Yükleniyor...
YDS Diyalog Tamamlama Soru Tipi - Remzi Hoca
YDS Diyalog Tamamlama Soru Tipi

YDS Diyalog Tamamlama Soru Tipi

Diyalog tamamlama sorularına hakim olmanın YDS’deki başarınız üzerinden önemli bir rolü vardır. Bu sorulara yönelik yaptığınız pratikler sadece diyalog tamamlama sorularında değil aynı zamanda paragraf, ilgisiz cümle vb. metinleri anlamaya yönelik bilgi düzeyinizi ölçen farklı türdeki soruları da olabildiğince doğru cevaplamanıza yardımcı olmaktadır. Biz de hem bu konuda kendinizi test edebilmeniz hem de mevcut bilgilerinizi geliştirebilmeniz adına sizler için ücretsiz faydalanabileceğiniz Dialogue Completion Soru Tipi kaynağını oluşturduk.

Çıktısını alarak ya da Rh+ Platform’daki Test uygulamasına giriş yaparak çözebileceğiniz Dialogue Completion Soru Tipi kaynağı ile YDS’de karşılaşabileceğiniz diyalog soruları üzerine pratikler gerçekleştirebilirsiniz. Platform üzerinden çözdüğünüzde kaynakta yer alan tüm soruların çözümlü cevap anahtarına ve sorularda geçen kelimelerin tüm ayrıntılarının yer aldığı kelime listelerine de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

www.remzihoca.com platformunun sizler için hazırladığı Dialogue Completion Soru Tipi kaynağının yanında diğer ücretsiz kelime listelerine, okuma parçalarına ve denemelere de çalışmanızı tavsiye ederiz. Bu tarz çeşitli kaynaklarla geçireceğiniz kapsamlı bir sınav hazırlık süreci ile YDS’ye yönelik bilgi ve tecrübenizi artırarak hedefinize rahatlıkla ulaşabileceğinize inanıyoruz.

Talebiniz başarıyla gönderildi!
Biz Sizi Arayalım?

Dersler, uygulamalar ve platform hakkındaki sorularınızın cevaplarını anında alın!