Yükleniyor...

Remzi Hoca

More Than Reading 1

YDS, YÖKDİL, YKS, PROFICIENCY, TOEFL ve IELTS Adayları için Hazırlandı.

More Than Reading 1 kitabımız, okuma, çeviri ve kelime becerilerini geliştirmek isteyenler için okuma parçalarını içeren ana kitap ve bu metinlerin cümle cümle çeviri ve kelime, collocation ve preposition kullanımlarının verildiği yardımcı kitap olmak üzere iki kitaptan oluşmaktadır.
More Than Reading 1
More Than Reading 1 kitabı, sosyal bilimler, fen ve sağlık bilimleri alanlarına ait farklı konulardan seçilmiş 100 adet okuma metninden oluşmaktadır. Her okuma metninin sonunda okuma anlama becerilerinin her alanında sizi geliştirecek 15 okuma-anlama sorusu olmak üzere toplam 1500 okuma-anlama sorusu vardır. Bu soru tipleri main idea, supporting idea, inference, tone & style, true-false, title, vocabulary ve reference gibi tüm ulusal ve uluslararası sınavlarda sorulan soru tarzlarını içermektedir.

Kitabımızda her 10 metin bir bölümü oluşturmaktadır. Her bölüm sonunda bölümü oluşturan metinlerde geçen kelime ve gramer yapılarından hazırlanmış 100 adet kelime ve yapı sorusu vardır. Kitabımızda toplam 1000 kelime ve yapı sorusu bulunmaktadır.

Ana kitapta bulunan okuma metinlerinin çeviri ve kelime açısından ana kitaptan bağımsız olarak daha detaylı çalışılabilmesi için metin çevirileri ve kelimeler ayrıca supplementary kitabında verilmiştir.

More Than Reading 1 Supplementary kitabı çeviri becerinizi geliştirebilmeniz için tüm metinlerin cümle cümle çevirisini içermektedir. Ayrıca, her metinde geçen kelimelerin, collocation ve preposition kullanımları da verilmiştir.

More Than Reading 1

More Than Reading 1 İle
Bilginizi Test Edin

Her alandan 100 okuma parçası, 1500 farklı becerileri ölçebilen okuma - anlama sorusu ve 1000 kelime - yapı sorusu, kullanım kolaylığı sağlayan ek kitabı ile birlikte, kendini okuma, çeviri ve kelime...

More Than Reading 1 İle Yabancı Dil Sınavlarına Eksiksiz Hazırlanın

More Than Reading 1, okuma parçalarını içeren ana kitap ve bu metinlerin cümle cümle çeviri ve kelime, collocation ve preposition kullanımlarının verildiği yardımcı kitap olmak üzere iki kitaptan oluşmaktadır.

Feature 0

100 Okuma Parçası

More Than Reading 1 kitabımız YDS, YÖKDİL, YKSDİL, TOEFL ve hazırlık atlama (proficiency) sınavlarında sık sık sorulan konulardan 100 adet orta düzey akademik okuma parçasını içermektedir.

Feature 1

1500 Okuma-Anlama sorusu

Kitabımızda bulunan her okuma parçası evrensel düzeyde okuma anlama soru tiplerinde sorulmuş 15 soru içerir. Main idea, supporting idea, inference, tone & style, true-false, title, vocabulary ve reference gibi farklı soru tipleri sizi okuma anlama testlerine her tip soru için hazırlar.

Feature 2

Cümle Cümle Çeviri

Ek çalışma kitabımızda, tüm metinlerin cümle cümle çevirileri verilmiştir. Bu özelliği ile birlikte More Than Reading 1 kitabımızı aynı zamanda bir çeviri kitabı olarak da kullanabilir, kendinizi İngilizceden Türkçeye çeviri konusunda da geliştirmiş olursunuz.

Feature 3

Kelime, Collocation, Preposition Kullanımları

Kitabımızda bulunan tüm metinlerde geçen kelime, phrasal verb, collocation ve preposition kullanımları ek kitabımızda detaylı olarak verilmiştir. Kitabımızı bu özelliği ile birlikte bir kelime öğrenme aracı olarak kullanabilir ve 3000'den fazla kelime ve yapıya hakim olursunuz ve bir metinden diğer metine geçtiğinizde daha fazla bilgiye sahip olup başarınızı artırabilirsiniz.

Feature 4

Online Hizmetler

More Than Reading 1 kitabımız ile birlikle online eğitim platformumuzda bulunan ipucu havuzu, okuma, sözlük, dokümanlar, kelime defteri, test sistemi gibi uygulamaları da kitabınızda bulunan kod ile aktifleştirdikten sonra 1 yıl süre ile ücretsiz kullanabilir, kendinizi daha iyi geliştirebilirsiniz.

Feature 5

1000 Kelime Sorusu

Kitabımızda her 10 parça bir bölümü oluşturur. Her bölüm sonunda, o bölümde bulanan okuma parçalarında geçen kelime, phrasal verb, bağlaçlar için 100 tane soru sorulmaktadır. Bu sorularla kendinizi okuma anlamanın yanında diğer konularda da geliştirerek sınava daha bütüncül bir hazırlık yapmış olursunuz.

