Yükleniyor...
Translation
2020 İlkbahar Temel Çeviri
2020 İlkbahar İleri Çeviri
Birlikte Verilecek Ürünler:
Wordy
Wordy
Sözlük
Sözlük
Okuma
Okuma
Clue Bank
Clue Bank
Digibook
Digibook

Translation

EĞİTMEN
Remzi Hoca
TOPLAM DERS SAATİ :
84
KULLANIM SÜRESİ
6 AY
İlk ders başlama tarihinden itibaren 6 Ay.
Sıfırdan cümle düzeyinden, ileri düzey akademik metinlere kadar sıfırdan çeviri öğrenmenizi sağlar.
PAKET İÇERİĞİ
2020 İlkbahar Temel Akademik Çeviri
2020 İlkbahar Temel Akademik Çeviri
Canlı ve Kayıttan
510.00 TL
2020 İlkbahar İleri Akademik Çeviri
2020 İlkbahar İleri Akademik Çeviri
Canlı ve Kayıttan
510.00 TL
DİJİTAL ÜRÜN
Kargosuz
1020.00 TL
918.00 TL
10 %
Tek Kullanıcı
Kullanıcı Sayısı
Paket Hakkında

Temel Akademik Çeviri grubu ve İleri Düzey Akademik Çeviri grubundan oluşan bu paketimiz soru çözme ihtiyacı olmayan, kendini sadece çeviri  konusunda geliştirmek isteyen katılımcılar için hazırlanmıştır.

Temel Akademik Çeviri grubunda, sıfırdan başlayarak gramer konu başlıkları altında cümle yapılarını tanımaları, her gramer başlığı altında cümlelerin İngilizceden Türkçeye nasıl çevrileceğini öğrenmeleri sağlanır. Temel Akademik Çeviri dersleri katılımcılarımızın okuma- anlama becerisinin geliştirmelerinin yanında, cümle içinde kelime, collocation kullanımlarını öğrenmelerini sağlar.

Temel Akademik Çeviri Grubunda cümle düzeyinde görülen cümle yapısı bilgileri, İleri Akademik Çeviri grubunda sınav düzeyi ve sınav düzeyinin üzerinde akademik metinler üzerinde pekiştirilir.İleri Akademik Çeviri Grubu okuma becerisinin gelişmesi ve hız kazanılması konusunda önemli rol oynar.

Kullanıcı Yorumları 20 Yorum
Nagihan Ş.

Tek kelimeyle Muhteşem. Remzi hoca ile sıfırdan başladığım yabancı dil serüvenimi Yökdil 85 puanla bitirdim. Ama hocamızdan ayrı kalamadığım için çeviri dersleriyle devam ediyorm. Başlayınca bırakamıyorsunuz :)

24/07/2019 01:10
Nida A.

rh ailesi ile biraz geç tanışmış biri olarak istediğim hedefe yaklaşık 2 ay kadar kısa bir sürede ulaştım. Doktora için önümdeki tek engel remzi hoca ve ekibi sayesinde kalkmış oldu. Benim gibi ingilizcesi hiç olmayan biri bile rh sayesinde istediği puanı çok rahat alabilir. Tek yapmanız gereken remzi hocanın söylediklerini bire bir yapmak derslere düzenli katılmak ve ödevleri yapmak gerisi kendiliğinden geliyor zaten önemli olan pes etmemek. Ben temel akademik çeviri ve ön hazırlık gruplarını aldım ve yds hazırlık kampı hediye verilmişti bu gruplarla 2 ay da istediğim puanı aldım . Remzi hoca ve ekibine çooook teşekkür ediyorum...

03/05/2019 12:39
Muazzez T.

