Yükleniyor...
YDS Koşul Cümleleri Soru Tipi

YDS Koşul Cümleleri Soru Tipi

YDS Koşul Cümleleri Soru Tipi, YDS’de karşılaştığımız if soru tipleri (conditionals) üzerine pratiklik kazanmanız amacıyla www.remzihoca.com tarafından sizlerin kullanımına sunulmuş ücretsiz bir YDS soru tipi kaynağıdır. Bu kaynağa çalışarak conditionals sorularına yönelik bilginizi test edebilir, eksiklerinizi tespit ederek yoğunlaşmanız gereken noktaları öğrenebilirsiniz.

YDS Koşul Cümleleri Soru Tipi kaynağından indirip çıktısını alarak basılı şekilde faydalanabilirsiniz. Diğer bir yöntem olan Test uygulamamız üzerinden de ulaşabilirsiniz. Bunun için Rh+ Platform’a ücretsiz kayıt olmak ve giriş yapmanız gerekmektedir. Ardından, Test uygulaması aracılığıyla kaynağı kullanmaya başlayabilirsiniz. Kaynakta yer alan if sorularını uygulama üzerinden çözdüğünüzde her bir sorunun açıklamalı cevap anahtarına ve sorularda geçen kelimelerin yer aldığı kelime listelerine ulaşma imkanınız da bulunmaktadır.

YDS Koşul Cümleleri Soru Tipi kaynağımızın yanında sizler için hazırladığımız diğer ücretsiz kelime listeleri, okuma parçaları ve denemelerimizi de edinerek YDS’ye yönelik çalışmalarınızı çeşitlendirebilirsiniz. Bu şekilde çalışmalarınızı zenginleştirerek hedeflediğiniz puanlar için eksiksiz bir hazırlık süreci geçirebilirsiniz.

Talebiniz başarıyla gönderildi!
Biz Sizi Arayalım?

Dersler, uygulamalar ve platform hakkındaki sorularınızın cevaplarını anında alın!