Yükleniyor...
YÖKDİL Fen Deneme Sınavı

YÖKDİL Fen Deneme Sınavı

YÖKDİL Fen Deneme Sınavı, www.remzihoca.com tarafından YÖKDİL’e Fen Bilimleri alanından girecek adaylar için kendilerini gerçek sınavdaymışçasına test edebilmeleri adına hazırlanmış ücretsiz bir deneme kaynağıdır.

YÖKDİL Fen Deneme Sınavı, 80 adet özgün sorudan oluşan, sözcük ve cümle yapılarından soru tiplerine kadar tamamıyla gerçek YÖKDİL Fen Bilimleri Sınavıyla uyumlu bir içeriğe sahiptir.

YÖKDİL Fen Deneme Sınavı kaynağını indirip çıktısını alarak kullanabilirsiniz. Ayrıca, Rh+ Platform üzerinden oluşturacağınız ücretsiz üyeliğinizle Deneme uygulamasına giriş yaparak da soruları çözebilirsiniz. Soruları Deneme uygulamasından çözdüğünüzde her bir sorunun açıklamalı cevap anahtarına ve sorularda yer alan kelimelerin collocation ve preposition kullanımları, eş anlamları, örnek cümle kullanımları ve çevirilerine de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Yine her bir soru tipine yönelik bireysel performansınızı ve eksik olduğunuz noktaları iyileştirmenize yardımcı olacak size özel önerileri ayrıntılı açıklamalar ve grafikler eşliğinde sınav değerlendirme raporunuz üzerinden inceleyebilirsiniz.

YÖKDİL Fen Bilimleri alanına hazırlanırken bu deneme kaynağıyla birlikte size özel hazırladığımız diğer ücretsiz testlerimizden, kelime listelerimizden ve okuma parçalarımızdan da yararlanabilirsiniz. Çalışmalarınızı bu şekilde çok yönlü bir hale dönüştürerek sınava daha hazırlıklı girebilirsiniz.

Talebiniz başarıyla gönderildi!
Biz Sizi Arayalım?

Dersler, uygulamalar ve platform hakkındaki sorularınızın cevaplarını anında alın!