Remzi hoca ile bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine 2017 Kasım’da yds hazırlık kursu ile tanıştım ve ingilizceye sıfırdan başladım. Sıfırdan diyorum, çünkü dersler yıllarca bizlere verilen ingilizce eğitiminden çok farklı bir tarzda ve kolaylıkla akılda kalıcı bir şekilde ilerliyor. Fakat ilk sınava girişimde dersleri takip etmeme rağmen okul yoğunluğundan dolayı ödevlere, kelime ve okumaya yeterince vakit ayıramadığım için istediğim puanı alamadım. Özellikle çeviride çok fazla eksiğim olduğu için bir sonraki hazırlık sürecimde temel çeviri aldım ve sadece 1.5 ay düzenli bir şekilde çalışarak yökdilden 62.5 aldım ve daha yüksek lisansımı bitirmeden doktora için önümdeki engeli kaldırmış oldum. Ve ayrıca Remzi hocanın zaman zaman derslerde tekrarladığı iki sözü benim için rehberlik niteliğinde oldu; “suyun gücü çokluğunda değil istikrarlılığındadır” ve “yapamayacağını düşünüyorsan haklısın, yapamazsın”. Tüm emekleri için Remzi hoca ve ekibine çok teşekkür ederim...

13/10/2018 02:49
Can K.

YDS sınava 1,5 ay kala temel akademik çeviri aldım yanında YDS kampı hediye edildi. 2009 yılında hazırlık okumuştum ama o günden sonra ingilizceyle hiç alakam olmamıştı. YDS'ye ilk defa girdim bugün sonucum açıklandı 77,5 almışım hocam Allah sizden razı olsun her şey için teşekkür ederim.

04/10/2018 14:58
Büşra Ö.

En büyük hayalim Remzi Hocamın sayfasına benimde görüşlerimi yazmaktı. Belki şu an da Gerçekten bu yazılanlar doğru mu ? Ben de yapabilir miyim diye düşünüyorsunuzdur. İnanın bana ben de sizinle ayni duyguları yaşıyordum. Üstadların üstadı Remzi Hocamın 18 Aralık 2017 de İlkbahar YÖKDİL grubunu ve Temel Akademik Çeviri grubuna katılım sağladım. Temel Akademik Çeviri grubunu almama rağmen bir kez bile dinleyebilme fırsatı bulamadım. Sadece canlı olarak YÖKDİL grubuna katılabiliyordum. Sadece Remzi Hocamın verdiği ödevleri yaparak son zamanlarda denemeleri çözerek ve Remzi Hocamın dediklerini yaparak 2,5 -3 aylık bir süreçte ilk girişimde 55.00 puan aldım.Bundan sonra dil sınavından korkmuyorum ve daha yüksek puanları alacağıma inancım arttı. Remzi Hocama ve tüm Rh+ ekibine sonsuz teşekkürler. :)

07/04/2018 17:44 SİVAS
Osman Y.

Buraya yazmazsam kesinlikle vefasızlık olur. Geçen yıl Ön Hazırlık ve YDS Hazırlık aldım. Güz döneminde Soru-Çözüm ,Temel Akademik Çeviri ve İleri Akademik Çeviriyi aldım. Verilen ödevlerin hepsini tamamladım. İlk defa girdim sınava 5 kasım sınavından 67.50 aldım. Remzi Hoca'nın hakkı ödenmez gerçekten. Sabırla verilenleri yapmak lazım anlamazsanız bile ödevleri yapın. Defter ve kelime tekrarı yapın. Tek kelimeyle Remzi Hoca bu işin piri. Adam gibi adamdır Remzi Hoca. Sıkılınca hep burada ki yorumları okurdum ve güç alırdım. Teşekkürler hocam.

25/11/2017 15:26 Hollanda
Burak Y.

