Yükleniyor...
YÖKDİL Hazırlık Kitapları

Remzi Hoca

YÖKDİL Hazırlık Kitapları ile

YÖKDİL Sınavına Eksiksiz Hazırlanabilirsiniz

YÖKDİL sınavına girecek adayları düşünerek özenle hazırladığımız kitaplarımızla YÖKDİL’de karşılaşabileceğiniz soru tiplerinden kelime sorularına, okuma parçalarından çeviriye kadar tam bir YÖKDİL Hazırlık süreci geçireceksiniz.
YÖKDİL sınavına eğitmen eşliğinde bir hazırlık süreci geçirmek yerine kitaplarla hazırlanmak isteyen bir kişinin ihtiyaç duyabileceği kitaplar; alana özgü kelime, okuma, soru tipleri ve deneme kitaplarıdır.

YÖKDİL Sosyal, Sağlık ve Fen alanlarına göre hazırlanmış olan bir kelime kitabı, YÖKDİL’de sık sık çıkan ve alanlara özgü akademik düzeydeki kelimeleri öğretebilecek düzeyde olmalıdır. Adayları her bir kelime sorusu türünde sık sık karşılaşılan ve alanlara özgü kelimelerle sınava hazırlamalıdır.

Okuma sadece YÖKDİL’in değil dil öğrenmenin en temel unsurlarından biridir. Bu sebeple YÖKDİL okuma kitabı adayların okuduğunu anlama becerisini geliştirecek her bir alana özgü akademik metinler içermesinin yanı sıra okumayı sadece sınavda çıkacak soru tiplerine sıkıştırmadan okumayı daha geniş cepheden geliştirebilecek şekilde olmalıdır.

YÖKDİL sınavına hazırlanan bir adayın ihtiyacı olan YÖKDİL soru tipleri kitabı, YÖKDİL’de sorulan bütün soru tiplerini kapsayıcı şekilde olmalı ve bu soruların açıklamalı cevap anahtarından oluşmalıdır. Bu cevap anahtarları ise her soruyu bir öğretme aracı olarak görmeli ve bu ama doğrultusunda hazırlanmış olmalıdır.

YÖKDİL deneme sınavları kitabı, gerçek sınavla birebir uygun seviyede ve alana özgü formatta güncel olarak hazırlanmış olmalıdır. Adaylar YÖKDİL deneme sınavları kitabını gerçek sınava giriyormuş gibi kendilerini sınavdan önce ölçmek amacıyla kullanmalıdırlar. Ayrıca bu kitapların mutlaka açıklamalı cevap anahtarları olmalıdır.

Sadece Kitap Vermiyoruz

YÖKDİL’e girecek adaylar için özenle hazırladığımız kitaplarımızı alan kullanıcılara 1 yıl süresince kullanabilecekleri dijital uygulamalar veriyoruz. Bu sayede kitaplarla birlikte performansınızı, kelimelerinizi ve cevap anahtarlarınızı dijital ortam takip edebilirsiniz.

Wordy
remzihoca sözlük
Okuma
remzihoca sözlük
Sözlük
remzihoca sözlük
Wordy
remzihoca sözlük
Okuma
remzihoca sözlük

Kelime Haznenizi
Geliştirin

RH+ Wordy'de kelimeleri, collocation ve preposition kullanımları ile birlikte daha etkin şekilde öğrenebilir, tamamen size özel performans bölümünde kelimelerinizi yönetebilirsiniz.

 • RH+ Wordy'de kelime çalışın
 • Kelime performansınızı takip edin
 • Öğrendiğiniz kelimelerin collocation & preposition kullanımlarını yapılarını öğrenin
 • Performansınıza göre kişiselleştirilmiş detaylı çıktılar alın
wordy 1 wordy 2 wordy 3 wordy 4 wordy 5
Okuduğunuz Metinlerini
Cümle Cümle Öğrenin

RH+ Okuma uygulamamızda, sınavda en çok çıkan konulardan hazırlanan farklı seviyelerde metinleri sadece okumakla kalmaz, okuduğunuz metinlerin cümle cümle çevirilerinden öğrenebilir, her parçanın kelimelerini Wordy'de çalışabilirsiniz.

 • Sıfırdan başlayarak ingilizce çeviri öğrenebilirsiniz
 • Gramer başlıklarında cümle düzeyinde çeviri çalışmaları yapabilirsiniz
reading 1 reading 2 reading 3
Sınav Kazandıran
Sözlük

Tamamen sınava özel hazırlanan RH+ Sözlük ile, bir kelime hakkında öğrenmeniz gereken tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

 • Aradığınız kelimeler hakkında bilmeniz gereken tüm detaya tek arama ile ulaşın
 • Tamamen sınava yönelik bir sözlük ile doğru bilgiye erişin
 • Her kelimenin detaylı çıktısını alın
dictionary 1 dictionary 2 dictionary 3
Kelime Hazinesi
Geliştirin

Wordy'de kelimeleri, collocation ve preposition kullanımları ile birlikte daha etkin şekilde öğrenebilir, tamamen size özel performans bölümünde kelimelerinizi yönetebilirsiniz.

 • Wordy de kelime çalışın
 • Kelime performansınızı takip edin
 • Öğrendiğiniz kelimelerin collocation & preposition kullanımlarını yapılarını öğrenin
 • Performansınıza göre kişiselleştirilmiş detaylı çıktılar alın
wordy 1 wordy 2 wordy 3 wordy 4 wordy 5
Okuduğunuz Metinleri
Cümle Cümle Öğrenin

Okuma uygulamamızda, sınavda en çok çıkan konulardan hazırlanan farklı seviyelerde metinleri sadece okumakla kalmaz, okuduğunuz metinlerin cümle cümle çevirilerinden öğrenebilir, her parçanın kelimelerini Wordy'de çalışabilirsiniz.

 • Sıfırdan başlayarak ingilizce çeviri öğrenebilirsiniz.
 • Gramer başlıklarında cümle düzeyinde çeviri çalışmaları yapabilirsiniz
reading 1 reading 2 reading 3