Yükleniyor...
İngilizce Prepositions Kitabı-17993
İngilizce Prepositions Kitabı-17997
İngilizce Prepositions Kitabı-18001
İngilizce Prepositions Kitabı-17152
İngilizce Prepositions Kitabı-17153
İngilizce Prepositions Kitabı-17154
İngilizce Prepositions Kitabı-17155
İngilizce Prepositions Kitabı-17156
İngilizce Prepositions Kitabı-17157
İngilizce Prepositions Kitabı-17158
İngilizce Prepositions Kitabı-17159
Birlikte Verilecek Ürünler:
İpucu Havuzu
İpucu Havuzu
Wordy
Wordy
Sözlük
Sözlük
Okuma
Okuma

İngilizce Prepositions Kitabı

Sayfa Sayısı
264
Kağıt Cinsi
80Gr - 1. Hamur
Boyut
27cm x 19cm
BASIM YILI
2022
BASKI
1
ISBN
İngilizce Preposition Kitabı, YDS, YÖKDİL, YKSDİL, IELTS ve TOEFL sınavlarına hazırlıkta ayrıntılı preposition çalışmaları yapmak isteyenler için oluşturulmuş bir İngilizce preposition kitabıdır.
ÜCRETSİZ KARGO
289,00 TL
Adet

İngilizce Preposition Kitabı'nda İngilizce Sınavlarda sıklıkla çıkabilen 76 adet preposition, seviyelerine göre incelenmiş ve Türkçe anlamları verilmiştir. Kitap sonunda öğrendiklerinizi pekiştirebileceğiniz 850 adet ÖSYM tarzı preposition sorusu ve 1500 adet preposition alıştırması yer almaktadır.

Preposition’lar (İngilizce Edatlar) İngilizcede en yaygın olarak kullanılan kelime türlerinden birisidir. Çok fazla sayıda olmamalarına rağmen YDS, YÖKDİL, YKSDİL gibi İngilizce sınavlara hazırlıkta adayların en çok zorlandığı konulardan biridir. Bu nedenle İngilizce Edatlar (Preposition) Kitabı, sınava hazırlanan adayların preposition konusunu daha iyi anlayabilmeleri için titizlikle kurgulanmıştır.

Preposition konu anlatım kitabında, sınavlarda sıklıkla karşılaşılan prepositionların tüm Türkçe anlamları, preposition kullanım açıklaması ve preposition örnek cümlesinin yanında örnek cümle çevirisi de yer almaktadır. Preposition anlamlarının yanına o kelimenin ve anlamının hangi seviyede bulunduğuna dair bir etiket ile preposition’ın seviyesi de belirtilmektedir.

YDS, YÖKDİL ve YKSDİL gibi ÖSYM tarzı sınavlara hazırlananlar ve TOEFL, IELTS gibi uluslararası sınavlara hazırlanan adaylar için oluşturulmuş İngilizce Preposition kitabı, her bir preposition’nın kullanım yerini yer (place), zaman (time) ve yönelme (direction) şeklinde sınıflandırarak preposition ezberleyen adaylara ekstra kolaylık sağlar. Ayrıca bu kitap preposition’ın eş anlamlarını ve preposition’ın zıt anlamlarını da gösterir. Bu sayede preposition çalışan bir adaya kelimeyi, sarmal bir şekilde öğretir.

YDS ve YÖKDİL’e çalışan adayların çokça hata yaptığı ve öğrenmekte zorlandığı preposition kalıplaşmış kullanımları, Rh Preposition Konu Anlatım Kitabı’nda her bir preposition için tek tek listelenmiştir. Bu şekilde sınavda sıklıkla çıkabilen preposition kalıplaşmış kullanımlar adayların sınavda başarılı olmasına katkı sağlar.

Preposition çalışma kitabında, sınavlara hazırlanan adayların öğrenmesini kolaylaştırmak ve pekiştirmek için her bölüm sonunda o prepositionla ilgili preposition alıştırmaları yer almaktadır.

Bu çalışmalara ek olarak kitabın sonunda preposition alıştırmaları ve 850 adet ÖSYM preposition sorusu yer almaktadır. YDS veya YÖKDİL’e hazırlanan ve preoposition kelime çalışmalarını daha da yoğunlaştırmak isteyen adaylar İngilizce Preposition Kitabını edinerek YDS prepositions ve YÖKDİL prepositions çalışmalarına vakit kaybetmeden başlayabilirler.

İngilizce Preposition Kitabı’nda yer alan kelimeler aynı zamanda YKSDİL (YDT) sınavıyla da uyumludur. Bu yüzden, YDT preposition pratiklerinizde de İngilizce Preposition Kitabı’ndan faydalanabilirsiniz.

TOEFL ya da IELTS gibi uluslararası sınavlara hazırlanan adaylar da TOEFL preposition çalışmalarında ya da IELTS preposition çalışmalarında İngilizce Preposition Kitabı’nı tercih edebilirler.

Kullanıcı Yorumları

(20 Yorum)
Güliz Ü.

Remzi hocamın yds-yökdil soru deneme grubuna katıldım, sonbahar yds den 72,5 aldım. hocamızın yöntemi sayesinde dersleri sonradan kayıttan izledim, dediklerini dikkatle not aldım ve istediğim puana ulaştım. Remzi hocamın dediklerini yaptıktan sonra amaçladığınız puana ulaşmamanız mümkün değil zaten:)

31/10/2023 17:52
Zehranur Ç.

her şey başından sonuna kadar çok güzeldi, A1 İngilizcesi olan biriydim. Değil metin okumak, İngilizcenin İ'sini duyunca korku oluşurdu içimde. İlk denemdi, sayenizde ilk denemede düzenli çalışarak YDS'den 75 aldım. Emekleriniz ödenmez. Her şey için başta Remzi Hoca'ya ve bütün ekibinize minnettarım.

