Yükleniyor...
YÖKDİL Fen Paragraf Soru Tipi

YÖKDİL Fen Paragraf Soru Tipi

YÖKDİL Fen Paragraf Soru Tipi, sizlerin YÖKDİL Fen Bilimleri sorularında yer alan sözcük, cümle ve paragraf yapılarını anlama becerinizi test etmeniz ve eksik olduğunuz noktaları tespit ederek doğrusunu öğrenebilmeniz adına www.remzihoca.com tarafından özgün içeriklerle hazırlanmış bir YÖKDİL Fen soru tipi kaynağıdır.

YÖKDİL Fen Paragraf Soru Tipi’ni çıktısını alarak kullanabilir ya da Rh+ Platform’u üzerinden Test uygulamasına giriş yaparak çözebilirsiniz. Uygulama üzerinden erişebilmek için öncelikle ücretsiz bir platform üyeliği oluşturmanız gerekmektedir. Ardından, uygulamaya giriş yaparak kaynağı kullanmaya başlayabilirsiniz. Soruları Test uygulamasından çözdüğünüzde her bir sorunun açıklamalı cevap anahtarının yanında sorularda yer alan kelimelerin collocation ve preposition kullanımlarından örnek cümlelerine, çevirilerine ve önemli gramer notlarına kadar detay bilgilerin yer aldığı kelime listelerini de ulaşabilirsiniz.

YÖKDİL Fen Paragraf Soru Tipi ile birlikte diğer ücretsiz soru tipi kaynaklarımızı, kelime listelerimizi, okuma parçalarımızı ve denemelerimizi de inceleyebilirsiniz. Size özel hazırladığımız ücretsiz kaynaklarımızdan yararlanarak bilgilerinizi ölçebilir, eksiklerinizi görebilir ve YÖKDİL Fen Bilimleri alanına yönelik önemli pratikler yapabilirsiniz.

Talebiniz başarıyla gönderildi!
Biz Sizi Arayalım?

Dersler, uygulamalar ve platform hakkındaki sorularınızın cevaplarını anında alın!