Yükleniyor...

Remzi Hoca Online YÖKDİL Sağlık Bilimler Eğitimi ile

YÖKDİL Sağlık Bilimlerde Başarıyı Yakalayın!

Temel gramer bilgisi, detaylı soru tipi analizleri ve YÖKDİL’de çıkan soruların çözüm yolları gibi YÖKDİL Sağlık Bilimleri alanına sıfırdan etkin bir şekilde hazırlanmanızı sağlayacak çalışmaları evinizin rahatlığında gerçekleştirebilirsiniz.
YÖKDİL Sağlık Bilimler
YÖKDİL, adayların Sosyal Bilimler, Sağlık Bilimleri ve Fen Bilimleri alanlarından dil yeterliliklerini ölçebileceği YÖK koordinasyonunda Anadolu Üniversitesi ve Ankara Üniversitesi iş bilirliğinde düzenlenen bir yabancı dil sınavıdır. YÖKDİL Sosyal Bilimler alanında adaylara 80 soru sorulmaktadır. YÖKDİL Sağlık Bilimleri alanında adaylara 80 soru sorulmaktadır. YÖKDİL Sağlık Bilimler testinin metinleri genellikle hastalıklar ve psikoloji gibi konulardan oluşur.

İster başlangıç seviyesinde olun ister ileri seviyede; online YÖKDİL Sağlık Bilimleri eğitimlerimize katılmanız için belli bir seviye şartı koymuyoruz.

Remzi Hoca Online YÖKDİL Sağlık Bilimleri Hazırlık Grubu, sınava hazırlanacak adaylara ihtiyaç duyabileceği konu anlatımı, soru tipi analizleri, sınav stratejileri, çeviri, kelime öğrenimi ve deneme gibi her alanı kapsayan tam bir YÖKDİL hazırlığı eğitimi sağlar.

Hem ders içinde hem ders dışında kullanabileceğiniz dijital uygulamalarla YÖKDİL Sağlık Bilimleri alanına özgü kelime, okuma, test ve deneme çalışmaları yapmanızı sağlarken aynı zamanda eğitim sürenizi hem keyifli hem öğretici hale getiriyoruz.

