Yükleniyor...
YÖKDİL Sosyal Okuma Parçaları

YÖKDİL Sosyal Okuma Parçaları

YÖKDİL Sosyal Okuma Parçaları, 3 farklı seviyeye göre hazırlanmış (kolay, orta ve zor) okuma parçalarının ve bu okuma parçalarına özel kelimelerin ve soruların bulunduğu, YÖKDİL’e Sosyal Bilimler alanından girecek adayların okuma-anlama becerilerini geliştirmek için www.remzihoca.com tarafından oluşturulan ücretsiz bir YÖKDİL Sosyal kaynağıdır.

YÖKDİL Sosyal Okuma Parçaları’na çıktısını alarak çalışabileceğiniz gibi oluşturacağınız ücretsiz bir üyelikle Rh+ Platform’da bulunan Digibook uygulamasından da erişebilirsiniz. Ayrıca, platformda bulunan Okuma uygulamasından da kaynakta yer alan okuma parçalarına erişebilmeniz mümkündür. Böylelikle, okuma parçalarını sesli olarak dinleyebilir ve cümle cümle çevirilerini görüntüleyebilirsiniz. Yine parçada yer alan kelimelerin, collocation ve prepositionların sesli telaffuzlarını da dinleyebilme imkanınız olmaktadır.

YÖKDİL Sosyal Okuma Parçaları’na ek olarak diğer ücretsiz denemelerimiz, soru tipi kaynaklarımız ve kelime listelerimiz üzerinden de pratikler yapabilirsiniz. Böylelikle, YÖKDİL Sosyal Bilimler sınavına daha yoğun bir şekilde hazırlanabilir, hedeflediğiniz başarıya bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Talebiniz başarıyla gönderildi!
Biz Sizi Arayalım?

Dersler, uygulamalar ve platform hakkındaki sorularınızın cevaplarını anında alın!