Yükleniyor...
Kızılay YDS Kursu

Remzi Hoca

Kızılay YDS Kursu

KIzılay YDS Kursu ile sıfırdan ya da belirli bir seviyeden başlayarak evinizin rahatlığında ve konforunda YDS’ye eksiksiz hazırlanabilirsiniz.
Kızılay YDS Kursu
YDS, (Yabancı Dil Sınavı) ÖSYM tarafından düzenlenen kamu kurum ve kuruluşlarınca talep edilen yabancı dil yeterliliğini sağlamak bunun yanı sıra kamu personeli ve akademik kadrolara yerleşmek isteyen adayların girebildiği bir yabancı dil sınavıdır.

Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS), adaylara 80 sorunun sorulduğu ve sınav süresi olarak toplamda 3 saatlik (180 dakika) süre zarfının tanındığı bir dil sınavıdır.

Sınav sonucunda elde edilen puanların geçerlilik süresinin 5 yıl olduğu YDS’de adaylar puanlarını sonuçların açıklandığı tarihten itibaren ÖSYM’nin Aday İşlemleri Sisteminden ya da Sonuç Açıklama sisteminden görüntüleyebilmektedirler.

Adaylar YDS’ye girerek sadece İngilizce değil diğer birçok yabancı dile dair dil yeterliliklerini belgelendirebilmektedirler. YDS’ye dil tazminatı almak isteyen kamu personelleri haricinde, yüksek lisans ve doktora yapmak ya da akademik kadrolara atanmak isteyen adaylar tarafından da yoğun ilgi gösterilmektedir. YDS puanları ayrıca, doçentlik ve sanatta yeterlilik başvurularında, TUS (Tıpta Uzmanlık Sınavı) ve DUS (Diş Hekimliği Uzmanlık Sınavı) yerleştirme işlemlerinde de geçerlidir.

Tüm bu kapsam ve avantajlarından dolayı TOEFL IELTS vb. dil sınavlarında olduğu gibi YDS sınavı hazırlık programları kapsamında da adaylara birçok dil eğitim merkezi, İngilizce kursu, YDS kursu vb. tarafından özel ders hizmeti verilmektedir.

Kızılay YDS Kursu Tavsiye

Türkiye’nin en büyük illerinden biri olan Ankara’nın Kızılay ilçesinden her yıl YDS’ye yoğun bir katılım gerçekleşmektedir. Çünkü Ankara hem başkent olması hem de konum itibarıyla merkezi bir noktada yer alması ve birçok üniversiteye ev sahipliği yapmasından dolayı önemli derecede büyük bir nüfusa sahiptir. Buna ek olarak yine idari yapıların çokluğundan birçok kamu çalışanı da Ankara’da yaşamaktadır. Bu vb. sebeplerden dolayı Kızılay’da birçok üniversite öğrencisi, mezun, akademisyen ve kamu personeli yaşamaktadır.

Dil tazminatı almak isteyen kamu personelleri ya da yüksek lisans veya doktora yapmak isteyen birçok aday YDS’ye başvurmaktadır. Bunların yanında sadece dil seviyesini belirlemek isteyen adaylar da YDS’ye girebilmektedir. Türkiye’nin birçok il ve ilçesinde olduğu gibi Ankara Kızılay’da yaşayan bu adaylar da kendilerine en iyi şekilde eğitim verecek Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı’na eksiksiz hazırlayacak YDS Kursu tavsiyesi aramaktadır.

Biz de buradan yola çıkarak remzihoca.com aracılığıyla hem Ankara Kızılay’da hem de Ankara’nın diğer tüm ilçelerinde ve Türkiye’nin diğer il ve ilçelerinde yaşayan adaylar için diledikleri her yerden erişim sağlayabilecekleri online YDS kursu imkanları sunuyoruz.

Remzi Hoca ile YDS’ye hazırlanan adayların YDS Kursu Tavsiyelerini inceleyebilirsiniz.

Kızılay YDS Kursu Fiyatları

Kızılay YDS kursu fiyatları kişinin seviyesine, katılım göstereceği eğitimlerin canlı ya da kayıttan olmasının yanı sıra adayın ödeme yöntemine ve dönemsel kampanyalara göre farklılık göstermektedir.

