Yükleniyor...

Remzi Hoca

More Than Reading 2

YDS, YÖKDİL, YKS, PROFICIENCY, TOEFL ve IELTS Adayları için Hazırlandı.

İngilizce okuma-anlama becerileriyle birlikte çeviri ve kelime bilgilerini artırmak isteyenler için hazırlanmış More Than Reading 2 kitabımız, tüm alanlardan okuma parçalarının ve bu parçalardaki metinlerin cümle cümle çevirileriyle birlikte kelimelerinin yer aldığı ana kitaptan ve kelimelere ait collocation ve preposition kullanımlarının bulunduğu yardımcı kitaptan oluşmaktadır.
More Than Reading 2
More Than Reading 2 kitabı, Sosyal, Sağlık ve Fen Bilimleri alanlarından derlenmiş toplam 100 adet okuma metni ile İngilizce sınavlara yönelik okuma ve anlama becerilerinizi geliştirebilmeniz üzerine tasarlanmıştır. Her okuma metninin sonunda öğrendiklerinizi pekiştirebileceğiniz 15’er sorudan kitabın tamamında toplam 1500 adet okuma-anlama soru bulunmaktadır. Bu sorular, ulusal ve uluslararası sınavlarda karşılaşabileceğiniz inference, reference, true-false, tone & style, title, vocabulary, main idea ve supporting idea soru tiplerinden oluşmaktadır.

More Than Reading 2 kitabı toplamda 10 bölümden oluşmakta ve her bölümde 10 adet okuma parçası bulunmaktadır. Her bölümün sonunda da bölüm içerisinde yer alan kelime ve gramer yapılarından derlenerek hazırlanmış toplam 100 kelime ve yapı sorusu bulunmaktadır. Öğrendiklerinizi anında pekiştirebileceğiniz bir formata sahip kitabımızda toplamda 1000 kelime ve yapı sorusu da yer almaktadır.

Ana kitapta yer alan metinleri, çeviri ve kelime pratikleri açısından çok daha detaylı bir şekilde çalışabilmeniz için supplementary kitabı da ayrıca verilmektedir.

More Than Reading 2 Supplementary kitabında sizlere metinlerde geçen kelimelerin collocation ve preposition kullanımları sunulmaktadır. Çeviri bilginizi geliştirmenize yardımcı olacak metinlerin cümle cümle çevirileri de yine kitapta yer almaktadır.

More Than Reading 2

More Than Reading 2 İle
Bilginizi Test Edin

Her alandan 100 okuma parçası, 1500 farklı becerileri ölçebilen okuma - anlama sorusu ve 1000 kelime - yapı sorusu, kullanım kolaylığı sağlayan ek kitabı ile birlikte, kendini okuma, çeviri ve kelime...

More Than Reading 2 İle Yabancı Dil Sınavlarına Eksiksiz Hazırlanın

More Than Reading 2, ana kitap ve yardımcı kitap olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Ana kitapta tüm alanlardan derlenmiş okuma parçaları, yardımcı kitapta ise bu parçaların cümle cümle çevirileriyle birlikte kelimelerin anlamları, collocation ve preposition kullanımları bulunmaktadır.

Feature 0

100 Okuma Parçası

More Than Reading 2 kitabı toplamda 100 adet orta düzey akademik okuma parçasından oluşmaktadır. Bu okuma parçaları, YDS, YÖKDİL, YKSDİL, TOEFL ve proficiency (hazırlık atlama) sınavlarında karşılaşabileceğiniz konular dikkate alınarak hazırlanmıştır.

Feature 1

1500 Okuma-Anlama sorusu

Her bir okuma parçasının sonunda inference, tone & style, true-false, title, vocabulary, reference, main idea ve supporting idea soru tiplerinden hazırlanmış 15’er adet soru yer almaktadır. Kitabın tamamı ise 1500 okuma-anlama sorusundan oluşmaktadır.

Feature 2

Cümle Cümle Çeviri

Ana kitapta yer alan metinlerin cümle cümle çevirilerinin yer aldığı yardımcı kitabımıza detaylıca çalışarak İngilizce çeviri becerinizi kolaylıkla geliştirebilir, ulusal ve uluslararası sınavlara yönelik hazırlık çalışmalarınızda faydalanabilirsiniz.

Feature 3

Kelime, Collocation, Preposition Kullanımları

More Than Reading 2, okuyucuların kelime öğrenme süreçlerini olabilecek en iyi şekilde geçirmeleri üzerine tasarlanmıştır. Bu doğrultuda, okuma parçalarında yer alan 3000’den fazla kelime, collocation ve preposition kullanımını Türkçe anlamlarıyla birlikte yardımcı kaynaktan detaylıca çalışabilirsiniz.

Feature 4

Online Hizmetler

Kitabınızla birlikte Rh+ Platform’da size özel tanımlanan hesabınız üzerinden Sözlük, İpucu Havuzu ve Okuma uygulamalarımızı da 1 yıl süreyle ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Bu sayede hem genel hem de sınavlara yönelik hazırlık süreçlerinizde çok yönlü bir çalışma gerçekleştirebilirsiniz.

