Yükleniyor...

Remzi Hoca

YDS DENEME SINAVLARI

YDS'ye Girecek Adaylar için Hazırlandı.

YDS Deneme Sınavları kitabımız gerçek sınav ile birebir uyumlu 10 özgün deneme sınavından ve online olarak sitemizde verilen açıklamalı cevap anahtarlarından oluşmaktadır.
YDS Deneme Sınavları
YDS Deneme Sınavları kitabımıza sahip olanlar ayrıca kitap üzerinde verilen online hizmetlere erişim kodu ile platformumuzda sunulan Deneme Sınavları uygulaması aracılığı ile her bir deneme sınavının açıklamalı cevaplarına ve testlerde geçen kelime, collocation ve preposition kullanımlarına erişebilirler.

Deneme sınavı uygulaması ile deneme sınavlarındaki performanslarını hem deneme sınavı başına hem de tüm soru tipleri için ayrı ayrı inceleyebilirler.

YDS Deneme Sınavları kitabı kullanıcılarımız İpucu Havuzu uygulaması aracılığı ile her bir soru ve şık için verilen ipucu bilgilerine erişebilirler.

Kelime Defteri ile de YDS-YÖKDİL için önemli verb, noun, adjective, adverb ve phrasal verb’lerle birlikte ÖSYM İngilizce sınavlarında doğru cevap olarak çıkmış kelimelere, collocation, preposition, suffix ve prefix kullanımlarına detaylıca çalışabilirler.

YDS Deneme Sınavları

YDS Deneme Sınavları İle
Bilginizi Test Edin

Kitabımız, YDS'ye girmek isteyenler için tamamen özgün sorulardan oluşan ve sınavla birebir uyumlu 10 deneme sınavından oluşmaktadır. Kitap kullanıcılarımız kitabımızın açıklamalı cevap anahtarı , sor...

YDS Deneme Sınavları İle YDS’ye
Eksiksiz Hazırlanın

Remzi Hoca’nın uzun yıllar boyunca biriktirdiği tecrübesi ile YDS’ye birebir uyumlu YDS Deneme Sınavı kitabımız, 10 adet özgün YDS Deneme Sınavı içermektedir.

Feature 0

Özgün İçerik

YDS Deneme Sınavları kitabımız, YDS'de sorulan soru tipleri için hazırlanmış tamamen özgün denemelerde oluşmaktadır. Soruların içeriği ve dağılımı en güncel sınavlar dikkate alınarak hazırlanmıştır.

Feature 1

Sınavla Tutarlı

YDS Deneme Sınavları kitabımız gerçek sınavla birebir uyumlu, aynı formatta ve aynı seviyede sorular içerir. Böylece sınavdan önce kendinizi gerçek seviyede test etmiş ve eksiklerinizi görmüş olursunuz.

Feature 2

Online Açıklamalı Cevap Anahtarı

Çözmüş olduğunuz denemeler için platformumuzda bulunan deneme sistemine girerek, soruların açıklamalı cevap anahtarına, her bir sorunun çevirisi ve soruda geçen kelimelere, collocation ve preposition kullanımlarına ulaşabilirsiniz. Böylece her deneme sınavını aynı zamanda kendinizi geliştirmek için bir araç olarak kullanabilirsiniz.

Feature 3

Detaylı Deneme Raporu

Çözmüş olduğunuz deneme sınavlarının cevaplarını sitemizde bulunan deneme sistemine girerek, her deneme ve her soru tipi açısından detaylı deneme raporunuza ulaşabilir, eksiklerinizi daha iyi tespit edebilirsiniz.

Feature 4

Online Hizmetler

YDS Deneme Sınavları kitabımızla birlikle online eğitim platformumuzda bulunan İpucu Havuzu, Okuma, Sözlük. Dokümanlar, Kelime Defteri ve Test gibi uygulamaları da kitabınızda bulunan kod ile aktifleştirdikten sonra 1 yıl süre ile ücretsiz kullanabilir, deneme çözümlerine paralel olarak kendinizi daha iyi geliştirebilirsiniz.

Feature 5

İpucu Havuzu

Soruları çözmenizde yardımcı olacak özet bilgileri içeren ipuçlarını barındıran, İpucu Havuzu uygulaması ile gerekli bilgilere anında ulaşabilirsiniz.

Sadece Kitap Vermiyoruz

YDS Deneme Sınavları kitabımızla birlikle, kendinizi geliştirebilmeniz için sisteminize ücretsiz olarak tanımladığımız ve 2 yıl boyunca ücretsiz kullanabileceğiniz online hizmetlerle eğitiminizi destekliyoruz.