Remzi Hoca Kızılay YDS Kursu

Remzi Hoca YDS Kursu Kızılay eğitimlerimizde adaylarımız, YDS’de karşılaşabilecekleri YDS soru tipleri, YDS kelimeleri, YDS deneme sınavları gibi ihtiyaç duyacakları tüm eğitimlere ve kaynaklara tek bir noktadan ulaşabilmektedir. Platformun geliştiricisi ve YDS Eğitmeni olan Remzi Hoca, www.remzihoca.com aracılığıyla adayların tek bir noktadan derslerine ve diğer tüm materyallerine erişebilmesini sağlayarak onları YDS’ye eksiksiz bir şekilde hazırlamaktadır. Bu sayede, Remzi Hoca Ankara YDS Kursu Kızılay ve Türkiye’nin dört bir yanından ulaşılabilen tek bir platform haline gelmektedir.

Remzi Hoca Kızılay YDS Kursu’nun içeriği nedir ve bana sınavda nasıl katkı sağlar?

Remzi Hoca YDS Hazırlık Kursu Kızılay ve Türkiye’nin diğer il ve ilçelerinden tüm katılımcılarımızı YDS’ye eksiksiz bir şekilde hazırlayacak genel İngilizce ve sınava yönelik İngilizce olmak üzere üst düzey eğitimler sunmaktadır. Bu doğrultuda, YDS ve e-YDS’de ulaşmayı hedefledikleri puanları kazandıracak gramer çalışmaları, soru çözme teknikleri, deneme sınavları vb. kaynaklar ile adayların okuma-anlama becerilerini geliştirmekte ve sınavlardan olabildiğince başarılı sonuçlar edinmelerini sağlamaktadır.

Remzi Hoca YDS Kursu Ankara Ön Hazırlık, Temel Akademik Çeviri ve YDS Hazırlık dersleri ile İngilizce temeli olmayan ve daha öncesinde sınava girmeyen ancak dil tazminatı almak isteyen Kızılay ve diğer tüm ilçelerde yaşayan adaylara bu hayallerine giden yolda yardımcı olmaktadır.

Ayrıca, belirli bir İngilizce temeline sahip olup daha öncesinde sınava girmiş olan ya da puanını arttırmak isteyen adaylar için de Soru-Deneme ve İleri Akademik Çeviri dersleri ile hedeflerine ulaşmaları konusunda onlara destek olmaktadır.

Ankara Kızılay YDS Hazırlık Ders Programı

Ankara Kızılay YDS Hazırlık eğitimlerinde katılımcılara verilecek dersler ve bu derslerin planı ÖSYM sınav takvimine göre hazırlanmaktadır. Ayrıca, YDS’ye sıfırdan başlayan ya da YDS’de puanını artırmak isteyen adaylara eğitimler sınav tarihine kadar eksiksiz verilmektedir. 2020 Sonbahar Dönemi YDS Hazırlık kursları kapsamında oluşturduğumuz ders programımız ise aşağıda listelenmiştir.

Kızılay YDS Kursu Ders Programı

-YDS Hazırlık / Başlangıç: 16.06.2020 Bitiş: 24.10.2020 Ders Saati: 108 Saat

-Soru & Deneme / Başlangıç: 17.08.2020 Bitiş: 23.10.2020 Ders Saati: 60 Saat

-Ön Hazırlık / Başlangıç: 20.04.2020 Bitiş: 22.05.2020 Ders Saati: 40 Saat

-Temel Akademik Çeviri / Başlangıç: 01.06.2020 Bitiş: 17.07.2020 Ders Saati: 42 Saat

-İleri Akademik Çeviri / Başlangıç: 20.07.2020 Bitiş: 04.09.2020 Ders Saati: 42 Saat

Remzi Hoca Kızılay YDS Kursu Katılım ve Ders Materyalleri

TOEFL sınavı için IELTS kursu vb. olduğu gibi YDS dil kursu Kızılay tercihlerinde de adaylar çeşitli kriterler gözetmektedir. Bu kriterlerden biri de diledikleri yerden diledikleri zaman YDS eğitimlerine katılabilme seçeneğidir.

