Yükleniyor...
YDS Paragraf Tamamlama Soru Tipi

YDS Paragraf Tamamlama Soru Tipi

YDS Paragraf Tamamlama Soru Tipi, YDS’de karşılaşacağınız paragraf tamamlama sorularında deneyim kazanmanız amacıyla www.remzihoca.com tarafından sizlerin kullanımına sunulmuş ücretsiz bir YDS soru tipi kaynağıdır. Bu kaynağa çalışarak paragraf tamamlama soruları dahilindeki mevcut bilginizi ölçebilir, eksiklerinizi tespit ederek yoğunlaşmanız gereken noktalara dair fikir sahibi olabilirsiniz.

YDS Paragraf Tamamlama Soru Tipi kaynağını çıktısını alarak basılı şekilde kullanabilirsiniz. Ayrıca, Test uygulamamız üzerinden de kullanabilmeniz mümkündür. Bunun için Rh+ Platform’a ücretsiz kayıt olmak ve giriş yapmanız gerekmektedir. Ardından, kaynağı uygulama üzerinden çözmeye kullanmaya başlayabilirsiniz. Soruları uygulama üzerinden çözdüğünüzde her bir sorunun açıklamalı cevap anahtarına ve sorularda geçen kelimelerin collocation ve preposition kullanımlarının, eş anlamlarının, örnek cümle kullanımlarının ve çevirilerinin yer aldığı kelime listelerine de ulaşma imkanınız bulunmaktadır.

YDS Paragraf Tamamlama Soru Tipi kaynağımızın yanında sizler için hazırladığımız diğer ücretsiz kelime listeleri, okuma parçaları ve denemelerimize de çalışabilirsiniz. Bu kaynaklardan da faydalanarak YDS’ye yönelik çalışmalarınızı zenginleştirebilir, hedeflediğiniz puanlar için kapsamlı pratikler yapabilirsiniz.

Talebiniz başarıyla gönderildi!
Biz Sizi Arayalım?

Dersler, uygulamalar ve platform hakkındaki sorularınızın cevaplarını anında alın!