Wordy
remzihoca sözlük
Okuma
remzihoca sözlük
Sözlük
remzihoca sözlük
Test
remzihoca test
Deneme
remzihoca deneme
İpucu Havuzu
remzihoca sözlük

Kelime Haznenizi
Geliştirin

RH+ Wordy'de kelimeleri, collocation ve preposition kullanımları ile birlikte daha etkin şekilde öğrenebilir, tamamen size özel performans bölümünde kelimelerinizi yönetebilirsiniz.

 • RH+ Wordy'de kelime çalışın
 • Kelime performansınızı takip edin
 • Öğrendiğiniz kelimelerin collocation & preposition kullanımlarını yapılarını öğrenin
 • Performansınıza göre kişiselleştirilmiş detaylı çıktılar alın
wordy 1 wordy 2 wordy 3 wordy 4 wordy 5
Okuduğunuz Metinleri
Cümle Cümle Öğrenin

RH+ Okuma uygulamamızda, sınavda en çok çıkan konulardan hazırlanan farklı seviyelerde metinleri sadece okumakla kalmaz, okuduğunuz metinlerin cümle cümle çevirilerinden öğrenebilir, her parçanın kelimelerini Wordy'de çalışabilirsiniz.

 • Sıfırdan başlayarak ingilizce çeviri öğrenebilirsiniz
 • Gramer başlıklarında cümle düzeyinde çeviri çalışmaları yapabilirsiniz
reading 1 reading 2 reading 3
Sınav Kazandıran
Sözlük

Tamamen sınava özel hazırlanan RH+ Sözlük ile, bir kelime hakkında öğrenmeniz gereken tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

 • Aradığınız kelimeler hakkında bilmeniz gereken tüm detaya tek arama ile ulaşın
 • Tamamen sınava yönelik bir sözlük ile doğru bilgiye erişin
 • Her kelimenin detaylı çıktısını alın
dictionary 1 dictionary 2 dictionary 3
Online Testlerle
Sınav Deneyiminizi Artırın

RH+ Test uygulamasıyla özgün ve çıkmış sorulardan derlenen testler çözebilir, soru tipleri üzerine bilginizi artırabilirsiniz. Yine açıklamalı cevapları inceleyebilir, soruların çevirilerini ve kelimelerin, collocation ve prepositon kullanımlarının anlamlarını öğrenebilirsiniz.

 • Gerçek sınavla uyumlu sorular çözün.
 • Açıklama cevap anahtarlarından eksiklerinizi giderin.
 • Bilmediğiniz kelime ve yapıları öğrenin.
test 1 test 2 test 3
Çıkmış Sorularla Kendinizi
Test Edin

RH+ Deneme uygulamasıyla özgün denemeler üzerinden detaylı soru çözümleri yaparak sınav deneyiminizi artırabilirsiniz. Ayrıca, soruların açıklamalı cevaplarına, çevirilerine ve sorularda geçen kelime, collocation ve preposition kullanımlarına da çalışabilirsiniz.

 • Sınavla birebir uyumlu özgün denemeler çözün.
 • Açıklamalı cevap anahtarından hatalarınızı öğrenin.
 • Soru çözerken kelime haznenizi geliştirin.
deneme 1 deneme 2 deneme 3
Nokta Atışı İpuçlarına
Tek Tıkla Ulaşın

RH+ İpucu Havuzu, sınavda karşılaşabileceğiniz konu ve soru tipleriyle ilgili doğru sayınızı ve soru çözme hızınızı artıracak nokta atışı ipuçları sunmaktadır. İpucu Havuzu içeriklerine çalışarak soru ve şıklarda bulunan önemli ayrıntıları kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

 • Soru tipleri ve çözümleri üzerine önemli taktikler öğrenin.
 • Gramer konuları ve kelimelerle ilgili detaylı ipuçları edinin.
 • Öğrendiğiniz ipuçlarını kaydederek daha sonra tekrar inceleyin.
clue 1 clue 2 clue 3
Okuduğunuz Metinleri
Cümle Cümle Öğrenin

Okuma uygulamamızda, sınavda en çok çıkan konulardan hazırlanan farklı seviyelerde metinleri sadece okumakla kalmaz, okuduğunuz metinlerin cümle cümle çevirilerinden öğrenebilir, her parçanın kelimelerini Wordy'de çalışabilirsiniz.

 • Sıfırdan başlayarak ingilizce çeviri öğrenebilirsiniz.
 • Gramer başlıklarında cümle düzeyinde çeviri çalışmaları yapabilirsiniz
reading 1 reading 2 reading 3