Yükleniyor...

Remzi Hoca

YÖKDİL SAĞLIK DENEME SINAVLARI

YÖKDİL'e Sağlık Bilimleri Alanından Girecek Adaylar İçin Hazırlandı.

YÖKDİL Sağlık Deneme Sınavları kitabı, içeriğinin tamamı YÖKDİL Sağlık Bilimleri ile uyumlu olarak hazırlanmış 10 adet özgün denemeden ve açıklamalı cevap anahtarından oluşan bir kitaptır.
YÖKDİL Sağlık Deneme Sınavları
YÖKDİL Sağlık Deneme Sınavları kitabını Rh+ Platform üyeliğinizle beraber kullanarak denemelerde çözdüğünüz her bir sorunun açıklamalı cevap anahtarına ve sorularda karşılaştığınız kelime, collocation ve preposition kullanımlarının anlamlarına erişebilirsiniz.

Rh+ Platform ile entegre bir şekilde kullanabileceğiniz YÖKDİL Sağlık Deneme Sınavları kitabınında çözdüğünüz soruların açıklamalı cevap anahtarlarını, detaylı sınav performansınızı ve sorularda yer alan kelime, collocation ve preposition kullanımlarının anlamlarını öğrenmek için platformumuzda bulunan Deneme uygulamasını kullanabilirsiniz.

İpucu Havuzu’nu kullanarak da size sınavda puan ve hız kazandıracak nokta atışı ipuçlarını ve detay bilgileri rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Kelime Defteri aracılığıyla da sınavlarda önem teşkil eden verb, noun, adjective, adverb ve phrasal verb’lerin yanında ÖSYM İngilizce sınavlarında doğru cevap olarak çıkmış kelimeleri, collocation, preposition, suffix ve prefix’leri de ayrıntılı şekilde inceleyebilirsiniz.

YÖKDİL Sağlık Bilimleri Deneme Sınavları

YÖKDİL Sağlık Bilimleri Deneme Sınavları İle
Bilginizi Test Edin

Kitabımız YÖKDİL’e Sağlık Bilimleri alanından girmek isteyenler için tamamen özgün sorulardan oluşan ve sınavla birebir uyumlu 10 deneme sınavından oluşmaktadır. Kitap kullanıcılarımız kitabımızın açı...

YÖKDİL Sağlık Deneme Sınavlarıyla
YÖKDİL Sağlık Bilimlerine Eksiksiz Hazırlanın

Remzi Hoca’nın uzun yıllara dayanan tecrübesiyle hazırlanmış YÖKDİL Sağlık Bilimleri Deneme Sınavları, sizlere gönül rahatlığıyla çözebileceğiniz, tamamı gerçek sınavla uyumlu 10 adet özgün deneme sınavı sunmaktadır.

Feature 0

Özgün İçerik

Soru tipleri ve dağılımı güncel sınavlar dikkate alınarak hazırlanan YÖKDİL Sağlık Deneme Sınavları kitabında karşılaşacağınız tüm sorular, sınava yönelik bilgi ve deneyiminizi önemli derecede artıracak özgün sorulardan oluşmaktadır.

Feature 1

Sınavla Tutarlı

YÖKDİL Sağlık Deneme Sınavları kitabında denemelerin seviyesi gerçek sınavla tutarlı olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu yüzden, çözeceğiniz her bir deneme kendinizi test etme ve eksiklerinizi görme noktasında sizlere önemli bir rehberlik sağlayacaktır.

Feature 2

Online Açıklamalı Cevap Anahtarı

Kitabınızda bulunan her bir deneme, soru tipi bilginizi ve okuma-anlama becerinizi geliştirmenize yardımcı olacak bir formatta hazırlanmıştır. Bu doğrultuda, kitapta bulunan tüm deneme sorularının açıklamalı cevap anahtarlarıyla birlikte sorularda karşılaşacağınız kelime, collocation ve preposition’ların anlamlarına ve soruların çevirilerine Rh+ Platform üzerinden eş zamanlı şekilde erişebilirsiniz.

Feature 3

Detaylı Deneme Raporu

YÖKDİL Sağlık Deneme Sınavları kitabında çözdüğünüz her bir denemeye ait detaylı cevap anahtarlarını Rh+ Platform’da bulunan Deneme uygulamasından görüntüleyebilir hem soru bazlı hem de genel bazda deneme sınavlarına ait performanslarınızı inceleyebilirsiniz.

Feature 4

Online Hizmetler

Rh Platform’da bulunan Deneme, Test, İpucu Havuzu, Sözlük ve Okuma uygulamalarımızı YÖKDİL Sağlık Deneme Sınavları kitabına sahip olduğunuzda 1 yıl süreyle ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Bu sayede, çok yönlü ve entegre bir çalışma süreci geçirebilir, YÖKDİL Sağlık Bilimlerine yoğun bir şekilde hazırlanabilirsiniz.

