Yükleniyor...
YDS Eş Anlamlı Cümle Soru Tipi

YDS Eş Anlamlı Cümle Soru Tipi

YDS Eş Anlamlı Cümle Soru Tipi, www.remzihoca.com tarafından sizlere sunulan, YDS’de yer alan Eş Anlamlı Cümle soruları üzerindeki aşinalığınızı artırarak daha verimli bir hazırlık ve sınav süreci geçirmeniz için hazırlanmış ücretsiz bir soru tipi kaynağıdır. Çıktısını alarak ya da Rh+ Platform’da yer alan Test uygulamasına giriş yaparak bu kaynağı kullanabilirsiniz.

YDS Eş Anlamlı Cümle Soru Tipi kaynağını Test uygulamasından çözdüğünüzde her bir sorunun açıklamalı cevabını ve sorularda yer alan kelimelerin collocation, preposition kullanımlarıyla birlikte eş anlamlarının ve örnek cümle kullanımlarının yer aldığı kelime listelerine de erişebilirsiniz. Böylelikle, restatement soru tipini çok daha etkili bir şekilde öğrenebilme fırsatınız olacaktır.

YDS’ye yönelik çalışmalarınızda YDS Eş Anlamlı Cümle Soru Tipi kaynağımızı kullanırken sizler için hazırladığımız denemelerden, okuma parçalarından ve kelime listelerinden de ayrıca yararlanabilirsiniz. Çok yönlü olarak kullanabileceğiniz bu kaynaklar ile çalışma kapsamınızı artırarak YDS’ye etkili bir şekilde hazırlanmanız mümkündür.

Talebiniz başarıyla gönderildi!
Biz Sizi Arayalım?

Dersler, uygulamalar ve platform hakkındaki sorularınızın cevaplarını anında alın!