YÖKDİL SOSYAL VE İLERİ AKADEMİK ÇEVİRİ GURUPLARINA KAYITLIYIM... İLERİ AKADEMİK ÇEVİRİ DERSLERİNİ HENÜZ HİÇ İZLEYEMEDİM.. DAHA BUGÜN BAŞLAYACAĞIM... SADECE YÖKDİL SOSYAL DERSLERİNİN ORTALAMA YARISINI İZLEYEBİLMİŞTİM... SADECE TOPLAMDA 26 GÜNLÜK BİR ÇALIŞMA İLE ""36"" OLAN YÖKDİL NOTUMU ""58.75"" E ÇIKARDIM... ŞİMDİ HEDEF KALAN SOSYAL DERSLERİM VE İLERİ AKADEMİK ÇEVİRİ DERSLERİMİ TAMAMLAYARAK EN AZ ""75"" E YÜRÜMEK... TEŞEKKÜRLER REMZİ HOCAM... REMZİ HOCA İLE HİÇBİRŞEY HAYAL DEĞİL.. YETERKİ AZ DA OLSA KALİTELİ-ÖZVERİLİ ÇALIŞIN...

28/07/2017 11:47 EDİRNE
Ahu Ç.

Remzi Hoca ile yökdile hazırlandım. Ön hazırlık, temel çeviri ve yökdil derslerini aldım. Sıfır ingilizceyle 3 aylık bir hazırlanma ile bir gece öncesinde talihsiz bir şekilde hastalanmama ve hastaneden sınava gitmeme rağmen 68.75 aldım. İster YDS ister yökdil grubundan sınava girin mutlaka ön hazırlık dersi alın. Benim zaten temelim var demeyin zira, derslerde temeli olan arkadaşları gördük yeterince :)) ödev yapmadan derse gitmeyin :))

27/07/2017 15:02 Ankara
Cansu C.

Önceden tek amaçları para kazanmak olan bir kursa gitmiştim. Koskoca sınıftan sadece 2 kişi barajı geçmişti. Kendime yakıştıramadığım bir puan olan 56,25 almıştım. Tekrar hazırlanmak için Remzi Hocamdan soru çözüm grubu ve ileri akademik çeviri grubunu aldım. Ödevleri son 1.5 ay düzenli yapmıştım inanın ondan öncesi yoktu ama dersleri düzenli izliyordum. Dersler oldukça öğretici ve zevkli geçiyordu. Remzi Hocamın ekstra reading derslerinin inanılmaz faydası oldu. Ve yökdil sınavından sosyal bilimlerden 81.25 aldım. Sonsuz teşekkürler.

07/04/2017 02:17 İSTANBUL
Semih B.

Remzi Hoca'dan ders almaya Ön Hazırlıkla başladım. YDS Hazırlık-Akademik Çeviri (Başlangıç+İleri) ve Soru Çözümle bitirdim. Bu süreçte videoları ne tam izledim ne de Remzi Hoca'nın dediklerini yaptım. Sadece 10 puan arttı puanım. Daha sonra hocaya kulak verdim. Konsantre bir şekilde dediklerini uyguladım, verdiği kelimelerin %80'ini ezberledim ve sonuç olarak 85 aldım. Emeğiniz için bin teşekkür Remzi Hocam. Afyon'dan sevgiler.

05/04/2017 19:14 Afyonkarahisar
Süleyman A.

Bende ilk defa 2016 sonbahar döneminde yds ye girdim ve saçma sapan bir kursla başladığım bu yolda ilk sınavımdan 26 aldım. daha sonra remzi hoca online diye bir şey duydum ve denemekten ne kaybederim diye düşünüp kayıttan hazırlık ve çeviri derslerini aldım 4 ay gibi kısa bir sürede yökdilden 70 alarak daha yolun başındayken bu dil engelini hallettim ve remzi hocadan allah razı olsun tabi remzi hoca çok büyük bir faktör yalnız kendinizinde isteyip ve hocanın her dediğini yapmak koşuluyla başaramamak gibi bir durum olmaz. tekrar teşekkur ederim

29/03/2017 13:51 mersin
Sabriye K.

