Yükleniyor...
YDS Deneme Sınavları 2

YDS Deneme Sınavları 2

www.remzihoca.com tarafından YDS’ye girecek adayların çalışmalarını desteklemek amacıyla hazırlanan YDS Deneme Sınavları 2, tamamı gerçek YDS ile uyumlu 80 sorudan oluşan ücretsiz bir deneme kaynağıdır. YDS Deneme Sınavları 2 kaynağında yer alan sorular, YDS’de karşılaşabileceğiniz soru tipi, sözcük, cümle ve paragraf yapıları dikkate alınarak özenle hazırlanmıştır. Bu denemede yer alan soruları çözerek hem kendinizi test edebilir hem de sahip olduğunuz YDS sınav deneyiminizi daha da artırabilirsiniz.

YDS Deneme Sınavları 2’nin indirip çıktısını alabileceğiniz gibi Rh+ Platform’da yer alan Deneme uygulaması üzerinden de çözebilirsiniz. Soruları Deneme uygulamasından çözdüğünüzde her bir soruda yer alan kelimelerin listesine ve soruların açıklama cevaplarına ulaşabilirsiniz. Ayrıca, eksiklerinizi giderebilmek adına size özel tavsiyelerin ve bireysel sınav performansınızın ayrıntılı açıklamalar ve grafikler eşliğinde sunulduğu değerlendirme raporunuzu da inceleyebilirsiniz.

YDS Deneme Sınavları 2’nin yanında diğer kelime listeleri, okuma parçaları ve soru tipi kaynaklarımızı da ücretsiz edinebilirsiniz. Bu sayede, YDS’ye olan hazırlık sürecinizi daha yoğun ve kapsamlı bir şekilde geçirebilirsiniz.

Talebiniz başarıyla gönderildi!
Biz Sizi Arayalım?

Dersler, uygulamalar ve platform hakkındaki sorularınızın cevaplarını anında alın!