Yükleniyor...

Remzi Hoca

YDS-YÖKDİL Gramer Soru Bankası İle

YDS ve YÖKDİL’e Eksiksiz Hazırlanabilirsiniz!

YDS-YÖKDİL Gramer Soru Bankası, YDS ve YÖKDİL’e hazırlanan adayların
YDS-YÖKDİL gramer soru tipleri üzerine ayrıntılı soru çözüm pratikleri gerçekleştirebilecekleri bir YDS-YÖKDİL sınav kaynağıdır.
YDS-YÖKDİL Gramer Soru Bankası, en son sınavlar dikkate alınarak hazırlanmış kelime ve cümle yapılarından oluşan 1200 özgün YDS-YÖKDİL gramer sorusuyla YDS ve YÖKDİL’e girmek ve gramer noktasındaki eksiklerini kapatmak ya da mevcut bilgilerini pekiştirmek isteyenler için bolca pratik yapabilecekleri önemli bir YDS-YÖKDİL soru bankası kitabıdır.

Kitapta yer alan, tüm alanlardan derlenmiş toplam 1200 YDS-YÖKDİL gramer sorusu içerisinde adayların YDS ve YÖKDİL’de sıklıkla karşılaştıkları Tense & Modal, Active & Passive, Conditionals, Verbal, Preposition, Connectors, Relative Clause, Noun Clause, Other Grammar ve Cloze Test soru tiplerinden yüzlerce soru yer almakta, yoğun pratik imkanı sunarak adaylara bu soru tiplerini detaylı öğrenme fırsatı sağlamaktadır.

Ayrıca, Rh+ Platform’da yer alan Digibook uygulaması üzerinden kitapta yer alan kelimeleri ve anlamlarını online olarak görüntüleyebilir, kelimeleri collocation ve preposition kullanımlarıyla birlikte inceleyerek detaylı ve çok yönlü kelime pratikleri de gerçekleştirebilirsiniz.

Yine Rh+ Platform’dan İpucu Havuzu uygulamasına erişim sağlayarak YDS ve YÖKDİL’de puan kazandıracak nokta atışı ipuçlarının bulunduğu detay bilgilerle dolu gramer notlarına da çalışabilirsiniz.

YDS-YÖKDİL Gramer Soru Bankası İçin Ürünlerimiz