Feature 5

1000 Kelime Sorusu

Her 10 parçanın 1 bölümü oluşturduğu kitabımızda her bölümün sonunda 100 adet soru bulunmaktadır. Kitabın tamamında ise 1000 adet kelime sorusu yer almaktadır. Bu sorular, bölümlerde yer alan metinlerdeki kelimelerden, phrasal verb’lerden, bağlaç vb. kelime türlerinden hazırlanmaktadır. Siz de kitaba çalışırken bu soruları dikkatlice çözerek sınav hazırlık sürecinizi çok daha verimli bir şekilde geçirebilirsiniz.

Sadece Kitap Vermiyoruz

Kitabınızla beraber eş zamanlı olarak kullanabileceğiniz ücretsiz uygulamalarımızı da 2 yıl süreyle Rh+ Platform’da kullanımınıza açıyor, sınavlara hazırlıkta sizleri başarıya götürecek imkanlar sunuyoruz.

Wordy
remzihoca sözlük
Okuma
remzihoca sözlük
Sözlük
remzihoca sözlük

Kelime Haznenizi
Geliştirin

RH+ Wordy'de kelimeleri, collocation ve preposition kullanımları ile birlikte daha etkin şekilde öğrenebilir, tamamen size özel performans bölümünde kelimelerinizi yönetebilirsiniz.

 • RH+ Wordy'de kelime çalışın
 • Kelime performansınızı takip edin
 • Öğrendiğiniz kelimelerin collocation & preposition kullanımlarını yapılarını öğrenin
 • Performansınıza göre kişiselleştirilmiş detaylı çıktılar alın
wordy 1 wordy 2 wordy 3 wordy 4 wordy 5
Okuduğunuz Metinleri
Cümle Cümle Öğrenin

RH+ Okuma uygulamamızda, sınavda en çok çıkan konulardan hazırlanan farklı seviyelerde metinleri sadece okumakla kalmaz, okuduğunuz metinlerin cümle cümle çevirilerinden öğrenebilir, her parçanın kelimelerini Wordy'de çalışabilirsiniz.

 • Sıfırdan başlayarak ingilizce çeviri öğrenebilirsiniz
 • Gramer başlıklarında cümle düzeyinde çeviri çalışmaları yapabilirsiniz
reading 1 reading 2 reading 3
Sınav Kazandıran
Sözlük

Tamamen sınava özel hazırlanan RH+ Sözlük ile, bir kelime hakkında öğrenmeniz gereken tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

 • Aradığınız kelimeler hakkında bilmeniz gereken tüm detaya tek arama ile ulaşın
 • Tamamen sınava yönelik bir sözlük ile doğru bilgiye erişin
 • Her kelimenin detaylı çıktısını alın
dictionary 1 dictionary 2 dictionary 3
Online Testlerle
Sınav Deneyiminizi Artırın

RH+ Test uygulamasıyla özgün ve çıkmış sorulardan derlenen testler çözebilir, soru tipleri üzerine bilginizi artırabilirsiniz. Yine açıklamalı cevapları inceleyebilir, soruların çevirilerini ve kelimelerin, collocation ve prepositon kullanımlarının anlamlarını öğrenebilirsiniz.

 • Gerçek sınavla uyumlu sorular çözün.
 • Açıklama cevap anahtarlarından eksiklerinizi giderin.
 • Bilmediğiniz kelime ve yapıları öğrenin.
test 1 test 2 test 3
Çıkmış Sorularla Kendinizi
Test Edin

RH+ Deneme uygulamasıyla özgün denemeler üzerinden detaylı soru çözümleri yaparak sınav deneyiminizi artırabilirsiniz. Ayrıca, soruların açıklamalı cevaplarına, çevirilerine ve sorularda geçen kelime, collocation ve preposition kullanımlarına da çalışabilirsiniz.

 • Sınavla birebir uyumlu özgün denemeler çözün.
 • Açıklamalı cevap anahtarından hatalarınızı öğrenin.
 • Soru çözerken kelime haznenizi geliştirin.
deneme 1 deneme 2 deneme 3
Nokta Atışı İpuçlarına
Tek Tıkla Ulaşın

RH+ İpucu Havuzu, sınavda karşılaşabileceğiniz konu ve soru tipleriyle ilgili doğru sayınızı ve soru çözme hızınızı artıracak nokta atışı ipuçları sunmaktadır. İpucu Havuzu içeriklerine çalışarak soru ve şıklarda bulunan önemli ayrıntıları kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

 • Soru tipleri ve çözümleri üzerine önemli taktikler öğrenin.
 • Gramer konuları ve kelimelerle ilgili detaylı ipuçları edinin.
 • Öğrendiğiniz ipuçlarını kaydederek daha sonra tekrar inceleyin.
clue 1 clue 2 clue 3
Okuduğunuz Metinleri
Cümle Cümle Öğrenin

Okuma uygulamamızda, sınavda en çok çıkan konulardan hazırlanan farklı seviyelerde metinleri sadece okumakla kalmaz, okuduğunuz metinlerin cümle cümle çevirilerinden öğrenebilir, her parçanın kelimelerini Wordy'de çalışabilirsiniz.

 • Sıfırdan başlayarak ingilizce çeviri öğrenebilirsiniz.
 • Gramer başlıklarında cümle düzeyinde çeviri çalışmaları yapabilirsiniz
reading 1 reading 2 reading 3