Yükleniyor...
YDS Kelime Soru Tipi

YDS Kelime Soru Tipi

YDS Kelime Soru Tipi, YDS’de karşılaşabileceğiniz kelime bazlı soru tiplerine aşinalık kazanmanız amacıyla www.remzihoca.com tarafından sizlerin kullanımına sunulmuş ücretsiz bir YDS soru tipi kaynağıdır. Bu kaynağa çalışarak kelime soruları üzerindeki bilginizi test edebilir, eksiklerinizi tespit ederek yoğunlaşmanız gereken noktaları öğrenebilirsiniz.

YDS Kelime Soru Tipi kaynağını indirip çıktısını alarak basılı şekilde kullanabilirsiniz. Yine Test uygulamamız üzerinden ulaşarak da çalışabilirsiniz. Bunun için Rh+ Platform’a ücretsiz kayıt olmak ve giriş yapmanız gerekmektedir. Ardından, kaynağı uygulama üzerinden çözmeye başlayabilirsiniz. Soruları uygulama üzerinden çözdüğünüzde her bir sorunun açıklamalı cevap anahtarına ve sorularda geçen kelimelerin collocation ve preposition kullanımlarının, eş anlamlarının, türeyen kelimelerin, örnek cümle ve çevirileriyle birlikte gramer notlarının da yer aldığı kelime listelerine ulaşma imkanınız bulunmaktadır.

YDS Kelime Soru Tipi kaynağımızın yanında sizler için hazırladığımız diğer ücretsiz kelime listeleri, okuma parçaları ve denemelerimizi de edinerek YDS’ye yönelik çalışmalarınızı zenginleştirebilir, hedeflediğiniz puanlar için yoğun çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz.

Talebiniz başarıyla gönderildi!
Biz Sizi Arayalım?

Dersler, uygulamalar ve platform hakkındaki sorularınızın cevaplarını anında alın!