Yükleniyor...

Remzi Hoca

YÖKDİL SOSYAL DENEME SINAVLARI

YÖKDİL'e Sosyal Bilimler Alanından Girecek Adaylar İçin Hazırlandı.

YÖKDİL Sosyal Deneme Sınavları kitabı, tamamı YÖKDİL Sosyal Bilimler alanı ile uyumlu 10 adet özgün deneme sınavından ve açıklamalı cevap anahtarından oluşmaktadır.
YÖKDİL Sosyal Deneme Sınavları

YÖKDİL Sosyal Deneme Sınavları kitabımızı alanlar Rh+ Platform üzerinden her bir denemenin detaylı soru açıklamalarına ve testlerde yer alan kelime, collocation ve prepositon'ların anlamlarına da ulaşabilmektedirler.

Rh+ Platformla eş zamanlı bir şekilde kullanabileceğiniz YÖKDİL Sosyal Deneme Sınavları kitabıyla Deneme uygulamasından her bir deneme özelindeki performansınızı detaylıca inceleyebilir, denemelerde geçen kelime, collocation ve preposition kullanımlarını anlamlarıyla birlikte öğrenebilirsiniz.

İpucu Havuzu’ndan da denemelerde karşılaştığınız sorulara yönelik nokta atışı ipuçlarını ve detay bilgileri kontrol edebilirsiniz.

Kelime Defteri ile de YDS-YÖKDİL için önemli verb, noun, adjective, adverb ve phrasal verb’lerle birlikte ÖSYM İngilizce sınavlarında doğru cevap olarak çıkmış kelimelere, collocation, preposition, suffix ve prefix kullanımlarına detaylıca çalışabilirsiniz.

YÖKDİL Sosyal Bilimler Deneme Sınavları

YÖKDİL Sosyal Bilimler Deneme Sınavları İle
Bilginizi Test Edin

Kitabımız YÖKDİL’e Sosyal Bilimler alanından girmek isteyenler için tamamen özgün sorulardan oluşan ve sınavla birebir uyumlu 10 deneme sınavından oluşmaktadır. Kitap kullanıcılarımız kitabımızın açık...

YÖKDİL Sosyal Deneme Sınavlarıyla
YÖKDİL Sosyal Bilimlere Eksiksiz Hazırlanın

Tamamı gerçek sınavla uyumlu 10 adet denemeden oluşan YÖKDİL Sosyal Deneme Sınavları kitabı Remzi Hoca’nın uzun yıllara dayanan tecrübesiyle hazırlanmıştır.

Feature 0

Özgün İçerik

YÖKDİL Sosyal Deneme Sınavları kitabı en güncel sınavlar dikkate alınarak hazırlanmaktadır. Denemeler YÖKDİL Sosyal Bilimler soru dağılımı dikkate alınarak sınavda karşılaşabileceğiniz soru tipleri arasından özenle seçilmiş olup özgün sorulardan oluşmaktadır.

Feature 1

Sınavla Tutarlı

Kendinizi test etme ve eksiklerinizi detaylıca görme imkanı sağlayan YÖKDİL Sosyal Deneme Sınavları kitabı, gerçek sınavla tutarlı seviyede sorulardan oluşmakta ve sizlere çalışmalarınızda rehber olmaktadır.

Feature 2

Online Açıklamalı Cevap Anahtarı

Rh+ Platform üzerinden kitapta yer alan tüm denemelerin açıklamalı cevap anahtarlarına, sorularda geçen kelimlerin, collocation ve preposition kullanımlarının anlamlarına ve soruların çevirilerine ulaşabilmektesiniz. Bu yüzden, kitapta yer alan her bir deneme YÖKDİL Sosyal Bilimler Sınavı öncesinde hem soru tipi bilginizi hem de okuma-anlama becerinizi geliştirmenize yardımcı olmaktadır.

Feature 3

Detaylı Deneme Raporu

Çözdüğünüz denemelerdeki cevaplarınızı Rh+ Platform’da yer alan Deneme uygulamasına girerek her bir deneme için hem soru tipi hem de deneme genelinde geri bildirimler alabileceğiniz ayrıntılı deneme raporunuzu görüntüleyebilirsiniz.

Feature 4

Online Hizmetler

YÖKDİL Sosyal Deneme Sınavları kitabını aldığınızda Rh+ Platform’da size özel olarak tanımlanacak hesabınız üzerinden Deneme, Test, İpucu Havuzu, Sözlük ve Okuma uygulamalarımıza da 1 yıl süreyle ücretsiz olarak erişim sağlayabilirsiniz. Bu uygulamaları deneme çözümlerinizle eş zamanlı şekilde kullanarak sınava yönelik çok yönlü çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz.

Feature 5

İpucu Havuzu

Kitabınızla birlikte Rh+ Platform’da bulunan İpucu Havuzu uygulamasına da 1 yıl süreyle erişebilir, içerisinde yer alan önemli ipuçları ve detay bilgileri inceleyerek sınavlardaki puanınızı artırabilirsiniz.