YÖKDİL Sağlık Bilimler İle İlgili Yazılar

Tümünü Gör

YÖKDİL (Yükseköğretim Kurumları Yabancı Dil Sınavı) Katılımcı Görüşleri

Meltem Y.
AFYONKARAHİSAR 10/09/2022 13:29
Yökdil-sağlık sınavından 90 puan aldım. Sınava ilk girişim. Doktorum, yoğun iş tempom nedeniyle dersleri kayıttan 1.5 hızla dinledim. 4.5 aylık bir çalışma sürecim oldu. İngilizce çalışmaya karşı çok önyargılıydım ve bir türlü çalışmaya niyetleyememiştim. Remzi hocayı bir arkadaşın tavsiyesi ile keşfettim. Sistem olarak mükemmel işleyen bir kurs programı. Benim gibi acaba işe yarayacak mı diye düşünerek vakit kaybedenler, hiç düşünmesin başlasın. Tabi ki çalışmak önemli. Dersi dinleyip sonrasında çabalamaz çalışmazsanız olmaz. Remzi hoca da bunu derslerinde bol bol vurguluyor zaten. Başta Remzi hoca olmak üzere tüm ekibine teşekkürü borç bilirim.
Beyza K.
15/03/2021 01:30
Öncelikle Remzi Hoca ve ekibine çok teşekkür ederim :) İngilizcesi yetersiz ve ingilizce'yi çok öğrenmek isteyen biriydim bu yüzden İngilizce'yi nereden öğrensem nasıl başlasam diye çok araştırdım ve sonunda Remzi Hoca'yı buldum. İyi ki de bulmuşum :) Hocanın kendine özgü öğretme sistemi var ezbere tense konusundan başlamıyor o korkulan gramer konularını ustalıkla anlatıyor. Remzi hoca sayesinde İngilizce dilinin mantığını ve nasıl çalışmam gerektiğini anladım. Ön hazırlık ve yökdil hazırlık grubunu aldım ve çok yoğun bir dönemime denk gelmesine rağmen dinleyebildiğim kadar dinledim hatta sınava kadar 3 deneme çözebildim ve yökdil sağlıktan 90 aldım :) Remzi hocaya çok teşekkür ediyorum yoluma ışık olduğunuz için iyi ki sizi bulmuşum hocam ve herkese de gönül rahatlığıyla tavsiye ederim
Dilek A.
10/03/2021 13:35
YDS’ den 16,25 le başlayan sürecimde sıfır ingilizce, pandemi de sağlık çalışanı olarak geçirdiğim yoğun mesai ve hayatın getirdiği olumsuzluklarla düzenli- tam çalışamama/ derslere katılamama rağmen Yökdil den 82,5 aldım ? Bahanelerinize karşı yanınızda Remzi hoca varsa mutlaka yaparsınız. Size rastlamak en büyük şansım; yalnızca ingilizce adına değil hayata karşı yaşattığınız değişim/ dönüşüm ve yol göstericiliğiniz için minnettarım ??? Hakkınızı ödeyemem hocam, herşey için teşekkür ederim..
Fatih D.
10/03/2021 00:34
Merhabalar; Üniversitedeki uzmanlık eğitimim sonrası çok istediğim akademisyeliğe ingilizce sorunu yüzünden devam edememiştim. Bu arada ortaöğretimde fransızca olduğumdan nerdeyse sıfır düzeyindeydin. Yeniden üniversiteye öğr grv olarak döndüğümde yine en büyük engel ingilizce olmuştu. Bir kaç girişimle 50 ler civarı-ında kalmıştım. Geçen yıl nisanda başlayan eğitimle saygıdeğer hocamla başladım ve son sınavda 75 alarak engeli kaldırmış oldum. Burda söyleyeceklerim sadece sistemin mükemmel olması değil ,bu zaten ortada. Derslerde kendisinin sadece sesiyle karşılaşsak da Remzi Hoca'nın tam bir vatansever öğretmen gibi bu ülkenin insanına herhangi bir ekonomik kaygı olmaksızın nasıl katkı yapabileceği kaygısıyla hareket attiğini farkettim. Bu ülkenin böyle öğretmenlere ihtiyacı var. Gece gündüz hastalık sağlık demeden,dinlemeden fedakarca çalışan bir insanla karşı karşıyayız. Minnettarlığım ömür boyu sürecek. Son olarak doğru adrestesiniz. Sisteme hocanın tavsiyelerine uyarak devam edin ama çok çalışın. Başarmanız kaçınılmaz olacaktır. Dr. Fatih Dal
Oğuzhan T.
KAYSERİ 10/03/2021 00:24