İnternet bağlantısı olan bir bilgisayar, tablet ya da akıllı telefon üzerinden istedikleri yer ve zaman dahilinde YDS eğitimlerine erişim imkanına sahip olan adaylar, Remzi Hoca Kızılay YDS Kursu ile sınava eksiksiz bir şekilde hazırlanabilmektedirler.

Ayrıca, adaylar YDS İngilizce kursu Kızılay tercihlerinde, eğitimlere ve sınava yönelik hazırlıklarında kendilerini destekleyecek diğer materyallere tek bir noktadan kolay bir şekilde erişmeyi de isteyebilmektedir. Biz de adaylara www.remzihoca.com ile Kızılay’ın ve Ankara’nın her yerinden kendilerine özel oluşturulan platformlarına erişim sağlayarak Remzi Hoca YDS Kursu tarafından sağlanan tüm ders, uygulama ve materyallerden etkin bir şekilde yararlanabilecekleri online eğitim imkanı sağlamaktayız.

Katılımcılar, platformlarında yer alan Digibook’un yardımıyla Remzi Hoca ile birlikte ders takibi gerçekleştirebilir, Wordy ile pratikler yaparak İngilizce kelime bilgilerini genişletebilir, Sözlük ile bilmedikleri kelimeleri öğrenebilir, Clue Bank ile İngilizce dil yapısına dair önemli tüyolar elde edebilir, Kaynaklar kısmından YDS özelinde hazırlanan kelime ve soru tipleri kaynaklarımıza erişebilir, Okuma uygulaması ile İngilizce metinler üzerinde çalışabilir, özel olarak hazırladığımız Deneme Sınavları ile de kendilerini gerçek zamanlı olarak YDS’ye hazırlayabilirler.

Remzi Hoca Kızılay YDS Kursu Hedefleri

remzihoca.com’da en büyük hedefimiz her zaman katılımcılarımızın başarısı olmuştur. 35000’den fazla öğrencimiz ve 131000 saatten fazla ders izlenme oranlarımız ile 10 yılı aşkın süredir Kızılay’da, Ankara’da ve Türkiye genelinde YDS’ye hazırlanan katılımcılarımıza online eğitim hizmeti sağlıyoruz. Sizlere bu hizmeti sunarken de uluslararası organizasyonlar tarafından büyük ödüllere layık görülüyoruz. Özellikle, son yıllarda katılımcılarımızın daha etkili ve kalıcı bir öğrenim süreci deneyimlemesi için eğitim platformumuzda gerçekleştirdiğimiz teknolojik ve tasarımsal gelişmeler ile Muse Creative Awards’da Rose Gold, w3 Awards’da Gümüş ödülü ve 17. Altın Örümcek Web Ödülleri Eğitim kategorisinde ise ikincilik kazandık.

