Yükleniyor...
YÖKDİL Sağlık Okuma Parçaları

YÖKDİL Sağlık Okuma Parçaları

www.remzihoca.com tarafından YÖKDİL’e Sağlık Bilimleri alanından girecekler için hazırlanan YÖKDİL Sağlık Okuma Parçaları, kolay, orta ve zor olmak üzere 3 farklı seviyeye ayrılmış okuma parçalarının ve bu okuma parçalarına ait kelime ve soruların bulunduğu ücretsiz bir YÖKDİL Sağlık kaynağıdır.

YÖKDİL Sağlık Okuma Parçaları’na çıktısını alarak çalışabileceğiniz gibi oluşturacağınız ücretsiz bir üyelikle Rh+ Platform’da bulunan Digibook uygulamasından da erişebilirsiniz. Ayrıca, platformda bulunan Okuma uygulamasından da kaynakta yer alan okuma parçalarına erişebilmeniz mümkündür. Böylelikle, okuma parçalarını sesli olarak dinleyebilir ve cümle cümle çevirilerini görüntüleyebilirsiniz. Yine parçada yer alan kelimelerin, collocation ve prepositionların sesli telaffuzlarını da dinleyebilme imkanınız olmaktadır.

YÖKDİL Sağlık Okuma Parçaları ile birlikte diğer ücretsiz kelime listelerimize, denemelerimize ve soru tipi kaynaklarımıza da çalışmanızı tavsiye ederiz. YÖKDİL Sağlık Bilimleri üzerine yapacağınız bu çok yönlü çalışmalar öğrendiklerinizin daha kalıcı olmasını sağlayarak sınavdan çok daha yüksek puanlar almanıza yardımcı olacaktır.

Talebiniz başarıyla gönderildi!
Biz Sizi Arayalım?

Dersler, uygulamalar ve platform hakkındaki sorularınızın cevaplarını anında alın!