Yükleniyor...
YDS Okuma Parçaları

YDS Okuma Parçaları

Kolay, orta ve zor olmak üzere 3 farklı seviyeye göre hazırlanmış okuma parçalarının ve bu okuma parçalarına ait kelimelerin ve soruların yer aldığı YDS Okuma Parçaları, www.remzihoca.com tarafından YDS’ye girecek adayların okuma-anlama becerilerini geliştirmek üzere hazırlanmış ücretsiz bir okuma kaynağıdır.

YDS Okuma Parçaları’na çıktısını alarak ya da ücretsiz oluşturacağınız üyeliğinizle Rh+ Platform’da yer alan Digibook uygulamasına giriş yaparak çalışabilirsiniz. Diğer yandan, kaynakta yer alan okuma parçalarının cümle cümle çevirilerini öğrenebilir ve tüm parçayı sesli dinleyebilirsiniz. Ayrıca, metinlerde geçen kelimelerin, collocation ve preposition’ların sesli telaffuzlarını da dinleyebilirsiniz. Bunlar için ise yine Rh+ Platform’da bulunan Okuma uygulamasına, sonrasında da çalışmak istediğiniz okuma parçasına girmeniz gerekmektedir.

Sınava yönelik yoğun okuma pratikleri yapabileceğiniz YDS Okuma Parçaları kaynağının yanında diğer ücretsiz deneme, kelime listesi ve soru tipi kaynaklarımızı da kullanabilirsiniz. Böylelikle, öğrendiklerinizi etraflıca pekiştirebilir ve YDS’ye çok daha hazır bir şekilde girebilirsiniz.

Talebiniz başarıyla gönderildi!
Biz Sizi Arayalım?

Dersler, uygulamalar ve platform hakkındaki sorularınızın cevaplarını anında alın!