Kızılay YDS Kursu İle İlgili Yazılar

Tümünü Gör

YDS Katılımcı Görüşleri

Engin A.
22/04/2020 14:53
Remzi hoca gerçekten bizlere hem sınavı geçmemiz hemde ingilizceyi öğrenmemiz için gayret gösteren bir hoca, öğretmen yeri geldiğinde bir arkadaş veya abi olan bir kişi. Ben sınav işini yaklaşık 5 yıl önce YDS den aldığım yüksek puanla (remzi hocanın sayesinde) hallettim. Ancak çeviri açısından hızlı bir şekilde okuma için temel ve ileri akedemik çeviri dersleri aldım. Tüm dünyanın şu anda karşı karşıya kaldığı korona virüsü nedeniyle mesleğim gereği (doktor) ingilizceye çalışma zamanım olmamıştı ve bu süre içerisinde aboneliğim bitmek üzere idi ancak bana gelen bir mail ile Remzi hoca gene işinin para ile değil bizlerin ingilizce öğrenmesi ile ilgili olduğunu gösteren tutumunu yaptı ve abonelik sürelerimiz 6 ay uzatıldı. Teşekkürler Remzi hocam iyiki varsınız.
Fatmanur A.
İSTANBUL 14/04/2020 14:36
Her şey o kadar muntazam hazırlanılmış ki daha iyisi yok, olamaz da...Remzi Hoca ve ekibine gönülden teşekkürler, bu kadar büyük emek verilmiş bir platformun başarısını ne kadar takdir etsek az gelir, sayenizde o kadar ilerledim ki ne kadar dua etsek sizler için azdır, sevgi ve saygılar
Mustafa Y.
09/04/2020 20:53
Bir denizci olarak İngilizce ile ne kadar da alakalı olsam da YDS'nin çok farklı bir sınav olduğunun farkındaydım.Biz denizcilere de terfi için YDS şartı geldi.Bu konuda kesinlikle profesyonel yardım gerekliydi ve bende şansımı Remzi Hoca'dan yana kullandım.2 ay çalışarak 75 aldım.Bu puan bana fazlasıyla yetiyor.Ama emin olun 1 ay daha çalışsam 90+ almam sürpriz olmazdı.O yüzden Remzi Hoca'yı tek geçerim :) Teşekkürler Hocam !
İbrahim A.
31/03/2020 17:30
Merhaba, birgün buraya başarı hikayesi yazmanın hayali ile yaşarken bugün bu hayali kısmen de olsa gerçekleştiriyorum. İngilizce öğrenmeye başladığım zaman seviye sıfırdan biraz yüksek idi. Sonrasın girdiğim ilk sınavdan 32,5 ikincisinden 45 ve son mart yökdil sınavından da 65 almış bulunmaktayım. 'Almış bulunmaktayım' derken bile hocamızın sesi kulaklarımda. Bu sayede doktora programı yolu açıldı. İnancım odur ki hocamız sayesinde çok daha iyi puanlar almaya devem edeceğim..
Ahmet G.
İSTANBUL 29/03/2020 15:53
hocam merhaba, yaklaşık 7 yıldır yds çalışan biri olarak hala 70 alamamanın üzüntüsü içerisindeyim. ön hazırlıktan başladım sizinle bir noktaya geldim 5-6 yıldır ama hala istenilen noktada değilim. bir dönem çalışıyorum bırakıyorum felan derken geçen sene en son 66,25 aldım, ilk 42 soruda çok sıkıntım yok fakat diğer taraf baya sıkıntılı duruyor. bununla ilgili okuma yapmam gerekmekte heralde, sizin yaptığınız bu okuma bölümünü çok beğendim, okumaya gayret edeceğim ordan, yollarda okumak için APP uygulaması yapsanız daha sağlıklı olur sanki, zira önceki sistemde telefondan izlemek çok zahmetli oluyordu bu yeni sisteminizde daha denemedim.. üstün gayretiniz ve her şeyiniz içim çok teşekkürler
Sinan Y.
24/03/2020 01:15
