Yükleniyor...
YÖKDİL Sağlık Bilimleri Kelime Listesi

YÖKDİL Sağlık Bilimleri Kelime Listesi

YÖKDİL Sağlık Bilimleri Kelime Listesi, www.remzihoca.com’un YÖKDİL’e Sağlık Bilimleri alanından girecekler adaylar için hazırladığı, YÖKDİL Sağlık kelime pratiklerini geliştirmelerine yardımcı olacak ücretsiz bir kelime kaynağıdır.

Verb, noun, adjective, adverb ve phrasal verb olarak türlere ayrılmış YÖKDİL Sağlık Bilimleri Kelime Listesi’nde bulunan tüm kelimelerin Türkçe anlamları akademik sınavlarda karşılaşılan anlamları üzerinden hazırlanmıştır. Yine bu kelimelerin eş anlamlı karşılıklarına, collocation ve preposition kullanımlarına ve örnek cümlelerle birlikte bu cümlelerin çevirilerine de yer verilmiştir.

Çıktısını alarak kullanabileceğiniz YÖKDİL Sağlık Bilimleri Kelime Listesi’ne Rh+ Platform’da bulunan Digibook uygulamasından da erişebilirsiniz. Bunun için platformumuz üzerinden ücretsiz bir üyelik oluşturmanız gerekmektedir.

YÖKDİL Sağlık Bilimleri Kelime Listesi’ne ek olarak diğer ücretsiz okuma parçalarımıza, soru tipi kaynaklarımıza ve denemelerimize de çalışabilirsiniz. Bu sayede, öğrendiğiniz kelimeleri farklı kaynaklarımızı kullanarak pekiştirebilme imkanınız olacaktır.

Talebiniz başarıyla gönderildi!
Biz Sizi Arayalım?

Dersler, uygulamalar ve platform hakkındaki sorularınızın cevaplarını anında alın!