Yükleniyor...

Remzi Hoca

Ümraniye YDS Kursu

Ümraniye YDS Kursu ile sıfırdan ya da belirli bir seviyeden başlayarak evinizin rahatlığında ve konforunda YDS’ye eksiksiz hazırlanabilirsiniz.
Ümraniye YDS Kursu
YDS, (Yabancı Dil Sınavı) ÖSYM tarafından düzenlenen kamu kurum ve kuruluşlarınca talep edilen yabancı dil yeterliliğini sağlamak bunun yanı sıra kamu personeli ve akademik kadrolara yerleşmek isteyen adayların girebildiği bir yabancı dil sınavıdır.

Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS), adaylara 80 sorunun sorulduğu ve sınav süresi olarak toplamda 3 saatlik (180 dakika) süre zarfının tanındığı bir dil sınavıdır.

YDS sınavına girerek aldıkları sonuçlarla adaylar, sadece İngilizce dillerini değil diğer birçok yabancı dile dair yeterliliklerini de belgelendirebilmektedirler. Bu kapsamda adaylara, başta İngilizce Almanca, Arapça, Fransızca, Rusça olmak üzere birçok dilden sınav hizmeti sağlanmaktadır.

Kazanılan YDS puanının geçerlilik süresi ise 5 yıl olmakla birlikte adaylar sınav sonuçlarını ücretsiz olarak ÖSYM Aday İşlemleri Sistemi’nden öğrenebilirler. İsteyen adaylar ÖSYM Sonuç Açıklama Sistemi’nden de sınav sonuçlarını kontrol edebilmektedir.

YDS’ye dil tazminatı almak isteyen kamu personelleri haricinde, yüksek lisans ve doktora yapmak ya da akademik kadrolara atanmak isteyen adaylar tarafından da yoğun ilgi gösterilmektedir. YDS puanları ayrıca, doçentlik ve sanatta yeterlilik başvurularında, TUS (Tıpta Uzmanlık Sınavı) ve DUS (Diş Hekimliği Uzmanlık Sınavı) yerleştirme işlemlerinde de geçerlidir.

Tüm bu kapsam ve avantajlarından dolayı TOEFL IELTS vb. dil sınavlarında olduğu gibi YDS sınavı hazırlık programları kapsamında da adaylara birçok dil eğitim merkezi, İngilizce kursu, YDS kursu vb. tarafından özel ders hizmeti verilmektedir.

Ümraniye YDS Kursu Tavsiyesi

Türkiye’nin en büyük illerinden biri olan İstanbul’un Ümraniye ilçesinden her yıl YDS’ye yoğun bir katılım gerçekleşmektedir. İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi’nin Ümraniye’de yer alması ve İstanbul’un ve ilçenin büyüklüğünden dolayı Ümraniye’de birçok kamu kurumunun bulunması bunun başlıca nedenleri arasındadır. Ayrıca, benzer nedenlerden dolayı Ümraniye’de birçok üniversite öğrencisi, mezun, akademisyen ve kamu personeli yaşamaktadır.

YDS’ye de yüksek lisans ya da doktoraya başvuru yapacak, kamu kurum ve kuruluşlarında çalışmak, dil tazminatı almak ya da sadece dil puanını belirlemek isteyen adaylar katılmaktadır. Türkiye’nin birçok il ve ilçesinde olduğu gibi İstanbul Ümraniye’de yaşayan adaylar da kendilerine en iyi şekilde eğitim verecek Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı’na eksiksiz hazırlayacak YDS Kursu tavsiyesi aramaktadır.

Biz de İstanbul Ümraniye’de ve İstanbul’un diğer tüm ilçelerindeki adaylarımız ve Türkiye’nin diğer il ve ilçelerinde ikamet eden katılımcılarımız için remzihoca.com aracılığıyla diledikleri yerden istedikleri zaman erişim sağlayabilecekleri online YDS kursu imkanları sunmaktayız.

Remzi Hoca ile YDS’ye hazırlanan adayların YDS Kursu Tavsiyelerini inceleyebilirsiniz.

Ümraniye YDS Kursu Fiyatları

Ümraniye YDS kursu fiyatları kişinin seviyesinden eğitimlere katılırken tercih ettikleri ödeme yöntemine göre değişiklik gösterebilmektedir. Ayrıca derslerin canlı ya da kayıttan olması ya da kişinin seviyesi de benzer şekilde fiyatlarda farklılık gösterebilmektedir. Dönemsel olarak gerçekleştirilen kampanyalar da eğitimlere indirimli olarak katılabilme imkanı sunmaktadır.

