Yükleniyor...

YDS'de Online Dersler İle Başarılı Olunabilir mi?

 Online YDS Dersleri Hakkında Detaylı Açıklamalar

YDS hazırlık sınıflarımızın işleyişi hakkında detaylı bilgilerini burada belirttik.

Burada YDS derslerimizde sınava hazırlanan bir kişinin ihtiyaç duyabileceği konu anlatımı, soru tipi analizleri, sınav stratejileri, çeviri ve kelime öğrenimi gibi her alanı kapsayan tam bir YDS hazırlığı verilir.

Eksiksiz YDS Dersleri

YDS derslerimizde sınava hazırlanan bir kişinin ihtiyaç duyabileceği konu anlatımı, soru tipi analizleri, sınav stratejileri, çeviri ve kelime öğrenimi gibi her alanı kapsayan tam bir YDS hazırlığı verilir. Online YDS derslerimize katıldığınızda, bu dersler dışında herhangi bir başka ders, kaynak hatta sözlüğe bile ihtiyacınız yoktur. İhtiyacınız olan her şey bizim tarafından verilmektedir.

Seviye değil çalışma gayretiniz önemli.

Başlangıç seviyesinin değil dönem içinde gösterilen gayretin fark yarattığına inanıyoruz. Bu yüzden, derslerimize katılmanız için belli bir seviye aramıyoruz. Başlanılabilecek en alt noktadan başlayarak size gerekli olanları veriyoruz.

Sınavı yakından takip ediyoruz.

YDS gruplarında derslerimizi değişen sınav yapısına göre uyarlamak için sürekli olarak, tüm sınavlara bizzat giriyoruz. Tüm ders anlatımımızı ve kaynaklarımızı her sınav sonrasında değiştiriyoruz.

Kısa konu anlamı, daha çok soru çözümü.

Teorik olarak konuyu bilmemenin soruları çözmeye yetmediğini biliyoruz. Bu nedenle, derslerimizde uzun teorik anlatımlar yerine, kısa ve öz bir şekilde konu anlatıp daha çok anlattıklarımızı sorular üzerinde göstermeye (pratik yapmaya) daha çok vakit ayırıyoruz. Böylece hem daha hızlı soru çözmenizi hem de konuyu farklı açılardan düşünebilmenizi sağlıyoruz.

Okunan metni anlayabilmek çok önemli.

Sınavların okuma ve anlamaya verdiği önem artıkça, bizim de derslerimizdeki okuma-anlama ağırlığı arttı. YDS gruplarımızı çeviri ve kelime derslerimizle destekleyerek sınavın büyük bölümünü kapsayan okuduğunu anlama sorularında güç kazanmanıza yardımcı oluyoruz.

Kelime öğrenirken sizi listelerle baş başa bırakmıyoruz.

Sınavın en önemli yapı taşlarından biri olan kelime öğreniminin herkese bir liste verilerek çözüldüğüne inanmıyoruz. Bu nedenle derslerimizde kelimeleri sizinle birlikte çalışıyoruz. Böylece, sizi sözlükten rastgele anlamlar öğrenmekten kurtarıp yaygın anlamları ve eş-zıt anlamlıları ile birlikte kelime öğrenmenizi sağlıyoruz. Kelime öğreniminde en iyi yolun metin içinde öğrenmenin (hız kazanmanız açısından) olduğuna inanıyoruz.

Ayrıca kelime öğreniminizi ücretsiz uygulamalarımız ile destekliyoruz.

Güncel ve tutarlı kaynaklar veriyoruz.

Her sınav sonrası kaynaklarımızı değiştiriyoruz, derslerimizde piyasada bulunan kaynaklar yerine kendi hazırladığımız ihtiyaca uygun kaynaklar kullanıyoruz. Sizi hem kaynak karmaşasından hem de kitap maliyetinden kurtarıyoruz.

Online dersten daha fazlası!

YDS hazırlığı kolaylaştırmak ve keyifli hale getirmek için ders dışında kullanabileceğiniz uygulamalar sunuyoruz. Bu uygulamalarla, zaman zaman zor görünen çalışma alanlarını hem keyifli hem de öğretici hale getiriyoruz.


 

Benzer Yazılar
Platformumuzu incelediniz mi?

Sizi sınavlara eksiksiz hazırlamak için , derslerimizin yanında kelime çalışmanıza, okuma yapmanıza , test ve deneme çözmenize ,tüm kitaplarınızı her yerden erişmenize olanak sağlayan eşsiz bir platform sunuyoruz.

ÜCRETSİZ DENE
Remzi Hoca Platformları
Talebiniz başarıyla gönderildi!
Biz Sizi Arayalım?

Dersler, uygulamalar ve platform hakkındaki sorularınızın cevaplarını anında alın!