Yükleniyor...

Remzi Hoca

YÖKDİL Hazırlık Kitapları ile

YÖKDİL Sınavına Eksiksiz Hazırlanabilirsiniz

YÖKDİL sınavına girecek adayları düşünerek özenle hazırladığımız kitaplarımızla YÖKDİL’de karşılaşabileceğiniz soru tiplerinden kelime sorularına, okuma parçalarından çeviriye kadar tam bir YÖKDİL Hazırlık süreci geçireceksiniz.
YÖKDİL sınavına eğitmen eşliğinde bir hazırlık süreci geçirmek yerine kitaplarla hazırlanmak isteyen bir kişinin ihtiyaç duyabileceği kitaplar; alana özgü kelime, okuma, soru tipleri ve deneme kitaplarıdır.

YÖKDİL Sosyal, Sağlık ve Fen alanlarına göre hazırlanmış olan bir kelime kitabı, YÖKDİL’de sık sık çıkan ve alanlara özgü akademik düzeydeki kelimeleri öğretebilecek düzeyde olmalıdır. Adayları her bir kelime sorusu türünde sık sık karşılaşılan ve alanlara özgü kelimelerle sınava hazırlamalıdır.

Okuma sadece YÖKDİL’in değil dil öğrenmenin en temel unsurlarından biridir. Bu sebeple YÖKDİL okuma kitabı adayların okuduğunu anlama becerisini geliştirecek her bir alana özgü akademik metinler içermesinin yanı sıra okumayı sadece sınavda çıkacak soru tiplerine sıkıştırmadan okumayı daha geniş cepheden geliştirebilecek şekilde olmalıdır.

YÖKDİL sınavına hazırlanan bir adayın ihtiyacı olan YÖKDİL soru tipleri kitabı, YÖKDİL’de sorulan bütün soru tiplerini kapsayıcı şekilde olmalı ve bu soruların açıklamalı cevap anahtarından oluşmalıdır. Bu cevap anahtarları ise her soruyu bir öğretme aracı olarak görmeli ve bu ama doğrultusunda hazırlanmış olmalıdır.

YÖKDİL deneme sınavları kitabı, gerçek sınavla birebir uygun seviyede ve alana özgü formatta güncel olarak hazırlanmış olmalıdır. Adaylar YÖKDİL deneme sınavları kitabını gerçek sınava giriyormuş gibi kendilerini sınavdan önce ölçmek amacıyla kullanmalıdırlar. Ayrıca bu kitapların mutlaka açıklamalı cevap anahtarları olmalıdır.

YÖKDİL Hazırlık Kitapları İçin Ürünlerimiz