Remzi Hoca Ümraniye YDS Kursu

Remzi Hoca YDS Kursu Ümraniye eğitimlerimizde adaylarımız, www.remzihoca.com adresinde yer alan, kendileri için özel olarak oluşturulmuş platforma giriş yaparak derslere katılmaktadır. Platformun geliştiricisi ve YDS Eğitmeni olan Remzi Hoca, tüm katılımcılarımızın tek bir noktadan hem YDS derslerine girebilmesini hem de YDS’de karşılaşabileceği YDS soru tipleri, YDS kelimeleri, YDS deneme sınavları gibi ihtiyaç duyacakları kaynaklara ulaşabilmesini sağlayarak öğrencilerini YDS’ye eksiksiz bir şekilde hazırlamaktadır. Bu sayede, Remzi Hoca İstanbul YDS Kursu Ümraniye ve Türkiye’nin dört bir yanından ulaşılabilen bir platform haline gelmektedir.

Remzi Hoca Ümraniye YDS Kursu’nun içeriği nedir ve bana sınavda nasıl katkı sağlar?

Remzi Hoca YDS Hazırlık Kursu Ümraniye ve Türkiye’nin diğer il ve ilçelerinden tüm katılımcılarımızı YDS’ye eksiksiz bir şekilde hazırlayacak genel İngilizce ve sınava yönelik İngilizce olmak üzere üst düzey eğitimler sunmaktadır. Bu doğrultuda, YDS ve e-YDS’de ulaşmayı hedefledikleri puanları kazandıracak gramer çalışmaları, soru çözme teknikleri, deneme sınavları vb. kaynaklar ile adayların okuma-anlama becerilerini geliştirmekte ve sınavlardan olabildiğince başarılı sonuçlar edinmelerini sağlamaktadır.

Remzi Hoca YDS Kursu İstanbul Ümraniye ve diğer tüm ilçelerde yaşayan, İngilizce temeli olmayan ve sınava girmeyen ancak dil tazminatı almak ya da akademik kadrolara atanmak isteyen adaylara Ön Hazırlık, Temel Akademik Çeviri ve YDS Hazırlık dersleri ile bu hedeflerine ulaşmalarında yardımcı olmaktadır.

Ayrıca, belirli bir İngilizce temeline sahip olup daha önce sınava giren ve puanını arttırmak isteyen adaylara da Soru-Deneme ve İleri Akademik Çeviri dersleri doğrultusunda bu hedeflerine ulaşmalarında destek olmaktadır.

Remzi Hoca Ümraniye YDS Kursu Katılım ve Ders Materyalleri

TOEFL sınavı için IELTS kursu vb. olduğu gibi YDS dil kursu Ümraniye tercihlerinde de adaylar çeşitli kriterler gözetmektedir. Bu kriterlerden biri de diledikleri yerden diledikleri zaman YDS eğitimlerine katılabilme seçeneğidir.

Adaylara internet bağlantısı olan bir bilgisayar, tablet ya da akıllı telefon üzerinden istedikleri yer ve zaman dahilinde YDS eğitimlerine katılabilme imkanı veren Remzi Hoca Ümraniye YDS Kursu, sağlamış olduğu kapsamlı online eğitimler ile onlara sınava eksiksiz bir şekilde hazırlanmaları konusunda onlara destek olmaktadır.

Ayrıca, adaylar YDS İngilizce kursu Ümraniye tercihlerinde, eğitimlere ve sınava yönelik hazırlıklarında kendilerini destekleyecek diğer materyallere tek bir noktadan kolay bir şekilde erişmeyi de isteyebilmektedir. Biz de adaylara www.remzihoca.com ile Ümraniye’nin ve İstanbul’un her yerinden kendilerine özel oluşturulan platformlarına erişim sağlayarak Remzi Hoca YDS Kursu tarafından sağlanan tüm ders, uygulama ve materyallerden etkin bir şekilde yararlanabilecekleri online eğitim imkanı sağlamaktayız.

Katılımcılar, platformlarında yer alan Digibook’un yardımıyla Remzi Hoca ile birlikte ders takibi gerçekleştirebilir, Sözlük ile bilmedikleri kelimeleri öğrenebilir, Wordy ile pratikler yaparak İngilizce kelime bilgilerini genişletebilir, Clue Bank ile İngilizce dil yapısına dair önemli tüyolar elde edebilir, Okuma uygulaması ile İngilizce metinler üzerinde çalışabilir, Kaynaklar kısmından YDS özelinde hazırlanan kelime ve soru tipleri kaynaklarımıza erişebilir, özel olarak hazırladığımız Deneme Sınavları ile de kendilerini gerçek zamanlı olarak YDS’ye hazırlayabilirler.