Feature 5

İpucu Havuzu

Kitabınızla beraber İpucu Havuzu uygulamasına da Rh+ Platform üzerinden erişebilir hem puanınızı artıracak hem de sınavda hız kazanmanıza yardımcı olacak nokta atışı ipuçlarını ve ayrıntı bilgileri kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Sadece Kitap Vermiyoruz

Rh+ Platform’da yer alan online uygulamalarımızı da kitabınızı satın aldığınız tarihten itibaren ücretsiz olarak 2 yıl süreyle kullanımınıza açıyoruz.

Wordy
remzihoca sözlük
Okuma
remzihoca sözlük
Sözlük
remzihoca sözlük
Test
remzihoca test
Deneme
remzihoca deneme
İpucu Havuzu
remzihoca sözlük

Kelime Haznenizi
Geliştirin

RH+ Wordy'de kelimeleri, collocation ve preposition kullanımları ile birlikte daha etkin şekilde öğrenebilir, tamamen size özel performans bölümünde kelimelerinizi yönetebilirsiniz.

 • RH+ Wordy'de kelime çalışın
 • Kelime performansınızı takip edin
 • Öğrendiğiniz kelimelerin collocation & preposition kullanımlarını yapılarını öğrenin
 • Performansınıza göre kişiselleştirilmiş detaylı çıktılar alın
wordy 1 wordy 2 wordy 3 wordy 4 wordy 5
Okuduğunuz Metinleri
Cümle Cümle Öğrenin

RH+ Okuma uygulamamızda, sınavda en çok çıkan konulardan hazırlanan farklı seviyelerde metinleri sadece okumakla kalmaz, okuduğunuz metinlerin cümle cümle çevirilerinden öğrenebilir, her parçanın kelimelerini Wordy'de çalışabilirsiniz.

 • Sıfırdan başlayarak ingilizce çeviri öğrenebilirsiniz
 • Gramer başlıklarında cümle düzeyinde çeviri çalışmaları yapabilirsiniz
reading 1 reading 2 reading 3
Sınav Kazandıran
Sözlük

Tamamen sınava özel hazırlanan RH+ Sözlük ile, bir kelime hakkında öğrenmeniz gereken tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

 • Aradığınız kelimeler hakkında bilmeniz gereken tüm detaya tek arama ile ulaşın
 • Tamamen sınava yönelik bir sözlük ile doğru bilgiye erişin
 • Her kelimenin detaylı çıktısını alın
dictionary 1 dictionary 2 dictionary 3
Online Testlerle
Sınav Deneyiminizi Artırın

RH+ Test uygulamasıyla özgün ve çıkmış sorulardan derlenen testler çözebilir, soru tipleri üzerine bilginizi artırabilirsiniz. Yine açıklamalı cevapları inceleyebilir, soruların çevirilerini ve kelimelerin, collocation ve prepositon kullanımlarının anlamlarını öğrenebilirsiniz.

 • Gerçek sınavla uyumlu sorular çözün.
 • Açıklama cevap anahtarlarından eksiklerinizi giderin.
 • Bilmediğiniz kelime ve yapıları öğrenin.
test 1 test 2 test 3
Çıkmış Sorularla Kendinizi
Test Edin

RH+ Deneme uygulamasıyla özgün denemeler üzerinden detaylı soru çözümleri yaparak sınav deneyiminizi artırabilirsiniz. Ayrıca, soruların açıklamalı cevaplarına, çevirilerine ve sorularda geçen kelime, collocation ve preposition kullanımlarına da çalışabilirsiniz.

 • Sınavla birebir uyumlu özgün denemeler çözün.
 • Açıklamalı cevap anahtarından hatalarınızı öğrenin.
 • Soru çözerken kelime haznenizi geliştirin.
deneme 1 deneme 2 deneme 3
Nokta Atışı İpuçlarına
Tek Tıkla Ulaşın

RH+ İpucu Havuzu, sınavda karşılaşabileceğiniz konu ve soru tipleriyle ilgili doğru sayınızı ve soru çözme hızınızı artıracak nokta atışı ipuçları sunmaktadır. İpucu Havuzu içeriklerine çalışarak soru ve şıklarda bulunan önemli ayrıntıları kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

 • Soru tipleri ve çözümleri üzerine önemli taktikler öğrenin.
 • Gramer konuları ve kelimelerle ilgili detaylı ipuçları edinin.
 • Öğrendiğiniz ipuçlarını kaydederek daha sonra tekrar inceleyin.
clue 1 clue 2 clue 3
Okuduğunuz Metinleri
Cümle Cümle Öğrenin

Okuma uygulamamızda, sınavda en çok çıkan konulardan hazırlanan farklı seviyelerde metinleri sadece okumakla kalmaz, okuduğunuz metinlerin cümle cümle çevirilerinden öğrenebilir, her parçanın kelimelerini Wordy'de çalışabilirsiniz.

 • Sıfırdan başlayarak ingilizce çeviri öğrenebilirsiniz.
 • Gramer başlıklarında cümle düzeyinde çeviri çalışmaları yapabilirsiniz
reading 1 reading 2 reading 3