yökdil sağlık sınavından 90 aldım. ilk YDS puanım 40 idi. 1.5 yıldır önhazırlık, YDS, çeviri ve en son soru çözüm grubu aldım. geldiğim nokta sadece sınav başarısı değil, dil konusunda da bir noktaya geldim. Remzi hoca inanılmaz bir insan! Sesiyle bize bu zor yolda liderlik etti. Hocamdır kendisi ömrümce. Allah yolunu her daim açık etsin. Önerilerim; YDS hazırlık için çeviri mutlaka alınmalı, baştan başlayanlar ön hazırlık mutlaka almalı. Bu derslerde ilerlerken Remzi hocanın diline alışmanızı ve dersleri daha iyi anlamanızı sağlar.

26/03/2017 10:41 Kayseri
Eylem S.

Yds - Yökdilde başarı için doğru adres Remzi Hoca. Ancak Hangi sınıfa kayıt yaparsanız yapın yanında muhakkak Çeviri sınıfınıda alın. İşin sırrı Okuduğunu anlamak ve soru tiplerinin nasıl çözüleceğini öğrenmek. Nisan 2016 YDS 40, Eylül YDS 62.5 son sınav 77.5....İngilizceyi öğrenmek isteyen için Remzi hoca doğru adres. ( Bu arada remzi hocadan ingilizce konuşma - konuşulanı anlama konusu üzerine bir program hazırlamasını istiyoruz ) Dr Eylem SEVİNÇ Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi

26/03/2017 07:16 kayseri
Ayhan A.

İlk kez sizinle hazırlandım. Yökdil sağlıktan sayenizde 87.5 aldım. Teşekkür ederim. Ama hala eksiklerim var. Akademik çeviri ve ileri akademik çeviriye abone olup en azından ingilizce okuma ve anlama işini bitirmeyi planlıyorum .Okularda başarılamayanı Remzi Hoca burada başarıyor.

26/03/2017 00:30 Sakarya
Fatma K.

Selamlar; İngilizce ile öğrenim hayatı boyunca yıldızı barışmayanlardanm. Hamileyim ve Ocak'ta başladım eğitim almaya. Önce Ön Hazırlık Eğitimini sonra Temel Akademik Çeviri eğitimini tamamladım ve YDS hazırlık sınıfına başladım. Soru Türleri Kitabına geçemeden YÖKDİL sınavına girdim ve 80 aldım. Sadece 2 aylık süreçte günde min 8 saat çalışarak ve Remzi Hoca'nın çalışma prensiplerine harfiyen uyarak başardım bunu. Çalışmadan olmuyor evet ama kurallar işe yarıyor arkadaşlar, söz dinleyin derim. Bakalım YDS'de sonuç ne olacak! Herkese başarılar

24/03/2017 16:56 ankara
Şengül Ş.

Remzi Hoca ile derslere başlamadan önce bir türlü 50' nin üzerine çıkamıyordum.Kendisinden akademik çeviri ve yds hazırlık kurslarını aldım.Devamında ise bol bol hocanın önerdiği okuma parçalarından okudum ve kelime ezberledim ve e-YDS ye girerek 70 aldım.Çok teşekkür ederim Remzi Hocam...

09/01/2017 22:38 Rize
Seçil P.

Ben bir ortopedi doktoruyum. Hayatım boyunca İngilizce konusunda hep sıkıntı yaşadım. Bu programa başlarken bile içimde kuşkular vardı. Remzi hocanın bu çeviri derslerini dinledikten sonra hocaya hayran kaldım. Çevremde İngilizce biliyorum diyenlerin bile çok eksikliklerini gördüm. Bu programı çevremdeki herkese öneriyorum. Remzi hocanın hayat felsefesini, olaylara yaklaşımı gerçekten harika. Önceden İngilizceyi bir angarya olarak görüyordum ancak şimdi dünyaya açılan bir pencere olduğu kanaatindeyim. Ben REMZİ HOCA VE EKİBİNE TEŞEKKÜR EDİYORUM.

