Yükleniyor...
YDS Çeviri Soru Tipi

YDS Çeviri Soru Tipi

Çeviri yapabilmek ve çeviri soruları üzerinde bilgi sahibi olmak YDS’de çok önemlidir. Bu konuda uzmanlaşmak bir yandan sınav sürenizi daha iyi kullanmanıza yardımcı olurken diğer yandan da doğru sayınızı olabildiğince yüksekte tutmanızı sağlayacaktır. www.remzihoca.com ekibi de sizler için çeviri sorularına yönelik pratik yapabilmeniz adına ücretsiz Translation Soru Tipi kaynağını hazırlamıştır.

Translation Soru Tipi kaynağını hem çıktısını alarak hem de Rh Platform üzerindeki Test uygulaması ile dijital bir ortamda çözebilme imkanınız mevcuttur. Platformdan çözdüğünüz takdirde her bir sorunun açıklamalı cevabına ve sorularda yer alan kelimelerin anlamlarını, preposition ve collocation kullanımları ile birlikte örnek cümlelerdeki yer alış şekillerini ve çevirilerini inceleyebileceğiniz kelime listelerine erişebilme fırsatınız olacaktır.

Translation Soru Tipi kaynağımızla birlikte diğer ücretsiz soru tipi kaynaklarımızı, denemelerimizi, kelime listelerimizi ve okuma parçalarımızı da incelemenizi öneririz. Bu şekilde YDS’ye çok daha hakim bir şekilde girebilme ve doğal olarak da sınav sonucunuzu olabildiğince yükseltebilme imkanı yakalayabilirsiniz.

Talebiniz başarıyla gönderildi!
Biz Sizi Arayalım?

Dersler, uygulamalar ve platform hakkındaki sorularınızın cevaplarını anında alın!