offline dersleri kayıttan dınleyıp ustelık gerıden geldıgım halde sadece online soru cozum grubuna katılarak hedefime ulastım. Tam artık bosver demekkı olmayacak dedigim noktada arkadas tavsıyesi ıle rh platformuyla tanıstım. Ne sadece taktik ne sadece gramer ne sadece soru cozmek vs... hepsini oyle güzel harmanlamıs ki sistemleri .. sıfırın altında oldugum ingilizcede artık ceviri yapıyorum Akademık ceviri noktasında da cok sıstemlı cok güzel bir çalışma programı var İnsan olarak ta cok naif cok tatlı dili sevdiren biri.. herkese tavsıye ederım. İyiki denemişim sadece sınav gecmedım bır dili kısa surede epeyce çözdüm diye dusunuyorum mınnettarım :)
Özlem A.
14 Mart 2024
Yökdil sınavına ilk girişimde derslere giremedim ve sadece sınavdan bir hafta önce Remzi hocanın sözlükte yazan kelimelerini ezberledim ve 46,25 aldım. Son sınavdan önce temel hazırlık grubundaki dersleri bir kez dinleyebildim, akademik çeviri ve yökdil derslerini maalesef dinleyemedim, son bir buçuk ay hiç çalışmama rağmen yökdil den 55 aldım. Eminim tüm dersleri dinlemiş olsaydım çok iyi bir not alabilecektim. İngilizceden korkarken Remzi hocanın sistemi ile daha başarılı olabileceğime dair inancım arttı. Tüm dersleri dinleyerek sonbahar yökdil de en az 70 almayı hedefliyorum. Her şey için çok teşekkürler Remzi Hocam.
Çiğdem G.
13 Mart 2024
Öncelikle her şey için çok teşekkür ederek başlamak istiyorum. Ingilizcesi sıfır bi insan olarak, yökdil kursunu alıp 0 dan 62.50 seviyesine ikinci denememde beni getiren kurstur. Hocanın hakkını ömrüm boyunca ödeyemem. Iyi ki bu kursu almışım. (Ilk denememde 46.25 almıştım.) Çok düzenli çalıştım mı? Hayır. Ama remzi hocanın verdiği ödevleri günü gününe yaptım. Benim kelime eksiğim olmasına rağmen bu puanı alabiliyosam hepiniz alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken platformun her alanından faydalanmak ve remzi hocanın dediği şekilde ilerlemek. Daha önceden ingilizce bilgisi olmayan insanlar için daha faydalı bi kurs olduğunu dusunuyorum. Sınavdan çıktıktan sonra yapamadüğımı düşündüm. Ama açıklandıktan sonra 55i geçmeyi hayal edemezken nasıl 62.5 aldığıma şaşırdım. Gerçekten farkında olmadan geçiyosunuz. 62 puan size çok gelmeyebilir ama benim bölümümde 55 yeterliydi ve fazlasını aldım. En önemli nokta benim ciddi kelime eksiğim olmasına rağmen bu puanı aldım. Sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Sizi desteklemeyi ve paylaşmayı asla bırakmıcam. Bu eğitim ve hizmetin yanında fiyatlarınız o kadar düşük ki. Hiç düşünmeden herkesin denemesi gereken bi platform.
Asiye B.
Eskişehir 12 Mart 2024
Hocam merhaba 2024 fen yökdilden 68.75 aldım. Çok teşekkür ederim. Son 3 sınavdır 1-2 soru ile kalıyordu. Gene yapmayın dediğiniz hataları yaptım ama bu puanda yeterli. Hakkınızı helal edin. Saygılarımla hocam
Ufuk S.
Muğla 12 Mart 2024
Bir önceki sınavda 36 almıştım şu an 57,50 puana ulaştım. Elbette bu gelişimim çok yönlü eğitim modeli sayesinde oldu. Yüzünü görmediğimiz, şivesini kaybetmeden, doğal tepkileri ile kahkaha attıran, uyuklamamıza izin vermeden bizi diri tutan öğretmen tipolojisinin dışında duran hocamızın sesi kulaklarımda duruyor. Teşekkür ederim her şey için.Sevgiler.
Fatma U.
12 Mart 2024
Daha önce birçok ingilizce kursu denedim fakat en öğretici ve doğru anlatımı Remzi hocam'da buldum 😊 Yökdil'den 48 küsür puan almıştım. Remzi hocamın pozitif enerjisiyle bizi motive ederek işlediği derslere elimden geldiğince girdim. Doğru bir şekilde çalışmamın karşılığında puanım 70 oldu. Teşekkür ederim 😇🙏🏻 Darısı Yds'ye 😃
Hatice Ç.
Konya 12 Mart 2024
Daha önce gerek başka hocalardan ders dinleyerek gerek kendi yöntemlerimle ders çalışarak girdiğim sınavlarda bir türlü 55 sınırını aşamıyordum. Bu dönem Remzi Hoca ile sınava hazırlandım; sınav tarihinin erkene alınması, sınavın önceki yıllara göre saha zor olması gibi negatifliklere rağmen 68,75 aldım. 55 alsam yeter derken 70 puanı kaçırdığıma üzülecek hale gelmek benim için çok üst düzey bir şeydi. Tek pişmanlığım yıllardır Remzi Hoca’yı duyuyorum, keşke daha önce alsaydım. Bundan sonraki hedeflerim için de Remzi Hoca’yı tercih edeceğim.
Siz de Görüşünüzü
Buraya Yazabilirsiniz

Daha iyi hizmet verebilmek için için tüm görüş ve önerilerinizi titizlikle değerlendiriyoruz. Eğitimlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında görüşlerinizi paylaşarak hem bize hem kullanıcılarımıza ışık tutabilirsiniz