Yükleniyor...
YDS Other Grammar Soru Tipi

YDS Other Grammar Soru Tipi

YDS Other Grammar Soru Tipi, www.remzihoca.com tarafından sizlere sunulan, YDS’de yer alan Other Grammar başlığı altında toplayabileceğimiz sorular üzerindeki aşinalığınızı artırarak daha iyi bir sınav süreci geçirmeniz için hazırlanmış ücretsiz bir soru tipi kaynağıdır. Çıktısını alarak ya da Rh+ Platform’da yer alan Test uygulamasına giriş yaparak bu kaynağı kullanabilirsiniz.

Bu kaynağı Test uygulamasından çözdüğünüzde her bir sorunun açıklamalı cevabını ve sorularda yer alan kelimelerin collocation, preposition kullanımlarıyla birlikte eş anlamlarının ve örnek cümle kullanımlarının yer aldığı kelime listelerine de erişebilirsiniz. Bu sayede, Other Grammar konusu altında yer alan soruları ve çözüm yollarını çok daha etkili bir şekilde kavrayabilme imkanınız olacaktır.

YDS’ye olan hazırlık sürecinizde bir yandan YDS Other Grammar Soru Tipi kaynağımızı kullanabilir diğer yandan da sizler için hazırladığımız denemelerden, okuma parçalarından ve kelime listelerinden yararlanabilirsiniz. Bu tarz çok yönlü kaynaklar ile hazırlık sürecinizi zenginleştirerek YDS’ye çok daha eksiksiz bir şekilde hazırlanabilirsiniz.

Talebiniz başarıyla gönderildi!
Biz Sizi Arayalım?

Dersler, uygulamalar ve platform hakkındaki sorularınızın cevaplarını anında alın!