Yükleniyor...
YDS Deneme Sınavları 1

YDS Deneme Sınavları 1

YDS Deneme Sınavları 1, www.remzihoca.com tarafından YDS’ye girecek adayların sınava olan hazırlıklarını desteklemek amacıyla oluşturulmuş ücretsiz bir deneme kaynağıdır. YDS Deneme Sınavları 1, soru tiplerinden, sorularda yer alan sözcük, cümle ve paragraf yapılarına kadar tamamıyla gerçek YDS ile uyumlu güncel 80 sorudan oluşmaktadır. Bu sorular, bir yandan kendinizi test ederken diğer yandan da YDS sınav içeriği üzerinde deneyim kazanabilmeniz adına sizler için özenle hazırlanmıştır.

YDS Deneme Sınavları 1’e indirip çıktısını alarak çalışabilir ya da Rh+ Platform’da yer alan Deneme uygulaması üzerinden erişebilirsiniz. Denemeyi platform üzerinden çözdüğünüzde her bir sorunun açıklamalı cevabına ve bu sorularda yer alan kelimelerin listesine ulaşabilirsiniz. Ayrıca, her bir soru tipine yönelik bireysel performansınızı ve eksiklerinizi kapatmanıza yardımcı olacak size özel önerileri inceleyebileceğiniz detaylı açıklamalar ve grafiklerle hazırlanmış değerlendirme raporları da alabilirsiniz.

YDS’ye olan hazırlığınızı mümkün olduğunca zenginleştirmek adına ücretsiz olarak erişebileceğiniz deneme kaynaklarımızla birlikte, kelime listelerimizi, soru tipi kaynaklarımızı ve okuma parçalarımızı da incelemenizi öneririz.

Talebiniz başarıyla gönderildi!
Biz Sizi Arayalım?

Dersler, uygulamalar ve platform hakkındaki sorularınızın cevaplarını anında alın!