Yükleniyor...
YDS Deneme Sınavları

Remzi Hoca

YDS DENEME SINAVLARI

YDS'ye Girecek Adaylar için Hazırlandı.

RH YDS Deneme Sınavları kitabımız gerçek sınav ile birebir uyumlu 10 özgün deneme sınavından ve online olarak sitemizde verilen açıklamalı cevap anahtarlarından oluşmaktadır.
YDS Deneme Sınavları
YDS deneme sınavları kitabımıza sahip olanlar ayrıca kitap üzerinde verilen online hizmetlere erişim kodu ile sitemizde sunulan Deneme Sınavları uygulaması aracılığı ile her bir deneme sınavının detaylı soru açıklamalarına ve testlerde geçen kelime, collocation ve preposition kullanımlarına erişebilirler.

Deneme sınavı uygulaması ile deneme sınavlarındaki performanslarını hem deneme sınavı başına hem de tüm soru tipleri için ayrı ayrı inceleyebilirler.

RH YDS Deneme Sınavları kitabı kullanıcılarımız Cluebank uygulaması aracılığı ile her bir soru ve şık için verilen ipucu bilgilerine erişebilirler.

Wordy uygulaması ile her bir deneme sınavının kelimelerini, bu kelimelerin collocation ve preposition kullanımlarını çalışabilirler. Böylece kendi kelime sistemlerini oluşturup kelime konusunda gelişmelerini takip edebilir, eksiklerini giderebilirler.

YDS Deneme Sınavları İle
Bilginizi Test Edin

Kitabımız, YDS'ye girmek isteyenler için tamamen özgün sorulardan oluşan ve sınavla birebir uyumlu 10 deneme sınavından oluşmaktadır. Kitap kullanıcılarımız kitabımızın açıklamalı cevap anahtarı , sor...

YDS Deneme Sınavları İle YDS’ye Eksiksiz Hazırlanın

Remzi Hoca’nın uzun yıllar boyunca biriktirdiği tecrübesi ile YDS’ye birebir uyumlu YDS Deneme Sınavı kitabımız, 10 adet özgün YDS Deneme Sınavı içermektedir.

Feature 0

Özgün İçerik

YDS deneme kitabımız sınavda sorulan soru tipleri için hazırlanmış tamamen özgün sorulardan oluşmaktadır. Soruların içeriği ve dağılımı en güncel sınavlar dikkate alınarak hazırlamıştır.

Feature 1

Sınavla Tutarlı

YDS deneme kitabımız gerçek sınavla birebir aynı formatta ve aynı seviyede sorular içerir, böylece sınavdan önce kendinizi gerçek seviyede test etmiş ve eksiklerinizi görmüş olursunuz.

Feature 2

Online Açıklamalı Cevap Anahtarı

Çözmüş olduğunuz denemelerin cevaplarını sitemizde bulunan deneme sistemine girerek, soruların açıklamalı cevap anahtarına, her bir sorunun çevirisi ve soruda geçen kelime, collocation ve preposition kullanımlarına ulaşabilirsiniz. Böylece her deneme sınavını aynı zamanda kendinizi geliştirmek için bir araç olarak kullanabilirsiniz.

Feature 3

Detaylı Deneme Raporu

Çözmüş olduğunuz deneme sınavlarının cevapları sitemizde bulunan deneme sistemine girerek, her deneme ve her soru tipi açısından detaylı deneme raporuna ulaşır eksiklerinizi daha iyi tespit edebilirsiniz.

Feature 4

Online Hizmetler

YDS deneme sınavı kitabımızla birlikle online eğitim platformumuzda bulunan ClueBank , okuma , sözlük . dökümanlar , kelime defteri , test sistemi gibi uygulamaları da , kitabınızda bulunan kod ile aktifleştirdikten sonra 1 yıl süre ile ücretsiz kullanabilir , deneme çözümlerine paralel olarak kendinizi daha iyi geliştirebilirsiniz.

Feature 5

ClueBank

Soruları çözmenizde yardımcı olacak özet bilgileri içeren ipuçlarını barındıran , ClueBank uygulaması ile gerekli bilgilere anında ulaşın.

Sadece Kitap Vermiyoruz

YDS deneme sınavı kitabımızla birlikle, kendinizi geliştirebilmeniz için sisteminize ücretsiz olarak tanımladığımız ve 1 yıl boyunca ücretsiz kullanabileceğiniz online hizmetlerle eğitiminizi tamamlıyoruz.

Wordy
remzihoca sözlük
Okuma
remzihoca sözlük
Sözlük
remzihoca sözlük
Wordy
remzihoca sözlük
Okuma
remzihoca sözlük

Kelime Haznenizi
Geliştirin

RH+ Wordy'de kelimeleri, collocation ve preposition kullanımları ile birlikte daha etkin şekilde öğrenebilir, tamamen size özel performans bölümünde kelimelerinizi yönetebilirsiniz.

 • RH+ Wordy'de kelime çalışın
 • Kelime performansınızı takip edin
 • Öğrendiğiniz kelimelerin collocation & preposition kullanımlarını yapılarını öğrenin
 • Performansınıza göre kişiselleştirilmiş detaylı çıktılar alın
wordy 1 wordy 2 wordy 3 wordy 4 wordy 5
Okuduğunuz Metinlerini
Cümle Cümle Öğrenin

RH+ Okuma uygulamamızda, sınavda en çok çıkan konulardan hazırlanan farklı seviyelerde metinleri sadece okumakla kalmaz, okuduğunuz metinlerin cümle cümle çevirilerinden öğrenebilir, her parçanın kelimelerini Wordy'de çalışabilirsiniz.

 • Sıfırdan başlayarak ingilizce çeviri öğrenebilirsiniz
 • Gramer başlıklarında cümle düzeyinde çeviri çalışmaları yapabilirsiniz
reading 1 reading 2 reading 3
Sınav Kazandıran
Sözlük

Tamamen sınava özel hazırlanan RH+ Sözlük ile, bir kelime hakkında öğrenmeniz gereken tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

 • Aradığınız kelimeler hakkında bilmeniz gereken tüm detaya tek arama ile ulaşın
 • Tamamen sınava yönelik bir sözlük ile doğru bilgiye erişin
 • Her kelimenin detaylı çıktısını alın
dictionary 1 dictionary 2 dictionary 3
Kelime Hazinesi
Geliştirin

Wordy'de kelimeleri, collocation ve preposition kullanımları ile birlikte daha etkin şekilde öğrenebilir, tamamen size özel performans bölümünde kelimelerinizi yönetebilirsiniz.

 • Wordy de kelime çalışın
 • Kelime performansınızı takip edin
 • Öğrendiğiniz kelimelerin collocation & preposition kullanımlarını yapılarını öğrenin
 • Performansınıza göre kişiselleştirilmiş detaylı çıktılar alın
wordy 1 wordy 2 wordy 3 wordy 4 wordy 5
Okuduğunuz Metinleri
Cümle Cümle Öğrenin

Okuma uygulamamızda, sınavda en çok çıkan konulardan hazırlanan farklı seviyelerde metinleri sadece okumakla kalmaz, okuduğunuz metinlerin cümle cümle çevirilerinden öğrenebilir, her parçanın kelimelerini Wordy'de çalışabilirsiniz.

 • Sıfırdan başlayarak ingilizce çeviri öğrenebilirsiniz.
 • Gramer başlıklarında cümle düzeyinde çeviri çalışmaları yapabilirsiniz
reading 1 reading 2 reading 3