Remzi Hoca Ümraniye YDS Kursu Hedefleri

remzihoca.com’da en büyük hedefimiz her zaman katılımcılarımızın başarısı olmuştur. 35000’den fazla öğrencimiz ve 131000 saatten fazla ders izlenme oranlarımız ile 10 yılı aşkın süredir Ümraniye’de, İstanbul’da ve Türkiye genelinde YDS’ye hazırlanan katılımcılarımıza online eğitim hizmeti sağlıyoruz. Sizlere bu hizmeti sunarken de uluslararası organizasyonlar tarafından büyük ödüllere layık görülüyoruz. Özellikle, son yıllarda katılımcılarımızın daha etkili ve kalıcı bir öğrenim süreci deneyimlemesi için eğitim platformumuzda gerçekleştirdiğimiz teknolojik ve tasarımsal gelişmeler ile Muse Creative Awards’da Rose Gold, w3 Awards’da Gümüş ödülü ve 17. Altın Örümcek Web Ödülleri Eğitim kategorisinde ise ikincilik kazandık.

Ümraniye YDS Kursu İle İlgili Yazılar

Tümünü Gör

YDS (Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı) Katılımcı Görüşleri

Esra A.
23/06/2022 09:45
Bana bile İngilizceyi öğreten Remzi Hocayla çalışmak için çok düşünmeyin sadece zaman kaybı olur. Ben İngilizceden nefret ederdim, hatta benim için "gavurcaydı" asla öğrenemem derdim bu yüzden de sınava Farsçadan hazırlandım ama baktım ki olmuyor Remzi Hocanın dersleriyle Bismillah dedim. doktoraya girmek için girdiğim sınavda 53.75 ile kaldım sonra 15 gün sadece soru çözümlerini izleyerek 55 tam puan aldım ve doktoraya başladım. Ders dönemi bittikten sonra tekrar hazırlanayım dedim. Remzi Hocamdan paket aldım ve son sınavda 78.75 aldım. Sadece bu puanı almış olmak mı derseniz hayır. Remzi Hoca anlatım tarzı, konuyu farkında olmadan zihninize işlemesi, ekran karşısında olmanıza rağmen sizi ayık tutabilme beceresiyle hazırlanılacak en faydalı platform olmanın yanında size İngilizceyi sevdiren ve öğreten biri. Sadece sınavı geçmekle kalmayıp İngilizce film izlediğiniz, makale okuduğunuz, şarkı dinlediğiniz biri oluyorsunuz ve bunu siz bile fark etmiyorsunuz. Hasılı onu bunu boşverin Remzi Hoca ve ekibine güvenerek oturun çalışın. :) Ha bir de şey vardı dil kurumuna gidince sizi kovar gibi muamele edenlere inat onca yoğunluğuna aldırmadan her aramanıza dönen ve sorununuzu dinleyerek çözüm önerisi sununan mükemmel bir hoca profili arayanlara da ayrıca tavsiyemdir. :)
Merve M.
BALIKESİR 09/06/2022 16:57
ilk dersten son derse kadar guptan kopmadan dersleri takip ederek, ödevlerimi yaparak ve Remzi hocanın söylediklerini üzerinde durduklarını not alarak geçti sınav süreci. Geriye dönüp baktığımda tek eksiğim fazla kelime çalışamamaktı.56 olan puanımı 72,5 e yükselttim ve hedefime ulaştım.Puanın ötesinde İngilizce Okur-Yazarlığı edindirdiği için Remzi Hocama ve ekibine çok teşekkür ederim.Gözümde büyüttüğüm İngilizcenin aslında o kadar da zor olmadığını gösterdiniz.İyi ki varsınız Remzi Hocam :)
Zülfikar ö.
05/06/2022 14:58
Doktoraya geçmek için dili geçmem gerekiyordu, hocalarımın tavsiyesiyle #yökdil sınavı için #Rh+ kayıt oldum. Sıfırdan başladım, üstüne koyarak devam ettim. Ben istediğim puana hemen ulaşamadım. Ilk sınavlarım sırasıyla 21, 51.25, 53.75 aldım. Yılmadım bir sonraki sınavımda 66.25 aldım. Daha önce kayıt yaptığım #yks sınavına girip ingiliz dili ve edebiyatı bölümünü kazandım, ve aynı zamanda doktoraya yerleştim. Paranın hiç-bir öneminin olmadığı, sadece eğitime ve başarıya odaklı bir kurum, tüm kalbimle dil çalışmak isteyen arkadaşlara Remzi hocayı tavsiye ederim, saygılarımla...