Sadece Kitap Vermiyoruz

Kitabınızın yanında 2 yıl süreyle dilediğiniz gibi yararlanabileceğiniz online uygulamalarımızı da ücretsiz olarak Rh+ Platform hesabınıza tanımlıyoruz.

Wordy
remzihoca sözlük
Okuma
remzihoca sözlük
Sözlük
remzihoca sözlük
Test
remzihoca test
Deneme
remzihoca deneme
İpucu Havuzu
remzihoca sözlük

Kelime Haznenizi
Geliştirin

RH+ Wordy'de kelimeleri, collocation ve preposition kullanımları ile birlikte daha etkin şekilde öğrenebilir, tamamen size özel performans bölümünde kelimelerinizi yönetebilirsiniz.

 • RH+ Wordy'de kelime çalışın
 • Kelime performansınızı takip edin
 • Öğrendiğiniz kelimelerin collocation & preposition kullanımlarını yapılarını öğrenin
 • Performansınıza göre kişiselleştirilmiş detaylı çıktılar alın
wordy 1 wordy 2 wordy 3 wordy 4 wordy 5
Okuduğunuz Metinleri
Cümle Cümle Öğrenin

RH+ Okuma uygulamamızda, sınavda en çok çıkan konulardan hazırlanan farklı seviyelerde metinleri sadece okumakla kalmaz, okuduğunuz metinlerin cümle cümle çevirilerinden öğrenebilir, her parçanın kelimelerini Wordy'de çalışabilirsiniz.

 • Sıfırdan başlayarak ingilizce çeviri öğrenebilirsiniz
 • Gramer başlıklarında cümle düzeyinde çeviri çalışmaları yapabilirsiniz
reading 1 reading 2 reading 3
Sınav Kazandıran
Sözlük

Tamamen sınava özel hazırlanan RH+ Sözlük ile, bir kelime hakkında öğrenmeniz gereken tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

 • Aradığınız kelimeler hakkında bilmeniz gereken tüm detaya tek arama ile ulaşın
 • Tamamen sınava yönelik bir sözlük ile doğru bilgiye erişin
 • Her kelimenin detaylı çıktısını alın
dictionary 1 dictionary 2 dictionary 3
Online Testlerle
Sınav Deneyiminizi Artırın

RH+ Test uygulamasıyla özgün ve çıkmış sorulardan derlenen testler çözebilir, soru tipleri üzerine bilginizi artırabilirsiniz. Yine açıklamalı cevapları inceleyebilir, soruların çevirilerini ve kelimelerin, collocation ve prepositon kullanımlarının anlamlarını öğrenebilirsiniz.

 • Gerçek sınavla uyumlu sorular çözün.
 • Açıklama cevap anahtarlarından eksiklerinizi giderin.
 • Bilmediğiniz kelime ve yapıları öğrenin.
test 1 test 2 test 3
Çıkmış Sorularla Kendinizi
Test Edin

RH+ Deneme uygulamasıyla özgün denemeler üzerinden detaylı soru çözümleri yaparak sınav deneyiminizi artırabilirsiniz. Ayrıca, soruların açıklamalı cevaplarına, çevirilerine ve sorularda geçen kelime, collocation ve preposition kullanımlarına da çalışabilirsiniz.

 • Sınavla birebir uyumlu özgün denemeler çözün.
 • Açıklamalı cevap anahtarından hatalarınızı öğrenin.
 • Soru çözerken kelime haznenizi geliştirin.
deneme 1 deneme 2 deneme 3
Nokta Atışı İpuçlarına
Tek Tıkla Ulaşın

RH+ İpucu Havuzu, sınavda karşılaşabileceğiniz konu ve soru tipleriyle ilgili doğru sayınızı ve soru çözme hızınızı artıracak nokta atışı ipuçları sunmaktadır. İpucu Havuzu içeriklerine çalışarak soru ve şıklarda bulunan önemli ayrıntıları kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

 • Soru tipleri ve çözümleri üzerine önemli taktikler öğrenin.
 • Gramer konuları ve kelimelerle ilgili detaylı ipuçları edinin.
 • Öğrendiğiniz ipuçlarını kaydederek daha sonra tekrar inceleyin.
clue 1 clue 2 clue 3
Okuduğunuz Metinleri
Cümle Cümle Öğrenin

Okuma uygulamamızda, sınavda en çok çıkan konulardan hazırlanan farklı seviyelerde metinleri sadece okumakla kalmaz, okuduğunuz metinlerin cümle cümle çevirilerinden öğrenebilir, her parçanın kelimelerini Wordy'de çalışabilirsiniz.

 • Sıfırdan başlayarak ingilizce çeviri öğrenebilirsiniz.
 • Gramer başlıklarında cümle düzeyinde çeviri çalışmaları yapabilirsiniz
reading 1 reading 2 reading 3