Yükleniyor...

Remzi Hoca

YKSDİL Hazırlık Kitapları ile

YKSDİL'e Eksiksiz Hazırlanabilirsiniz!

YYKSDİL’e girecek adayları düşünerek özenle hazırladığımız kitaplarımızla YKSDİL’e karşılaşabileceğiniz soru tiplerinden kelime sorularına, okuma parçalarından çeviriye kadar tam bir YKSDİL’e Hazırlık süreci geçireceksiniz.
YKSDİL’e eğitmen eşliğinde bir hazırlık süreci geçirmek yerine kitaplarla hazırlanmak isteyen bir kişinin ihtiyaç duyabileceği kitaplar; kelime, okuma, soru tipleri ve deneme kitaplarıdır.

YKSDİL için hazırlanmış olan bir kelime kitabı, YKSDİL’de sık sık çıkan akademik düzeydeki kelimeleri öğretebilecek düzeyde olmalıdır. Adayları her bir kelime sorusu türünde sık sık karşılaşılan kelimelerle sınava hazırlamalıdır.

Okuma sadece YKSDİL’in değil dil öğrenmenin en temel unsurlarından biridir. Bu sebeple YKSDİL okuma kitabı adayların okuduğunu anlama becerisini geliştirecek akademik metinler içermesinin yanı sıra okumayı sadece sınavda çıkacak soru tiplerine sıkıştırmadan okumayı daha geniş cepheden geliştirebilecek şekilde olmalıdır.

YKSDİL’e hazırlanan bir adayın ihtiyacı olan YKSDİL soru tipleri kitabı, YKSDİL’de sorulan bütün soru tiplerini kapsayıcı şekilde olmalı ve bu soruların açıklamalı cevap anahtarından oluşmalıdır. Bu cevap anahtarları ise her soruyu bir öğretme aracı olarak görmeli ve bu ama doğrultusunda hazırlanmış olmalıdır.

YKSDİL deneme sınavları kitabı, gerçek sınavla birebir uygun seviyede ve formatta güncel olarak hazırlanmış olmalıdır. Adaylar YKSDİL deneme sınavları kitabını gerçek sınava giriyormuş gibi kendilerini sınavdan önce ölçmek amacıyla kullanmalıdırlar. Ayrıca bu kitapların mutlaka açıklamalı cevap anahtarları olmalıdır.