Reyhan B.
İSTANBUL 28/04/2022 22:41
Remzi Hocayla bir arkadaşımın tavsiyesiyle tanıştım. İlk girdiğim ydsden 63 almıştım. Sonraki yökdilde bu puanı 86'ya yds de 77'ye çıkarttım. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Çünkü Remzi hoca dil öğrenmenin mantığını çok iyi oturtan ve bunu yansıtan bir hoca. Ayrıca sınavın tarzı konusunda da kişiyi aşırı yetiştirebiliyor.
Hakan ü.
27/04/2022 09:00
6 ay önce başladığım ve ilk kez hazırlanma dönemi geçirdiğim noktada YDS'den 87,5 ve Yökdil'den 91,25 puan aldım. Neredeyse hiçbirşey bilmediğim sıfır noktasından bu puanlara ulaşabildim. Bunun için ne mi yaptım? Remzi Hoca'yı dinledim, ne söylüyorsa aynen yapmaya çalıştım ve elbette düzenli ders-ödev takibi yaptım. Hiçbirşey olmasa bile artık okuduğumu anlayabiliyorum :) Remzi Hocama sonsuz şükranlar ve tüm RH ekibine gayretleri için sonsuz teşekkürler..
Yeşim Ö.
AYDIN 26/04/2022 18:02
YDS-YÖKDİL sınavlarına ilk kez katıldım, 55 puan almam gerekiyordu 66 puan aldım. Temel seviyeden kursa başladım, benim için harika bir tecrübe oldu. İşini büyük bir ciddiyetle yapan ve pes etmemek konusunda sağladığı motivasyonla hedefime ulaşmamı sağlayan Remzi Hocama ve ekibine teşekkür ederim.
Gökhan G.
ESKİŞEHİR 26/04/2022 13:32
Yaklaşık iki buçuk ay önce Sıfırdan başladığım YDS serüveninde Remzi hocamızın yönlendirmeleriyle YDS’den 80 puan aldım. Temel akademik çeviri ve yds temel derslerini tamamlayarak sınava girmiştim. Şimdiki hedefim yine Remzi hocamızın rehberliğinde ileri akademik çeviri kursunu alarak 90 üzeri bir puan alabilmek. Her şey için çok teşekkürler hocam😊😊👏🏻👏🏻👏🏻
Alperen T.
BAYBURT 26/04/2022 10:58
Ydsye ilk olarak remzi hocanin temel ceviri ve yds hazirlik grubuyla basladim.Cok bir temelim olmamasina ragmen remzi hocanin yol gostericiligi ve calismalarim neticesinde 4-5 aylik surecte ydsden 51 puan aldim, daha sonra eksik oldugum noktalari fark ettim ozellikle NCL RCL ve kisaltma konularinda, cunku parcalari anlamak icin bu konulara Hakim olmak gerekiyor, o nedenle remzi hocamizin ileri ceviri grubunu alarak da bu eksik konularimi kapattim ve 6 aylik yogun bir calisma sayesinde 2022-1 saglik yokdilden 90, ydsden de 81 puan almis bulunmaktayim.Remzi hocaya ve ekibine cok tesekkur ederim, bu noktaya gelmemde emekleri cok fazladir.
Ramazan A.
03/04/2022 16:24
Remzi hocayı dinleyin o sizi hedefinize rahatlikla ulastirir. Remzi hocaya ve ekibine sonsuz teşekkürler.
Ramazan Y.
ANKARA 30/03/2022 17:15
70 hedefleyerek başladığım kursumuzda 76.25 alarak hedefime ulaştım tşk ediyorum.
Buse T.
29/03/2022 14:27
Değerli Remzi Hocam ve bu güzel ekibe çok teşekkür ediyorum. Sizin sayenizde 48.75'i bir türlü sınavlarda geçemiyordum. Şimdi sadece derslere katılarak 60 puan alabildim. Her şey için çok teşekkür ederim!
Merve A.
29/03/2022 12:26
