Yükleniyor...
YÖKDİL Fen Kelime Soru Tipi

YÖKDİL Fen Kelime Soru Tipi

YÖKDİL Fen Kelime Soru Tipi, YÖKDİL Fen Bilimleri alanında karşınıza çıkacak kelime sorularını detaylıca tanıyabilmeniz adına hazırlanmış ücretsiz bir soru tipi kaynağıdır. Bu kaynakta yer alan soruları dikkatlice çözerek sınavda karşınıza çıkacak kelime sorularına dair önemli ipuçları edinebilirsiniz.

YÖKDİL Fen Kelime Soru Tipi kaynağını çıktısını alarak çalışabilmeniz mümkündür. Ayrıca, Rh+ Platform üzerinden oluşturacağınız ücretsiz üyeliğinizle Test uygulamasına giriş yaparak da kaynağa ulaşabilirsiniz. Soruları test uygulamasından çözdüğünüz de her bir sorunun açıklamalı cevaplarını görebilme şansınız bulunmaktadır. Yine sorularda yer alan kelimelerin collocation ve preposition kullanımlarıyla birlikte kelimelerden türeyen yeni kelimelere, eş anlamlı karşılıklarına, örnek cümle ve çevirileriyle birlikte gramer notlarına ulaşabileceğiniz kelime listelerini de inceleme imkanınız bulunmaktadır.

YÖKDİL Fen Kelime Soru Tipi kaynağının yanında www.remzihoca.com ekibinin sizler için hazırladığı diğer ücretsiz denemeleri, kelime listelerini ve okuma parçalarını da inceleyebilirsiniz. Bu sayede, YÖKDİL Fen Bilimleri alanına yönelik kapsamlı bir hazırlık gerçekleştirebilirsiniz.

Talebiniz başarıyla gönderildi!
Biz Sizi Arayalım?

Dersler, uygulamalar ve platform hakkındaki sorularınızın cevaplarını anında alın!