Yükleniyor...
YDS Verbal Soru Tipi

YDS Verbal Soru Tipi

YDS Verbal Soru Tipi, www.remzihoca.com tarafından sizlere sunulan, YDS’de yer alan Verbal soruları üzerindeki aşinalığınızı artırarak daha iyi bir sınav süreci geçirmeniz için YDS Gerund & Infinitive Soruları üzerinden hazırlanmış ücretsiz bir soru tipi kaynağıdır. Çıktısını alarak ya da Rh+ Platform’da yer alan Test uygulamasına giriş yaparak bu kaynağı kullanabilirsiniz.

Bu kaynağı Test uygulamasından çözdüğünüzde her bir sorunun açıklamalı cevabını ve sorularda yer alan kelimelerin collocation, preposition kullanımlarıyla birlikte eş anlamlarının ve örnek cümle kullanımlarının yer aldığı kelime listelerine de erişebilirsiniz. Bu sayede, verbal soru tipini çok daha etkili bir şekilde kavrayabilme imkanınız olacaktır.

YDS’ye olan hazırlık sürecinizde YDS Verbal Soru Tipi kaynağımızı kullanırken sizler için hazırladığımız denemelerden, okuma parçalarından ve kelime listelerinden de ayrıca yararlanabilirsiniz. Bu tarz çok yönlü kaynaklar ile çalışma kapsamınızı artırarak YDS’ye çok daha yoğun bir şekilde hazırlanabilirsiniz.

Talebiniz başarıyla gönderildi!
Biz Sizi Arayalım?

Dersler, uygulamalar ve platform hakkındaki sorularınızın cevaplarını anında alın!