16/11/2016 11:32 Ankara
Ahmet K.

Remzi hocanın dediklerini yapan biri YDS'den dilediği puanı alır. Sadece kayıttan hazırlık ve akademik çeviri derslerini aldım. Bu derslerinin de tamamını bitirememe rağmen son sınavdan 60 aldım. Şimdiki hedefim 75 ve Remzi Hocam sayesinde inşallah bu puanı da alacağım...

28/09/2016 19:23 Erzurum
Bilge K.

Remzi hoca tüm kaynakları sizin için her seferinde özel olarak oluşturan, alışılagelmiş yöntemlerle değil grup ihtiyaçlarına göre ders anlatan eşsiz bir insan. ek olarak herhangi bir kaynağa ihtiyaç duymadan hocamızın söylediklerini yaparak 81.25 aldım. Hocama ve ekibine sonsuz teşekkürler. Allah razı olsun. Herkese (ki sınav sonucu almadan bile) tavsiye ettiğim bir eğitimci. Verdiğiniz paranın fazlasını hak eden gerçek bir eğitimci! Şuan İngilizceyi biliyorum. Rahatlıkla makale yazıyor okuyorum. (SORU ÇÖZÜM+Akademik çeviri aldım)

28/09/2016 10:56 İstanbul
Hülya Ö.

BEN 3 DERS ALDIM REMZİ HOCAMDAN, YDS HAZIRLIK-AKADEMİK ÇEVİRİ VE SORU ÇÖZÜM o DA BİZE REVİZYON VE KELİME DERSLERİNİ HEDİYE ETTİ...YAPTIĞIM TEK ŞEY 200 Ü AŞKIN VİDEOLARI İZLEMEK OLDU..TÜM VİDEOLARI İZLEDİM, GÜNDE 3 BAZEN 4VİDEO İZLEDİM VE 3 AYDA BU İŞ BİTTİ, BİR ÖNCEKİ SKORUM 51.25 İDİ. REMZİ HOCA KENDİNİ BİZDEN ÇOK YORAN VE ÇABALAYAN BİR HOCA, BEN ONA NASIL TEŞEKKÜR ETSEM AZ, Bİ DE KAFASINI ÇOK SEVİYORUM..ESPRİLERİNİ DE..:) HOCAM HAKKINIZI HELAL EDİN

25/09/2016 22:44 Eskişehir
Ders Programı
Ders Programı
Detayları görüntülemek için tıklayınız.
Pazartesi
18:00 - 22:00
Salı
18:00 - 22:00
Çarşamba
18:00 - 22:00
Perşembe
-
Cuma
18:00 - 22:00 18:00 - 22:00
Cumartesi
18:00 - 22:00
Pazar
-
Kelime Çalışmları
Detayları görüntülemek için tıklayınız.
 • Metine dayalı kelime çalışması

 • Metine dayalı collocation çalışması

 • Wordy Paketi

Phrasal Verb Çalışmaları
Detayları görüntülemek için tıklayınız.
 • Metine dayalı phrasal verb çalışması

 • Metine dayalı collocation çalışması

 • Wordy Paketi

Okuma Çalışmaları
Detayları görüntülemek için tıklayınız.
 • Okuma sistemi Paketi

Çeviri Çalışmaları
Detayları görüntülemek için tıklayınız.
 • Konu Bazlı Phrase Çeviri Çalışmaları

 • Konu Bazlı Detaylı Cümle Çeviri Konu Anlatımı

 • Konu Bazlı Detaylı Cümle Çeviri Alıştırmaları

 • İleri Düzey Akademik Metinler Üzerinde Çeviri Çalışmaları

Okuma Çalışmaları
Detayları görüntülemek için tıklayınız.
 • Okuma sistemi Ön Hazırlık Paketi

