Yükleniyor...

Remzi Hoca

YDS-YÖKDİL Kelime Soru Bankası İle

YDS ve YÖKDİL’e Eksiksiz Hazırlanabilirsiniz!

YDS-YÖKDİL Kelime Soru Bankası, YDS ve YÖKDİL’e girecek adayların kelime ve preposition soruları üzerine detaylı pratikler yapabilmeleri için hazırlanmış bir sınav kaynağıdır.
YDS-YÖKDİL Kelime Soru Bankası, içeriğinde yer alan özgün YDS-YÖKDİL kelime (vocabulary) ve preposition soruları ile iki sınava da girmeyi planlayan adaylar için YDS-YÖKDİL hazırlık süreçlerini destekleyecek nitelikte hazırlanmıştır.

Ayrıntılı kelime ve preposition sorularının çözümü ile bu sorulara aşinalık kazanarak puanınızı artırmanıza yardımcı olacak YDS-YÖKDİL Kelime Soru Bankası, Rh+ Platform’dan online olarak erişebileceğiniz kelime listeleri ile de YDS ve YÖKDİL’de karşılaşabileceğiniz kelimelerin anlamlarını, eş anlamları, collocation ve preposition kullanımlarının yanında örnek cümleler eşliğinde sizlere sunmaktadır.

Hız ve deneyim kazanarak hedeflediğiniz YDS ve YÖKDİL puanlarına ulaşmanızda çalışmalarınıza destek olacak YDS-YÖKDİL Kelime Soru Bankası’nda tüm alanlardan derlenmiş tamamı özgün toplam 1200 adet YDS-YÖKDİL kelime sorusu (verb, noun, adjective, adverb, phrasal verb) ve preposition sorusu bulunmaktadır.

Ayrıca, Rh+ Platform’dan İpucu Havuzu uygulamasına erişim sağlayarak YDS ve YÖKDİL’de size fazladan puan kazandıracak detay bilgileri ve nokta atışı ipuçlarını ayrıntılı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

YDS-YÖKDİL Kelime Soru Bankası İçin Ürünlerimiz