Herkese Selamlar, Gemiden bir makine zabiti arkadaşımın tavsiyesi ile duymuş olduğum Remzi Hoca ile zaman kısıtım dolayısı ile 1 sene gecikmeli olarak tanıştık. Ben de terfi işlemlerim için gerekli olan YDS sınavı çalışmama Kasım 2019 ortasında başladım. Bu arada 2 e-YDS sınavına girdim, Aralık 2019 ayı 52,5 ve Şubat 2020 ise 55 puan alarak sınırda kalmanın üzüntüsünü yaşadım ama moralimi hiç bozmadım. Bana gerekli olan puan 60 idi fakat 65 alırsam 5 sene sonra da tekrar sınava girmek zorunda kalmayacaktım. İlk hedefim olan 60 üzerine kurdum beklentimi çünkü evde izinde iken eşim çalıştığından dolayı bir bebek ve bir çocuğa ben baktığım için kesinlikle ders tekrarı yapamadım ve ek derslere giremedim. Fakat dersleri güzel dinledim notlarımı özenle tuttum. Verilen ödevleri yaptım. Eğer ders öncesi ödevimi yetiştiremediysem o dersi canlı izlemeyip ödevimi tamamladıktan sonra kayıttan izledim. Yökdil için hocanın açtığı revizyon derslerinden de sonuncusu hariç 5 tanesini izledim. 14 Mart 2020 tarihinde Ankara'da yapılan e-YDS sınavına tekrar yapamadan ve 13'ü 14'e bağlayan gecesi İzmir - Ankara arası kendim araç sürerek yolculuk yaptığımdan çok da çalışmaya fırsat bulamadan çok fazla beklentim olmadan girdim. Sınavı gerine gerine 20dk erken bitirdim. Remzi Hoca'mın denemelerde bize verdiği 150 dk'lık süre sınırı çok işe yaradı. Sınav YDS olmasına rağmen yökdil revizyonlarından 5 ders izlemem de kesinlikle katkı sağladı. Burada aldığım notlara göz attım sınav merkezine geldiğimde sınav öncesi. Sınav rahat gibi geçti ama yine de emin olamadım. Akşam unutmuşum sonuçları. Bir ara aklıma geldi girdim baktım ve SONUÇ 67,5 Puan. İşin özeti dersleri iyi dinleyin, Notlarınızı kesinlikle iyi tutun, ödevlerinizi aksatmayın yapmadan derse katılmayın. Benim fırsatım olmadı ama eğer gece dersi dileyip not alıp ertesi gün de aynı dersi kayıttan izleyip notları tekrar ederseniz inanılmaz bir puan almak hiç zor değil. Tekrardan teşekkür ederim Remzi Hocam.
Şüheda K.
22/03/2020 21:21
Herkese merhabalar, ben bir akademisyen tavsiyesi ile Remzi Hocayla 2016 yılının sonunda tanıştım. İlk olarak yorumları okudum ve pek inandırıcı gelmese de denemek istedim. İlk olarak hazırlık grubu ve yds hazırlık derslerini aldım. En son soru çözümü ile de pekiştirerek YDS'den 75 aldım. Remzi Hocanın anlatımı ve verdiği kalıcı bilgileri sayesinde 2020 yılında doktoraya başladım. Sınavı geçeli 2 yıl olmasına rağmen, birçok bilgi aklımda kaldı. İngilizce seviyemi ilerletmek istediğim için akademik ileri ingilizce programını alacağım. Son söz olarak, Türkiye'deki tanışabileceğimiz en iyi eğitmenler arasında yer aldığını düşünüyorum. Onunla tanışmak için hala fırsatınız varken bir deneyim derim.
Gülden Y.
Eskişehir 11/12/2019 14:51
REMZİ HOCAM MERHABA YDS 3 TEN 81,25 ALDIM, ADIM ADIM SİZİNLE NOTUMU 57,5 TAN BU SEVİYEYE ÇIKARDIM. TEŞEKKÜR EDERİM..
Öznur Ç.
25/10/2019 10:45