Arkadaşlar merhaba ☺️ Her ders istisnasız bu sesle başladı? daha önce ydsden 55 almıştım akademisyenlik için yökdil veya ydsden 65 gerekiyordu. Yökdil sağlık 2020 için online ders aldım. Pandemi dolayısıyla sınav ertelendi ama eğitimler sürekli devam etti hiç bir şekilde ek ödeme talep edilmedi, hatta öyle ki üyeliğimi diğer sınava kadar da ücretsiz uzatmışlar. Sınavla nerdeyse eşdeğer deneme sınavları ve ayrıntılı çözümleri mevcuttu. Açıkçası üniversite hastanesinde asistan doktor olarak çalıştığım için zaman olarak çok fazla fırsat bulamadım. Toplam 20 yökdil dersi 36 yökdil sağlık dersi 36 kelime dersi ve 44 tane revizyon okuma parçası vs yüzden fazla dersten toplam 30 dersi tam olarak dinlemişim. 77.5 puan aldım eşim de benle birlikte izledi ve 91.25 aldı.. Konu bilgisi, ders anlatımı ve belki de en önemlisi kurmuş olduğu son teknoloji site yazılımı takdiri hakediyor. Teknik desteğin hızlı yardımı ve bilgisi harika.
Hira A.
KÜTAHYA 09/03/2021 21:49
Dersi satın aldıktan sonra ne yazık ki farklı işlerim çıktı ve istediğim gibi İngilizceye zaman ayırarak çalışamadım, fakat yine de dersleri tamamen bırakmadım ödev vs. yapamasam da zaman bulabildiğim kadar dinlemeye devam ettim. Fakat ben farkında olmadan o kadar çok şey öğrenmişim ki Yökdil/Sağlık puanım 32.6dan 58.75e çıkmış. Sonucumu gördüğümde çok şaşırdım ve mutlu oldum. Ders çalışmaya devam etmem için bana çok büyük motivasyon oldu. Remzi hocamıza ve platform ekibinde yer alan herkese teşekkür ederim. Herkese bütün içtenliğimle üyelik almalarını önerebilirimİyi günler
Selçuk A.
ERZURUM 09/03/2021 21:36
Yök Dilden ilk kez girişimde 60 puan aldım. Remzi Hoca'yı arkadaş tavsiyesi ile tanıdım kaydoldum. Hastane süreci, yoğun iş temposuna rağmen istediğim gibi çalışamasam da derslerini takip etmek bile benim için çok faydalı oldu. Başta Remzi Hoca olmak üzere bütün emeği geçenlere teşekkür ederim. Bütün hazırlananlara Remzi Hoca'yı tavsiye ederim.
Ekrem S.
SİVAS 09/03/2021 21:29
Sıfırdan sadece ön hazırlık ve sağlık hazırlık grubuyla ilk sınavda 76,25 aldım. Her şey için teşekkür ederim Remzi hocam.
Mehmet Y.
18/03/2020 16:27
arkadaşlar ingilizcenin i harfini bilmiyordum. remzi hocadan ön hazırlık temel çeviri ve normal sağlık grubunu aldım. hocanın söylediği tek şey var oda 'dediğimi yap'. bende dediğini yaptım. sınava son 1 ay kala hiç çalışmadım neredeyse. ilk girdiğim yökdilden 55 aldım. kendisine çok teşekkür ediyorum. hedefim bu puanı yükseltmek olacak. daha iyi puanlar sizin olur inşallah
Büşra Y.
16/03/2020 18:52
İlk kez yabancı dil sınavına giren, bu sınava kadar benim için gerekli olan 55 puanı geçemeyeceğine emin ve bu YÖKDİL 2020 İlkbahar Sağlık Bilimleri sınavından 75 puan alan biri olarak yazıyorum. Remzi Hoca'dan Ön Hazırlık, Temel Çeviri ve YÖKDİL Sağlık Hazırlık derslerini alarak sadece 5 ayda bu noktaya geldim. Remzi Hocamın kaynakları dışında hiçbir kaynağa ihtiyaç duymadım. Sınavdan sonra alanımda okuduğum içerikleri rahatlıkla anlayabilir duruma geldiğimi fark ettim ve bu sınavdan daha değerliydi. Gerektiğinde günde 6 saat ders yapmasıyla, bizim için en az bizim kadar uğraşmasıyla, kaynaklarıyla ve birçok şeyle bizi eğiten Remzi Hocam ve ekibine sonsuz teşekkürlerimi sunmak istiyorum. İyi ki varsınız RH+.
Beyzanur Ç.
16/03/2020 17:53
