Yükleniyor...
More Than Reading 1

Remzi Hoca

More Than Reading 1

YDS, YÖKDİL, YKS, PROFICIENCY, TOEFL ve IELTS Adayları için Hazırlandı.

More Than Reading kitabımız, okuma, çeviri ve kelime becerilerini geliştirmek isteyenler için okuma parçalarını içeren ana kitap ve bu metinlerin cümle cümle çeviri ve kelime, collocation ve preposition kullanımlarının verildiği yardımcı kitap olmak üzere iki kitaptan oluşmaktadır.
More Than Reading 1
More Than Reading 1 kitabı, sosyal bilimler, fen ve sağlık bilimleri alanlarında farklı konularda seçilmiş 100 adet okuma metninden oluşmaktadır. Her okuma metni sonunda okuma anlama becerilerinin her alanında sizi geliştirecek 15 okuma-anlama sorusu olmak üzere toplam 1500 okuma-anlama sorusu içermektedir. Bu soru tipleri main idea, supporting idea, inference, tone & style , true-false,title, vocabulary ve reference gibi tüm ulusal ve uluslararası sınavlarda sorulan soru tarzlarını içermektedir.

Kitabımızda her 10 metin bir bölümü oluşturmaktadır. Her bölüm sonunda bölümü oluşturan metinlerde geçen kelime ve gramer yapılarından hazırlanmış 100 adet kelime ve yapı sorusu içermektedir. Kitabımızda toplam 1000 kelime ve yapı sorusu bulunmaktadır.

Ana kitapta bulunan okuma metinlerinin çeviri ve kelime açısından ana kitaptan bağımsız olarak daha detaylı çalışılabilmesi için metin çevirileri ve kelimeler ayrıca supplementary kitabında verilmiştir.

More Than Reading Supplementary kitabı her çevirilerinizi geliştirebilmeniz için tüm metinlerin cümle cümle çevirilerini içermektedir. Ayrıca, her metinde geçen kelime, collocation ve preposition kullanımları verilmiştir.

More Than Reading 1 İle
Bilginizi Test Edin

Her alandan 100 okuma parçası, 1500 farklı becerileri ölçebilen okuma - anlama sorusu ve 1000 kelime - yapı sorusu, kullanım kolaylığı sağlayan ek kitabı ile birlikte, kendini okuma, çeviri ve kelime...

Rh More Than Reading 1 İle Yabancı Dil Sınavlarına Eksiksiz Hazırlanın

More Than Reading 1, okuma parçalarını içeren ana kitap ve bu metinlerin cümle cümle çeviri ve kelime , collocation ve preposition kullanımlarının verildiği yardımcı kitap olmak üzere iki kitaptan oluşmaktadır.

Feature 0

100 Okuma Parçası

Rh More Than Reading 1 kitabımız YDS , YÖKDİL , YKSDİL , TOEFL ve hazırlık atlama ( proficiency) sınavlarında sık sık sorulan konularda 100 adet orta düzey akademik okuma parçası içermektedir.

Feature 1

1500 okuma- anlama sorusu

Kitabımızda bulunan her okuma parçası evsel düzeyde okuma anlama soru tiplerinde sorulmuş 15 soru içerir. Main idea, supporting idea, inference , tone & style , true-false,title, vocabulary ve reference gibi farklı soru tipleri sizi okuma anlama testlerine her tip soru için hazırlar.

Feature 2

Cümle Cümle Çeviri

Ek çalışma kitabımızda , tüm metinlerin cümle cümle çevirileri verilmiştir. Bu özelliği ile birlikte Rh More Than Reading 1 kitabımızı aynı zamanda bir çeviri kitabı olarak da kullanabilir , kendinizi İngilizceden Türkçeye çeviri konusunda da geliştirmiş olursunuz.

Feature 3

Kelime , collocation , Preposition Kullanımları

Kitabımızda bulunan tüm metinlerde geçen kelime , phrasal verb , collocation ve preposition kullanımları ek kitabımızda detaylı olarak verilmiştir. Kitabımızı bu özelliği ile birlikte bir kelime öğrenme aracı olarak kullanabilir ve 3000 den fazla kelime ve yapıya hakim olursunuz ve bir metinden diğer metine geçtiğinizde daha fazla bilgi ile geçip başarınızı artırabilirsiniz.

