Yükleniyor...
YÖKDİL Sosyal Paragraf Tamamlama Soru Tipi

YÖKDİL Sosyal Paragraf Tamamlama Soru Tipi

YÖKDİL Sosyal Bilimler alanında karşılaşacağınız paragraf tamamlama sorularını tanımanız ve yapısını öğrenmeniz amacıyla www.remzihoca.com tarafından hazırlanan YÖKDİL Sosyal Paragraf Tamamlama Soru Tipi kaynağı, konuyla ilgili mevcut bilginizi ölçebileceğiniz ve kendinizi geliştirebileceğiniz ücretsiz bir YÖKDİL Sosyal soru tipi kaynağıdır.

YÖKDİL Sosyal Paragraf Tamamlama Soru Tipi’ni çıktısını alarak çalışabilmeniz mümkündür. Yine kaynağı Test uygulamamız üzerinden de kullanabilirsiniz. Bunun için Rh+ Platform’da ücretsiz oluşturacağınız üyeliğinizle sisteme girişi yapmanız gerekmektedir. Ardından, kaynağa uygulamadan çalışabilirsiniz. Soruları uygulamadan çözdüğünüzde her bir sorunun açıklamalı cevabına ve sorularda yer alan kelimelerin collocation ve preposition kullanımlarının, eş anlamlarının, örnek cümle kullanımlarının ve çevirilerinin bulunduğu detaylı kelime listelerine de ulaşabilirsiniz.

YÖKDİL Sosyal Paragraf Soru Tipi kaynağına çalışırken aynı zamanda diğer ücretsiz kelime listelerimizi, okuma parçalarımızı ve denemelerimizi de kullanabilirsiniz. Bu şekilde YÖKDİL Sosyal Bilimler alanına yönelik çalışmalarınızı çeşitlendirerek hedefinize doğru emin adımlarla ilerleyebilirsiniz.

Talebiniz başarıyla gönderildi!
Biz Sizi Arayalım?

Dersler, uygulamalar ve platform hakkındaki sorularınızın cevaplarını anında alın!