Yükleniyor...
YDS Bağlaç Soru Tipi

YDS Bağlaç Soru Tipi

YDS Bağlaç Soru Tipi kaynağı, www.remzihoca.com tarafından YDS’de karşılaşabileceğiniz bağlaç sorularının yapısını tanımanız ve bu sorular üzerinde deneyim kazanmanız amacıyla hazırlanan ücretsiz bir soru tipi kaynağıdır.

Özenle hazırlanan connectors (bağlaç) soruları üzerinden hem mevcut bilginizi test edebileceğiniz hem de pratik yaparak kendinizi geliştirebileceğiniz YDS Bağlaç Soru Tipi kaynağına çıktısını alarak çalışabilirsiniz. Diğer bir yöntem de Rh+ Platform’da bulunan Test uygulaması üzerinden çalışmaktır. Bunun için platforma ücretsiz kayıt olup giriş yaparak uygulamayı açmanız gerekmektedir. YDS Bağlaç Soru Tipi kaynağını Test uygulamasından çözdüğünüzde her bir sorunun çözümlü cevap anahtarına ve sorularda geçen kelimelerin listelerine ulaşabilme gibi imkanlarınız da mevcuttur.

YDS Bağlaç Soru Tipi kaynağı ile birlikte www.remzihoca.com’un sizler için hazırladığı diğer ücretsiz okuma parçalarından, kelime listelerinden ve denemelerden de yararlanabilirsiniz. Böylelikle, YDS sınav içeriğinde çok daha hakim bir düzeye gelerek sınava kendinizden emin girip, hedeflediğiniz puana daha fazla yaklaşabilirsiniz.

Talebiniz başarıyla gönderildi!
Biz Sizi Arayalım?

Dersler, uygulamalar ve platform hakkındaki sorularınızın cevaplarını anında alın!