Online bir eğitim almayı planlıyordum.Remzi hocada bu platformlarda önde gelenlerden biri olduğunu yorumlardan gördüm.İngilizcem sıfırdı,hep bir önyargım vardı,yapamıyordum.Fakat kasımda ön hazırlık dersi aldım.kayıttan dinledim,hergün düzenli olarak dinledim,hocanın dediklerini aynen yaptım,ödevleri yaptım.1,5 ay sonunda kendimdeki o ilerlemeyi görünce yökdil sağlık hazırlık aldım.Yine aynı şekilde düzenli dersleri takip ettim,ödevleri yaptım ve ilk kez bir dil sınavına girdim.2020 ilkbahar yökdilden ilk denemede 65 aldım :)
Aslıhan S.
Eskişehir 25/11/2017 03:26
Gerçekten temelim olmamasına rağmen ilk sınavdan 42.5, ikinci sınavdan 48.750 alarak doktora için gerekli olan 55 puanına erişememiştim. Kasım 2017 YÖKDİL Sağlık paketini aldım. Direk soru üzerinden gideriz diye düşünürken Remzi Hocam yaklaşık 2 hafta boyunca bize aslında temelini öğretmeye çalıştı. Eğer gerçekten hocamın dediklerini dikkate alır ve bu sınavdan istediğiniz puanı elde etmeyi kendinize hedef haline getirirseniz önünüzde engel kalmıyor. Kasım YÖKDİL Sınavı'nda 73.750 puan alarak hedefime hayli hayli ulaştım. Hakkınız ödenmez hocam
Merve K.
Erzurum 24/11/2017 23:47
Merhabalar yökdil sağlık bilimlerine sizinle hazırlandım ve sınavdan 92,5 puan aldım çok teşekkürler, öğretmenler gününüz kutlu olsun
Nur K.
İstanbul 24/11/2017 23:43
avukatım, doktora yapabilmek için yök dil hazırlık programından sınava hazırlandım. 55 puan yeterli idi, ben remzi hoca ve ekibi sayesinde 76,25 puan aldım. Zengin içerikli kaynaklar ve özverili çalışmalarınız/ders anlatımlarınız için çok teşekkür ediyorum,
Davut I.
VAN 20/09/2017 18:36
YÖK dil sağlık kursunu aldım temmuzdakine iyi hazırlanamadım derslerin sadece 3 te 1 ini dinleyebildim 47,5 aldım. Tus a hazırlandığım için eylül de tıp dil sınavına girdim 60 puan aldım. Benim hiç ama hiç İngilizce altyapım Yoktu sadece remzi hocayla olan çalışmamla oldu.söylediklerini harfiyen yerine getirseydim 80 üstü bile alabilirdim ama yoğunluktan tam yapamadım. Herkese öneririm gidip kurslarda zamanınızı harcamayın boşuna
Selİm Ç.
Kırıkkale 28/07/2017 02:59
İyi günler ben yökdil sağlık offline grubundan dersleri elimden geldiğince takip ettim. Fakat hepsini dinleyemedim. Ekstra çalışma yapamadım. Fakat sadece dinlemekle bile 67,5 puan geldi. 65 lazımdı. Teşekkürler Remzi hocam. En kısa zamanda akademik çeviriye kayıt yaptıracağım. Çünki dinlemekle bile öğretebilen tek hoca Remzi hoca.
İbrahim A.
Kahramanmaraş 27/07/2017 18:14
Sonunda benimde yorum yapma sıram geldi. Şu an çok mutluyum. Yökdil sağlık grubunu kayıttan takip ettim. 71.25 puan aldım. Remzi hocama ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Eğitim kalitesi ve özverisi kesinlikle para ile ölçülemez. Remzi hocamı görmeden sevdim ve eğitimci kişiliğine hayran oldum. Sınavı başarmak isteyen herkese tavsiye ediyorum. Doğru yerdesiniz.
Ahu Ç.
Ankara 27/07/2017 18:02
Remzi Hoca ile yökdile hazırlandım. Ön hazırlık, temel çeviri ve yökdil derslerini aldım. Sıfır ingilizceyle 3 aylık bir hazırlanma ile bir gece öncesinde talihsiz bir şekilde hastalanmama ve hastaneden sınava gitmeme rağmen 68.75 aldım. İster YDS ister yökdil grubundan sınava girin mutlaka ön hazırlık dersi alın. Benim zaten temelim var demeyin zira, derslerde temeli olan arkadaşları gördük yeterince :)) ödev yapmadan derse gitmeyin :))
Ayhan A.
Sakarya 26/03/2017 03:30
İlk kez sizinle hazırlandım. Yökdil sağlıktan sayenizde 87.5 aldım. Teşekkür ederim. Ama hala eksiklerim var. Akademik çeviri ve ileri akademik çeviriye abone olup en azından ingilizce okuma ve anlama işini bitirmeyi planlıyorum .Okularda başarılamayanı Remzi Hoca burada başarıyor.