''DÜNYAYI GÜZELLİK KURTARACAK, BİR İNSANI SEVMEKLE BAŞLAYACAK HER ŞEY'' Her şey sevmekle başlamaz mı? Başardığınız her şey severek yaptıklarınız değil midir? İşte tam olarak bu noktada Remzi hoca farkını gösteriyor. İlk birkaç derste dersi ve kendini sevdiriyor. Yoğun, yorgun ve bazen sıkıcı bir günün ardından kendinizi bir anda bilgisayar başında buluveriyorsunuz ve gerisi kendiliğinden geliyor. Bu sebepten kesinlikle canlı ders almanızı öneririm. Sanırım Remzi hocadan ders alan binlerce insanın ortak düşüncesi; GÖRMEDEN SEVİLEBİLEN TEK HOCA. Doğal tarzıyla harika bir öğretmen bence, Rh+ farkı anlatılamaz yaşamanız lazım. Dilerim herkes en yakın zamanda Remzi hoca ile öğrenmeye başlar... Yüzlerce başarı hikayesinin olduğu sayfaya bende düşüncelerimi yazmak istedim, umarım en yakın zamanda başarı hikayesi de yazabilirim. Emeğinize sağlık Remzi hocam ve ekibi, sonsuz teşekkürler...
Muhammed K.
TRABZON 30/09/2019 23:17
evet bende yds de 20 puan düzeylerinde birisiydim. remzi hocadan üç dönem boyunca ders aldım ve sırası ile 61-65-68 ve en sonunda şükürler olsun 80 puan aldım. biraz dikkatli olsam daha erken istediğim puanı alabilirdim. hiç canlı ders alamadım tanışma fırsatımız olmadı burdan remzi hocam size çok teşekkür ediyorum. yolunuz açık olsun hocam.
Ercan Ç.
ANTALYA 26/07/2019 23:20
Remzi Hocamızın geliştirdiği self-study sistemi, gerçekten çağa ne denli ayak uydurulabilineceğini gösteren emsalsiz bir İngilizce kursudur. Tek kelimeyle harika olmuş. Gönül ister ki herkes bu sistemden haberdar olsun ve herkes amacına daha hızlı ve kolay ulaşabilsin. Şahsım ve arkadaşlarım adına minnettarım. Teşekkürler rh+.
Rahİm Y.
AĞRI 07/07/2019 17:05
Öncelikle Remzi hoca ailesine çok teşekkür ediyorum. Yds sürecinde 50-60 puan bandında gidip geliyordum. Soru çözüm gurubu sayesinde bu puanımı ilk başta 68,75 ondan sonrada 75 puana çıkardım. Remzi hoca sayesinde sorulara nasıl yaklaşmam gerektiğini ve nasıl çözmem gerektiğini öğrendim. Bu zor süreçte destek oldukları için çok teşekkür ediyorum. İyiki varsınız.
İbrahim K.
31/05/2019 01:19
Bir zamanlar bende bu yorumları okudum. O zamanlar ingilizce hakkında birşey bilmeyen ben, bugün akademik makale okuyor teknik çeviri yapıyorum. Amacım sadece erasmus sınavı kazanmaktı. Amacıma ulaştım mı? Bu ay ingiltere yolcusuyum. Türkiyenin en iyi firmasında iş teklifi aldım. İngilterenin finans merkezinde stajyerlik kabulü aldım. Buna ilaveten hazırlanmışken YDS ve Yökdile gireyim dedim. Son YDS'den 68,75 aldım. Son Yökdil'den 85 aldım. Bu başarı heybeden alınmadı. 4 aylık esnek çalışma ve 2 aylık çok sıkı çalışmanın ürünüdür. 2 aylık periyotta günde 8 saatten az hiç çalışmadım. Remzi hocanın yap dediği şeylerin sadece %70'lik kısmı ile bu başarıyı beraber elde ettik. Kendisini dinleyin, her dediğini yapmaya çalışın, her dediğini yapmanız imkansız zaten. Bu arada bağımlılık yapıyor kendisinin sesi haberiniz olsun. Metaforları unutulmazdır, yüksek zeka gerektirir. Selamlar ve saygılar diliyorum.
Davut K.
27/05/2019 12:42
Şu anda bu sitede dolaşmanız bile sizin için büyük bir şans bence. 3 aylık çalışma sonucunda YDS 26'dan 73.75'e sonraki Yökdil'de ise 91.25 aldım. RH ve ekibinden Allah razı olsun. Düşünmeden alın derim.
Ali G.
14/05/2019 00:43
Geçen dönem yds hazırlık grubu öğrencinizim. 14 yıl sonra ingilizce eğitimi aldığım remzi hoca sayesinde yökdilden 76.25 puan aldım. Hocamızon ve rh+ ekibinin emekleri için çok teşekkür ederim
Tuba İ.
13/05/2019 16:49