Remzi hoca ile bir yıl önce çalışmaya başladım ilk başladığımda temel bir YDS eğitimi ile 17.5'dan 53.75'e daha sonra aldığım soru ve deneme ile ileri düzey akademik çeviri ile de 67.5'e yükseldim. Remzi hoca ve ekibinin göstermiş olduğu çaba ve ilgiye minnettarım. Kurslara katılmayı düşünen arkadaşlara tavsiyem hiç tereddüt etmeden bir an önce başlamaları ve kendilerini Remzi Hocamın çalışma programına bırakmalarıdır, sonrasında zaten istedikleri puanı alacaklarına eminim. Tekrar Remzi Hocama ve tüm ekibe teşekkürlerimi sunarım...
Şuheda K.
ERZURUM 28/03/2022 13:06
YDS Yökdil serüvenine ilk olarak YDS den 37.5 alarak başlamıştım. Daha sonra Remzi hoca yökdil sağlık hazırlık kursunu almıştım. O dönem pek çalışamamıştım ve yökdilden 53.75 almıştım. Bu sene tekrar sınava hazırlandım. Remzi hocamın sayesinde 92.50 aldım. Gerçekten söylediklerine uyarak yapılmayacak hiçbir şey olmadığını gördüm. Kendisine emekleri için teşekkür ediyorum.
Sİnem S.
ORDU 28/03/2022 12:35
Böyle bi hocadan ders aldığım için çok mutluyummm. İlk başta kursu araştırırken kafamda soru işaretleri vardı fakat remzi hocanın bir dersine girdikten sonra doğru yerde olduğumu anladım. Hocam sayesinde 0 dan başlayıp 91,25 aldım yökdil2022-1 den. Kursa katılacak olanların kendilerini hocaya bırakmalarını ve ne diyorsa onu yapmalarını tavsiye ediyorum. Bu aşamadan sonra da bırakmayıp çeviri kurslarına hocamın devam edeceğim her zaman artık adresim belli. İyi ki RH
Meram U.
HATAY 28/03/2022 11:58
Remzi hocadan iki dönem ders aldım ilk dönem hedefime ulaşamadım. Ancak ikinci dönem daha sıkı takip ederek ve hocanın yönlendirmesi doğrultusunda puanımı 71’ e yükselttim. Teşekkür ederim
Kenan Ş.
20/02/2022 12:34
Sınavı kazanmak istiyorsanız rh+ geliniz, para ve zaman kaybetmek istiyorsanız istediğiniz kursa....
Yasin D.
20/09/2021 15:25
Merhaba, ben Yökdil Fen grubu için eğitim aldım. Hedefim 70+ almaktı. 2021 / 2 'de yapılan Yökdil'den 81.25 aldım ve hedefime ulaştım. Temel, ileri çeviri ve fen grubunu almıştım. Hocanın dediklerine harfiyen uydum. Hiçbir dersi kaçırmadan izledim. bütün ödevleri tamamladım. Ödevleri tamamlamadan hiçbir derse katılmadım. Hafta içi, hafta sonu demeden, bütün planlarımı iptal ederek çalıştım. Ayrıca boş kaldıkça kendi kendime kelime çalıştım. Sizlere tavsiyem hocanın dediklerine uymanız ve hiçbir dersi ödevi kaçırmamanız.
Gökhan İ.
BOLU 25/06/2021 14:31
Tek kelime ile Harika ötesi bir site harika bir öğretmen remzi hoca tüm ekib teşşekürler...
Ezgi E.
20/05/2021 14:00
Merhaba yds sınavına hazırlanma konusunda online kurslar hakkında çok araştırma yaparak ve remzi hocayı çok da aslında emin olmayarak seçmiştim. yds sınavı ile ilgisi hiç olmayan biri olarak geldiğim nokta gerçekten benim için çok şaşırtıcı oldu. herşeyden önce remzi hoca nın sitesi acayip kullanışlı ve sürekli güncelleme ile çok iyi online yardım çok hızlı ve çözümcü. Remzi hoca ise sürekli yanında hissediyorsun. ben kendisinden bu kursu aldığım için çok mutluyum ve kendisini ve çalışan emek veren herkesi kutlarım çok üst segmentte diğer ünlü online yds kurs platformlarına baktığımda çok ileride olduklarını daha iyi anladım.
Ömer Ö.
ERZURUM 09/05/2021 01:46
Remzi Hocadan daha önce Yökdil hazırlık kursu almıştım ve o zamanki hedefim 65 puan almıştım. Şimdi YDS hazırlık kursu aldım ve Yökdil sınavından 80, YDS sınavından 73 aldım. Aldığım kursun hakkını tam olarak vermesem bile beklediğimin çok üzerinde puanlar aldım. Teşekkürler Remzi Hoca.