Yükleniyor...
YÖKDİL Fen Okuma Parçaları

YÖKDİL Fen Okuma Parçaları

YÖKDİL Fen Okuma Parçaları, www.remzihoca.com tarafından YÖKDİL’e Fen Bilimleri alanından girecek adayların sınava yönelik pratik yapabilmeleri adına hazırlanmış, kolay, orta ve zor olmak üzere 3 farklı seviyeden oluşan okuma parçalarının ve bu okuma parçalarına ait çevirilerin, kelimelerin ve soruların yer aldığı ücretsiz bir YÖKDİL Fen kaynağıdır.

YÖKDİL Fen Okuma Parçaları’na çıktısını alarak ya da oluşturacağınız ücretsiz bir üyelikle Rh+ Platform’da yer alan Digibook uygulamasından çalışabilirsiniz. Kaynakta yer alan okuma parçalarına platformda yer alan Okuma uygulamasında da erişebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Bu sayede, okuma parçalarında yer alan metinlerin cümle cümle çevirilerini öğrenebilme imkanınız olacaktır. Ayrıca, hem okuma parçasını dinleyebilir hem de parçada yer alan kelime, collocation ve preposition kullanımlarının sesli telaffuzlarını da dinleyebilirsiniz.

YÖKDİL Fen Okuma Parçaları kaynağına ek olarak diğer ücretsiz soru tipi, deneme ve kelime listelerimizi de incelemenizi öneririz. Böylelikle, okuma parçalarımızdan edindiğiniz kazanımları diğer kaynaklarımızla çok daha iyi bir şekilde pekiştirebilir ve sınava yönelik daha zengin bir çalışma süreci geçirebilirsiniz.

Talebiniz başarıyla gönderildi!
Biz Sizi Arayalım?

Dersler, uygulamalar ve platform hakkındaki sorularınızın cevaplarını anında alın!