Yökdil ve yds için nasıl çalışacağımı bilmiyorken remzi hocanın yds hazırlık kursuna kaydoldum. Derslerin tamamını dinleyememe rağmen yökdilden 80 puan aldım. Sadece Remzi hocaya söylediklerini bire bir yaparak istediğiniz puanı alabilirsiniz. Yds puanım ise 66.25. Teşekkürler Remzi hocam 1 soru fazla yapmamız için ek dersler koydunuz, fedakarlıklar yaptınız ne kadar teşekkür etsek az.
Nida A.
03/05/2019 12:39
rh ailesi ile biraz geç tanışmış biri olarak istediğim hedefe yaklaşık 2 ay kadar kısa bir sürede ulaştım. Doktora için önümdeki tek engel remzi hoca ve ekibi sayesinde kalkmış oldu. Benim gibi ingilizcesi hiç olmayan biri bile rh sayesinde istediği puanı çok rahat alabilir. Tek yapmanız gereken remzi hocanın söylediklerini bire bir yapmak derslere düzenli katılmak ve ödevleri yapmak gerisi kendiliğinden geliyor zaten önemli olan pes etmemek. Ben temel akademik çeviri ve ön hazırlık gruplarını aldım ve yds hazırlık kampı hediye verilmişti bu gruplarla 2 ay da istediğim puanı aldım . Remzi hoca ve ekibine çooook teşekkür ediyorum...
Pelin C.
22/04/2019 19:15
İngilizce benim için en büyük engeldi ve asla aşamayacağımı düşünüyordum. Hiç çalışmadan girdiğim YÖKDİL sınavından 37,5 aldım. Şans eseri bir puandı çünkü 20 alacak bir bilgim dahi yoktu. Attıklarım tutmuştu. Remzi Hocadan Ön hazırlık grubu + YDS hazırlık + Soru Çözüm Grubu aldım. Remzi hocanın verdiği ödevler dışında ekstra asla çalışmadım. Hatta ödevlerin hepsini yaptığımda söylenemez :) 4 aylık çalışma sonucunda ise 75 puan aldım. Sınavda biraz daha dikkatli olsaydım, 85 den aşağı almazdım. Şimdi 90+ hedefliyorum, ve ileri akademik çeviri grubunuzu alacağım. Ben ki, 55 alsam yeter diyordum :) Hem Remzi Hocaya hemde ekibine çok teşekkür ederim. İleri Çeviri grubunda görüşmek üzere :)
Hatİce A.
ISPARTA 22/04/2019 16:31
yds de daha önce 16 almıştım.şu ana kadar oturup ingilizce çalışmışlığım da yoktur. okulda kopyayla sınavları geçerdim :)) yds den geçemeyince zorunluluktan dolayı girdiğim 15 günlük çalışmayla ielts den 4,5 almıştım. sadece 3 ay, iş yoğunluğundan ötürü düzensiz ve sadece remzi hoca kaynaklarına çalışmama rağmen yds den 62,5, alanım dışı olan sosyal yökdil den de 76,5 aldım. yds ye son 15 gün kala hiç çalışmadım oysa !! beni bile hayrete düşüren kendimden hiç beklemediğim bu performans için remzi hoca ve ekibine çok teşekkürler not: önceden hayalini bile kuramadığım yds den 70 almak hedefim oldu sayenizde. çalışmaya devam :)
Aslıhan Ç.
22/04/2019 16:19
MERHABA ARKADAŞLAR, EN BÜYÜK HAYALİM İNGİLİZCEYİ GEÇİP BURAYA YAZMAKTI,ÇÜNKÜ BİLİYORUM Kİ BURADA YAZILANLAR, BEN VE BENİM GİBİ HERKESE İLHAM OLMAKTA.BEN SADECE DERSLERİ TAKİP EDİP,REMZİ HOCAMIN VERDİĞİ ÖDEVLERİ YAPARAK HEDEFİM OLAN 60 PUANA 5 AY GİBİ BİR SÜREDE KAVUŞTUM.DAHA İYİSİ OLABİLİR MİYDİ EVET OLABİLİRDİ,BU SİZE BAĞLI AMA KORKMAYIN İNANIN ÇALIŞMAK İNSANA İHANET ETMİYOR.ÜSTELİK REMZİ HOCAYLA ÇIKTIĞIM BU SERÜVENDE ÇOK EĞLENEREK ÖĞRENDİM.ONDAN İSTİFADE ETMEK BİR AYRICALIK.SİZLER DEİNŞALLAH DİLEDİĞİNİZ PUANLARI ALIRSINIZ, BİLİYORUM ÇOK UZUN OLDU.DİLERİM SİZLER DE DİLEDİĞİNİZ PUANA ULAŞIRSINIZ, HİÇ TEREDDÜT ETMEDEN RH+ Lİ OLUN :)