Sadece Kitap Vermiyoruz

More Than Reading 1 kitabımızla birlikle, kendinizi geliştirebilmeniz için sisteminize tanımladığımız ve 2 yıl boyunca ücretsiz kullanabileceğiniz online hizmetlerle de eğitiminizi destekliyoruz.

Wordy
remzihoca sözlük
Okuma
remzihoca sözlük
Sözlük
remzihoca sözlük

Kelime Haznenizi
Geliştirin

RH+ Wordy'de kelimeleri, collocation ve preposition kullanımları ile birlikte daha etkin şekilde öğrenebilir, tamamen size özel performans bölümünde kelimelerinizi yönetebilirsiniz.

 • RH+ Wordy'de kelime çalışın
 • Kelime performansınızı takip edin
 • Öğrendiğiniz kelimelerin collocation & preposition kullanımlarını yapılarını öğrenin
 • Performansınıza göre kişiselleştirilmiş detaylı çıktılar alın
wordy 1 wordy 2 wordy 3 wordy 4 wordy 5
Okuduğunuz Metinleri
Cümle Cümle Öğrenin

RH+ Okuma uygulamamızda, sınavda en çok çıkan konulardan hazırlanan farklı seviyelerde metinleri sadece okumakla kalmaz, okuduğunuz metinlerin cümle cümle çevirilerinden öğrenebilir, her parçanın kelimelerini Wordy'de çalışabilirsiniz.

 • Sıfırdan başlayarak ingilizce çeviri öğrenebilirsiniz
 • Gramer başlıklarında cümle düzeyinde çeviri çalışmaları yapabilirsiniz
reading 1 reading 2 reading 3
Sınav Kazandıran
Sözlük

Tamamen sınava özel hazırlanan RH+ Sözlük ile, bir kelime hakkında öğrenmeniz gereken tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

 • Aradığınız kelimeler hakkında bilmeniz gereken tüm detaya tek arama ile ulaşın
 • Tamamen sınava yönelik bir sözlük ile doğru bilgiye erişin
 • Her kelimenin detaylı çıktısını alın
dictionary 1 dictionary 2 dictionary 3
Online Testlerle
Sınav Deneyiminizi Artırın

RH+ Test uygulamasıyla özgün ve çıkmış sorulardan derlenen testler çözebilir, soru tipleri üzerine bilginizi artırabilirsiniz. Yine açıklamalı cevapları inceleyebilir, soruların çevirilerini ve kelimelerin, collocation ve prepositon kullanımlarının anlamlarını öğrenebilirsiniz.

 • Gerçek sınavla uyumlu sorular çözün.
 • Açıklama cevap anahtarlarından eksiklerinizi giderin.
 • Bilmediğiniz kelime ve yapıları öğrenin.
test 1 test 2 test 3
Çıkmış Sorularla Kendinizi
Test Edin

RH+ Deneme uygulamasıyla özgün denemeler üzerinden detaylı soru çözümleri yaparak sınav deneyiminizi artırabilirsiniz. Ayrıca, soruların açıklamalı cevaplarına, çevirilerine ve sorularda geçen kelime, collocation ve preposition kullanımlarına da çalışabilirsiniz.

 • Sınavla birebir uyumlu özgün denemeler çözün.
 • Açıklamalı cevap anahtarından hatalarınızı öğrenin.
 • Soru çözerken kelime haznenizi geliştirin.
deneme 1 deneme 2 deneme 3
Nokta Atışı İpuçlarına
Tek Tıkla Ulaşın

RH+ İpucu Havuzu, sınavda karşılaşabileceğiniz konu ve soru tipleriyle ilgili doğru sayınızı ve soru çözme hızınızı artıracak nokta atışı ipuçları sunmaktadır. İpucu Havuzu içeriklerine çalışarak soru ve şıklarda bulunan önemli ayrıntıları kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

 • Soru tipleri ve çözümleri üzerine önemli taktikler öğrenin.
 • Gramer konuları ve kelimelerle ilgili detaylı ipuçları edinin.
 • Öğrendiğiniz ipuçlarını kaydederek daha sonra tekrar inceleyin.
clue 1 clue 2 clue 3
Okuduğunuz Metinleri
Cümle Cümle Öğrenin

Okuma uygulamamızda, sınavda en çok çıkan konulardan hazırlanan farklı seviyelerde metinleri sadece okumakla kalmaz, okuduğunuz metinlerin cümle cümle çevirilerinden öğrenebilir, her parçanın kelimelerini Wordy'de çalışabilirsiniz.

 • Sıfırdan başlayarak ingilizce çeviri öğrenebilirsiniz.
 • Gramer başlıklarında cümle düzeyinde çeviri çalışmaları yapabilirsiniz
reading 1 reading 2 reading 3