Feature 4

Online Hizmetler

Rh More Than Reading 1 kitabımız ile birlikle online eğitim platformumuzda bulunan ClueBank , okuma , sözlük, dokümanlar, kelime defteri , test sistemi gibi uygulamaları da , kitabınızda bulunan kod ile aktifleştirdikten sonra 1 yıl süre ile ücretsiz kullanabilir , kendinizi daha iyi geliştirebilirsiniz.

Feature 5

1000 Kelime Sorusu

Kitabımızda her 10 parça bir bölümü oluşturur. Her bölüm sonunda , o bölümde bulanan okuma parçalarında geçen kelime , phrasal verb , bağlaçlar için 100 tane soru sorulmaktadır. Bu sorularla kendinizi okuma anlamanın yanında diğer konularda da geliştirerek sınava daha bütüncül bir hazırlık yapmış olursunuz.

Sadece Kitap Vermiyoruz

Rh More Than Reading 1 kitabımızla birlikle, kendinizi geliştirebilmeniz için sisteminize ücretsiz olarak tanımladığımız ve 1 yıl boyunca ücretsiz kullanabileceğiniz online hizmetlerle eğitiminizi tamamlıyoruz.

Wordy
remzihoca sözlük
Okuma
remzihoca sözlük
Sözlük
remzihoca sözlük
Wordy
remzihoca sözlük
Okuma
remzihoca sözlük

Kelime Haznenizi
Geliştirin

RH+ Wordy'de kelimeleri, collocation ve preposition kullanımları ile birlikte daha etkin şekilde öğrenebilir, tamamen size özel performans bölümünde kelimelerinizi yönetebilirsiniz.

 • RH+ Wordy'de kelime çalışın
 • Kelime performansınızı takip edin
 • Öğrendiğiniz kelimelerin collocation & preposition kullanımlarını yapılarını öğrenin
 • Performansınıza göre kişiselleştirilmiş detaylı çıktılar alın
wordy 1 wordy 2 wordy 3 wordy 4 wordy 5
Okuduğunuz Metinlerini
Cümle Cümle Öğrenin

RH+ Okuma uygulamamızda, sınavda en çok çıkan konulardan hazırlanan farklı seviyelerde metinleri sadece okumakla kalmaz, okuduğunuz metinlerin cümle cümle çevirilerinden öğrenebilir, her parçanın kelimelerini Wordy'de çalışabilirsiniz.

 • Sıfırdan başlayarak ingilizce çeviri öğrenebilirsiniz
 • Gramer başlıklarında cümle düzeyinde çeviri çalışmaları yapabilirsiniz
reading 1 reading 2 reading 3
Sınav Kazandıran
Sözlük

Tamamen sınava özel hazırlanan RH+ Sözlük ile, bir kelime hakkında öğrenmeniz gereken tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

 • Aradığınız kelimeler hakkında bilmeniz gereken tüm detaya tek arama ile ulaşın
 • Tamamen sınava yönelik bir sözlük ile doğru bilgiye erişin
 • Her kelimenin detaylı çıktısını alın
dictionary 1 dictionary 2 dictionary 3
Kelime Hazinesi
Geliştirin

Wordy'de kelimeleri, collocation ve preposition kullanımları ile birlikte daha etkin şekilde öğrenebilir, tamamen size özel performans bölümünde kelimelerinizi yönetebilirsiniz.

 • Wordy de kelime çalışın
 • Kelime performansınızı takip edin
 • Öğrendiğiniz kelimelerin collocation & preposition kullanımlarını yapılarını öğrenin
 • Performansınıza göre kişiselleştirilmiş detaylı çıktılar alın
wordy 1 wordy 2 wordy 3 wordy 4 wordy 5
Okuduğunuz Metinleri
Cümle Cümle Öğrenin

Okuma uygulamamızda, sınavda en çok çıkan konulardan hazırlanan farklı seviyelerde metinleri sadece okumakla kalmaz, okuduğunuz metinlerin cümle cümle çevirilerinden öğrenebilir, her parçanın kelimelerini Wordy'de çalışabilirsiniz.

 • Sıfırdan başlayarak ingilizce çeviri öğrenebilirsiniz.
 • Gramer başlıklarında cümle düzeyinde çeviri çalışmaları yapabilirsiniz
reading 1 reading 2 reading 3