Yükleniyor...
YDS Cloze Test Soru Tipi

YDS Cloze Test Soru Tipi

YDS Cloze Test Soru Tipi, YDS’de karşılaşacağınız cloze test sorularına aşinalık kazanmanız amacıyla www.remzihoca.com tarafından sizlerin kullanımına sunulmuş ücretsiz bir YDS soru tipi kaynağıdır. Bu kaynağa çalışarak cloze test soruları kapsamındaki bilginizi test edebilir, eksiklerinizi tespit ederek yoğunlaşmanız gereken noktaları öğrenebilirsiniz.

YDS Cloze Test Soru Tipi kaynağına Test uygulamamız üzerinden de ulaşabilirsiniz. Bunun için Rh+ Platform’a ücretsiz kayıt olmak ve giriş yapmanız gerekmektedir. Ardından, kaynağın çıktısını alarak basılı şekilde kullanabilir ya da uygulama üzerinden çözmeye devam edebilirsiniz. Soruları uygulama üzerinden çözdüğünüzde her bir sorunun detaylı açıklamalarının bulunduğu cevap anahtarına ve sorularda geçen kelimelerin yer aldığı kelime listelerine ulaşma imkanınız da bulunmaktadır.

YDS Cloze Test Soru Tipi kaynağımızın yanında sizler için hazırladığımız diğer ücretsiz kelime listeleri, okuma parçaları ve denemelerimizden de faydalanabilirsiniz. YDS’ye yönelik çalışmalarınızı bu şekilde çeşitlendirebilir, hedeflediğiniz puanlar için yoğun çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz.

Talebiniz başarıyla gönderildi!
Biz Sizi Arayalım?

Dersler, uygulamalar ve platform hakkındaki sorularınızın cevaplarını anında alın!