Yükleniyor...
Sozluk

Remzi Hoca Sözlük Aboneliği İle

Her Gün Bir Kelime Mailinize Gelsin

YDS, YÖKDİL ve YKSDİL gibi dil sınavlarına hazırlanıyorsan en önemli kelimeleri Remzi Hoca günün kelimesi aboneliği ile takip et, başarıyı yakala.

YDS, YÖKDİL ve YKSDİL gibi dil sınavlarına hazırlanan adayların akademik düzeyde ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir yabancı dil sınav sözlüğü olan Rh Sözlük YDS, YÖKDİL, YKSDİL, IELTS, TOEFL gibi hem ulusal hem de uluslararası sınav soruları ve akademik metinlerin taranmasından sonra kelimelerin akademik anlamlarının yazılmasıyla ortaya çıkmıştır.

Bu sözlük diğer sözlüklerden farklıdır. Çünkü Rh Sözlük yabancı dil sınavlarında en çok doğru cevap olan, en çok karşılaşılan ve diğer tüm akademik metinlerin taranmasıyla ortaya çıkmış akademik bir sınav sözlüğüdür.

Remzi Hoca tarafından geliştirilen Rh yabancı dil sınav sözlüğünde YDS, YÖKDİL, YKSDİL, IELTS ve TOEFL gibi sınavlara hazırlanan adayların kelime öğrenmesini kolaylaştırmak amacıyla her gün bir kelime adı altında adaylara sınavlarda en çok çıkan ve doğru cevap olmuş kelimeler, kelime anlamı, kelime türü, örnek cümlesi, örnek cümlesinin çevirisi ve collacation kullanımları gibi bir kelimenin tüm detayı adaylara mail olarak gönderilmektedir.

Hergün Bir Kelime
Öğren

Rh Sözlük Aboneliği ile her gün bir önemli kelime; kelime anlamı, kelime türü, örnek cümlesi, örnek cümlesinin çevirisi ve collacation kullanımları gibi bir kelimenin tüm detaylarıyla mailimize gelsin..

Rh akademik sınav sözlüğü YDS, YÖKDİL, YKSDİL, IELTS ve TOEFL gibi hem ulusal hem de uluslararası sınavlara hazırlanan adayların sınavlara eksiksiz hazırlanmasını sağlar.

TEBRİKLER! BU KANALA ZATEN ABONESİNİZ.