Yükleniyor...
YÖKDİL Fen Bilimleri Kelime Listesi

YÖKDİL Fen Bilimleri Kelime Listesi

YÖKDİL Fen Bilimleri Kelime Listesi, YÖKDİL’e Fen Bilimleri alanından girecek adayların kelime pratiklerini desteklemek amacıyla sınavda karşılaşma ihtimallerinin yüksek olduğu YÖKDİL Fen kelimelerine tek bir kaynaktan detaylıca çalışabilmeleri için www.remzihoca.com’un hazırlanmış olduğu ücretsiz bir YÖKDİL Fen kelime kaynağıdır.

YÖKDİL Fen Bilimleri Kelime Listesi’nde bulunan tüm verb, noun, adjective, adverb ve phrasal verb’lerin Türkçe karşılıkları akademik sınavlarda karşılaşılan anlamları dikkate alınarak hazırlanmıştır. Eş anlamlarıyla birlikte hazırlanan kelimelerin collocation ve preposition kullanımlarının yanında örnek cümlelerine ve bu cümlelerin çevirilerine de yer verilmiştir.

YÖKDİL Fen Bilimleri Kelime Listesi’ne çıktısını alarak çalışabileceğiniz gibi Rh+ Platform’dan da erişebilirsiniz. Bunun için platformumuzda ücretsiz bir üyelik oluşturmanız ve Digibook uygulamasından kaynağı açmanız gerekmektedir.

YÖKDİL Fen Bilimleri Kelime Listesi’nin yanında diğer ücretsiz soru tipi, deneme ve okuma kaynaklarımızı da incelemenizi öneririz. YÖKDİL Fen Bilimleri sınavına yönelik yapacağınız bu tarz çok yönlü çalışmalar sizi hem sınava daha iyi hazırlayacak hem de daha yüksek puanlar almanızı sağlayacaktır.

Talebiniz başarıyla gönderildi!
Biz Sizi Arayalım?

Dersler, uygulamalar ve platform hakkındaki sorularınızın cevaplarını anında alın!