Yükleniyor...
YDS Paragraf Soru Tipi

YDS Paragraf Soru Tipi

YDS Paragraf Soru Tipi, www.remzihoca.com tarafından YDS’ye girecek adaylar için sınav sorularında yer alan sözcük, cümle ve paragraf yapılarına yönelik okuma-anlama becerilerini test edebilmeleri ve eksik oldukları noktaları görüp iyileştirebilmeleri adına hazırlanmış ücretsiz bir YDS soru tipi kaynağıdır.

YDS Paragraf Soru Tipi’ni hem çıktısını alarak hem de Rh+ Platform üzerinde yer alan Test uygulamasından ulaşarak çalışabilirsiniz. Uygulama üzerinden giriş yapmak istiyorsanız öncesinde ücretsiz bir Rh+ Platform üyeliği oluşturmanız gerektiğini ayrıca hatırlatmak isteriz. Soruları uygulamadan çözdüğünüzde her bir sorunun açıklamalı cevap anahtarının yanında sorularda yer alan kelimelerin collocation ve preposition kullanımlarından örnek cümlelerine, çevirilerine ve önemli gramer notlarına kadar detay bilgilerin yer aldığı kelime listelerini de ulaşabilirsiniz.

YDS Paragraf Soru Tipi kaynağının yanında diğer ücretsiz denemelerimize, soru tipi kaynaklarıma ve kelime listelerimizi de çalışabilirsiniz. YDS’ye yönelik çalışmalarınızı desteklemek amacıyla oluşturduğumuz bu kaynaklara çalışarak hem eksik olduğunuz noktaları görebilir hem de bu noktaları kapatmak için pratikler yapabilirsiniz.

Talebiniz başarıyla gönderildi!
Biz Sizi Arayalım?

Dersler, uygulamalar ve platform hakkındaki sorularınızın cevaplarını anında alın!