 • Metin Çalışmaları

 • Okuma sistemi Paketi YDS Hazırlık Paketi

 • Okuma sistemi Paketi Temel Çeviri

 • Okuma sistemi Paketi İleri Çeviri

 • Okuma sistemi Paketi Soru ve Deneme

Paket Karşılaştırma
Ders İçerikleri
Detayları görüntülemek için tıklayınız.
on hazirlik grubu
Ön Hazırlık
on hazirlik grubu
YDS Hazırlık
deneme grubu
YDS Soru ve Deneme
temel ceviri grubu
Temel Çeviri
temel ceviri grubu
İleri Çeviri
YÖKDİL Sağlık YÖKDİL Sosyal YÖKDİL Fen
YÖKDİL Hazırlık
YÖKDİL Sağlık Deneme YÖKDİL Sosyal Deneme YÖKDİL Fen Deneme
YÖKDİL Deneme
Temel Seviye Gramer Konu Anlatımı
İleri Seviye Gramer Konu Anlatımı
Temel Düzey Gramer Alıştırmaları
İleri Düzey Gramer Alıştırmaları
Temel Düzey Kelime Öğrenimi
İleri Düzey Kelime Öğretimi
Collocation Çalışmaları
Okuma Çalışmaları
Cümle Düzeyinde Çeviri
Akademik Metin Çevirisi
Soru Tipi Çözüm Yöntemleri
Soru Tipi Geliştirme
Soru Tipleri
Deneme Sınavı
Uygulamalar
Detayları görüntülemek için tıklayınız.
on hazirlik grubu
Ön Hazırlık
on hazirlik grubu
YDS Hazırlık
deneme grubu
YDS Soru ve Deneme
temel ceviri grubu
Temel Çeviri
temel ceviri grubu
İleri Çeviri
YÖKDİL Sağlık YÖKDİL Sosyal YÖKDİL Fen
YÖKDİL Hazırlık
YÖKDİL Sağlık Deneme YÖKDİL Sosyal Deneme YÖKDİL Fen Deneme
YÖKDİL Deneme
Digibook
Kelime
Kelime defteri
Okuma
Sözlük
Test Sistemi
Deneme Sistemi
Cluebank
Sistem Gereksinimleri

Desteklenen Cihazlar

Sistemimiz web tarayıcısı güncel olan bilgisayarlarda, akıllı telefonlarda, akıllı tabletlerde ve akıllı televizyonlarda kesintisiz olarak çalışmaktadır. Ancak ders ekranı en iyi haliyle bilgisayarlarda çalışmaktadır.

Kullanılan Kaynaklar

Dersler için vereceğimiz kaynaklar, ücretsiz olarak sisteminize yüklenecektir. Ayrıca ders çalışırken sadece bizim sağlayacağımız kaynakları kullanmanız yeterli olacaktır.

Yeterli Kalitede İnternet Bağlantısı

Online dersleri izlerken sorun yaşamamanız adına 8 Mbps ve üzerinde internet hızına sahip olmanız yeterlidir. Bilgisayarınızın işletim sisteminin ve internet tarayıcınızın güncel olması ile birlikte bilgisayarınızda güvenlik yazılımları kullanmanız konforlu biçimde sisteminizi kullanmanızı sağlayacaktır.

Desteklenen Web Tarayıcıları

Chrome© 
Firefox© 
Internet Explorer© 
Microsoft EDGE© 
Opera© 
Safari© 
Yandex Browser©

Fazladan Hizmet İçin Fazladan Ücret İstemeyiz

Ders içeriği olarak kullanılabilecek ek kaynaklar ya da yapılacak ek dersler için herhangi bir ücret talep edilmeyecektir.

Özetle

Diğer popüler web sitelerini rahatlıkla kullanabiliyorsanız, buradaki sistemimizi de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Talebiniz başarıyla gönderildi!
Biz Sizi Arayalım?

Dersler, uygulamalar ve platform hakkındaki sorularınızın cevaplarını anında alın!