Yükleniyor...

Hoş Geldiniz.

Remzihoca.com, yabancı dil sınavlarına hazırlananlara rehberlik etmek amacıyla kurulmuş bir online eğitim platformudur. İngilizce öğretmeni Remzi Hoca tarafından kurulan bu online platformda YDS ve YÖKDİL’e yönelik eksiksiz eğitimler verilmektedir.

Bizim Hikayemiz.

2008 yılında kurulan ve KPDS, ÜDS gibi yabancı dil sınavlarına girecek adayları tüm imkanlarıyla destekleyen www.remzihoca.com, kendisini teknolojiye adapte ederek her daim geliştirmeye adamış, nerede ya da hangi şartlarda olursa olsun daha çok insanın yabancı dil eğitimi olanaklarından faydalanmasını amaçlamıştır.

Bu vizyondan hareketle 2010 yılında, Türkiye’nin her yerinden ulaşılabilen bir uzaktan eğitim platformuna dönüştürülmüş ve daha geniş kitlelerin yabancı dil sınavlarına yönelik eğitim olanaklarına erişimini sağlamıştır.

Sahip olduğu özgün içerikler ve teknolojiyle adapte edilmiş yenilikçi yaklaşımın yanında eksiksiz eğitime yönelik güçlü tutkusu ile www.remzihoca.com, kısa sürede herkesin beğenisini ve takdirini kazanmıştır.

Halen YDS ve YÖKDİL ismi altında düzenlenen yabancı dil sınavlarına yönelik eğitim faaliyetlerini sürdüren www.remzihoca.com, online eğitimlerin yanında katılımcılarına basılı/dijital kitaplar, Digibook ve Rh Sözlük gibi dijital uygulamalar da sunmaktadır. Bu sayede, katılımcılarıyla eğitim ve kalitenin yanında dostluğu da paylaşan www.remzihoca.com, yabancı dil sınavlarına yönelik online eğitim anlayışında öncü konumundadır.

Remzihoca.com'da

Yıllardır Tek Amacımız
Sizin Başarınız.

Kurulduğumuz günden bu yana on binlerce katılımcımızı sıfırdan başlayarak başarıya ulaştırdık.

10 yılı aşkın tecrübemizle, hem kendimizi hem kaynaklarımızı güncelleyerek sizi sınavlara hazırlıyoruz.

Neler Yapıyoruz?

Online Eğitim
Sıfırdan başlayan ya da puanını arttırmak isteyen katılımcılarımıza YDS ve YÖKDİL’e yönelik hazırlık süreçlerinde ihtiyaçlarını gözeterek oluşturduğumuz online dersler sağlayarak sınavlara eksiksiz bir şekilde hazırlanacakları eğitimler sunarız.
Kitap
Yabancı dil sınavlarına bizimle birlikte hazırlanan katılımcılarımız için online derslerin yanında kitaplar da hazırlarız. Kelime ve okuma pratiklerinden deneme sınavlarına kadar tamamıyla özgün içeriklerden oluşan bu kitaplar ile hazırlık süreçleri boyunca onları destekleriz.
Dijital Kaynaklar
Geliştirdiğimiz dijital uygulamalar ile katılımcılarımıza etkin bir öğrenme süreci sağlarız. Onları uygulamalarımızı kullanmaya teşvik ederek sınavlar özelindeki kelime ve çeviri çalışmalarından okuma aktivitelerine kadar kapsamlı bir şekilde İngilizceyle donatırız.
Bize katılmaya ne dersin?
Siz de sürekli yeninin ve daha iyinin peşinde olan sınır tanımayan ekibimizde olmak isterseniz, bize katılın.
HEMEN BAŞVUR

Kazandığımız Ödüller

Online eğitim alanında geliştirdiğimiz uygulamalar ve yazılımlarla hem ulusal hem de uluslararası platformlarda ödüllendirilmeye devam ediyoruz.
GOLD
DAVEY AWARDS
ROSE GOLD
MUSE AWARDS
İKİNCİLİK
ALTIN ÖRÜMCEK
SILVER
W3 AWARDS
Platformumuzu incelediniz mi?

Sizi sınavlara eksiksiz hazırlamak için , derslerimizin yanında kelime çalışmanıza, okuma yapmanıza , test ve deneme çözmenize ,tüm kitaplarınızı her yerden erişmenize olanak sağlayan eşsiz bir platform sunuyoruz.

ÜCRETSİZ DENE
Remzi Hoca Platformları
Talebiniz başarıyla gönderildi!
Biz Sizi Arayalım?

Dersler, uygulamalar ve platform hakkındaki sorularınızın cevaplarını anında alın!