31/10/2023 12:06 İZMİR
? S.

Ben Remzi hocadan iki defa kurs aldım ilkinde çok çalışamadım hem iş hem okul yüzünden o zaman 50 de kalmıştım daha sonra biraz daha gayret gösterip 61,5 aldım. daha çok kelime ağırlıklı çalışabilseydim daha iyi sonuçlar alabilirdim . Şimdi ise bir kurs daha satın aldım ilerleyen günlerde inşallah daha yüksek bir puanla yorumumu güncellemeyi umut ediyorum. Teşekkürler.

09/10/2023 13:11
Zeynep Ş.

MERHABALAR 2 ÇOCUKLU ÇALIŞAN BİR ANNEYİM VE ÇOK YOĞUNUM BEN REMZİ HOCAM SAYESİNDE YÖKDİLDEN 72,5 ALDIM BU PUANI ALMAK BENİM İÇİN BİR HAYALDİ MUCİZEYDİ AMA ÇOK ŞÜKÜR BAŞARDIM ARKADAŞLAR REMZİ HOCAMIN DERSLERİNİ KAÇIRMAYIN VE VERDİĞİ ÖDEVLERİ YAPIN EKSTRA BİŞE YAPMAYIN BAŞARI OTOMATİKMEN GELİYOR. 1,5X HIZLA BANTTAN İZLEDİM DERSLERİ. BAŞLARDA BURADAKİ YORUMLARI OKUDUĞUM ZAMANLAR YA BANA DA YAZMAK NASİP OLUR MU ACABA DİYORDUM VE OLDU:) TEKRAR TEKRAR TEŞEKKÜR EDERİM REMZİ HOCAM.

27/09/2023 12:20
Şeyma A.

Merhaba hocam, bana depremden dolayı ücretsiz kurs vermiştiniz hepsini izleme imkanı bulamama rağmen sınavdan 67,50 aldım gerçekten gramer anlatımınız çok anlaşılır her seviyede insanın anlayabileceği şekilde anlatıyorsunuz. Bana bu imkanı sağladığınız için çok teşekkür ederim :)

13/09/2023 12:41 ADANA
Enes D.

Çalışmadan 24, kendi çapımda youtube üzerinden çalışarak da ancak 38 alabildiğim yds den sizin platformunuz sayesinde 2 aylık çalışma ile 60 puan aldım.(hedefim 50 puandı) Diğer arkadaşlar gibi puan hedefimiz yüksek olmayıp biraz komik gözükebilir ama aldığımız eğitimlerle 50 puan bizim için oldukça zordu. Başta Remzi Hoca olmak üzere tüm canlı destek çalışanlarınız ve emeği geçen tüm ekip arkadaşlarına teşekkür ederim ve platformunuzu kalpten bir şekilde tüm denizci arkadaşlarıma önereceğim.

10/09/2023 21:03 İSTANBUL
Aydın K.

Remzi Hoca Platformu, sırf olağanüstü kazanç peşinde koşup bezirgânlık edenlerin değil (ki bu da bu devirde ayıp değil), bütün varlığıyla işlerinin amaçlarına adanmış yüce ruhların profesyoneller kurumudur. RH ailesine katılmayı düşünenlere bu ekibin beyni Remzi (Avcu) Hoca'nın bütün dediklerini harfiyen yapmalarını, "yetişmek" ve ona yetişmek için olağanüstü bireysel çaba harcayıp amaçlarına uygun emek sarf etmelerini öneririm. Platform, katılımcılara zaten ülke şartlarına göre uygun fiyatlarla fırsatlar sunduğu gibi, yararlı, fazladan hediyeler de veriyor. Sadece bu programa katılıp dersleri izlemek, malzemeleri yığmak sınav kazandırmaz. Çok çalışmak da gerekir. İki dönem ders aldım, ilkinde fırsatları iyi değerlendiremedim. Ancak ikincisinde hedef puanımın da üzerinde bir sonuç elde etmemi sağladıkları için başta Remzi Hoca olmak üzere ekibine de çok teşekkür ederim. Gayret, liyakat getirir. Son söz: "Respect yourself, help yourself and ever never give up."

09/09/2023 21:38 ANKARA
Deniz P.

Merhaba, YÖKDİL Sosyal Bilimler soru ve deneme kursuna kayıtlıydım. İlk girdiğim sınavdan 75 almış, Remzi hocanın yönlendirmeleriyle şimdi girdiğim sınavdan 85 almış oldum. Tüm emekleri ve sabrı için çok teşekkür ederim.

09/09/2023 17:01 İSTANBUL
Gökhan B.

6-7 yıldır dil sınavına hazırlanıyordum ve gramer konusunda bazı eksikleri kapatamıyordum. kursa başlarken 1 ay geriden başladım. sınava son 1,5 ay kala ara biraz daha arttı. remzi hoca ile görüştüm ve yönlendirmeleri ile hedef puanıma ulaştım. hocanın efektif konu anlatımı, ödev metodolojisi, psikolojik olarak öğrenciye yaklaşımı, soru çözümünde verdiği taktikler ve sınav esnasında yapmamız gerekenler başarılı olmamda büyük etkendi. tam anlamıyla hocanın istediği gibi çalışamama rağmen başarılı oldum. kesinlikle tavsiye ederim.

09/09/2023 02:39 AFYONKARAHİSAR
Tuba ü.

2 ay kala ders dinlemeye başladım 50 puan almam gerekiyordu hocanın derslerini hızlıca dinledim soru çözümü nasıl yapılır remzi hocadan ögrendim. Önceki sınavda 30 almama ragmen bu sınavda 60 aldım herşey için çok teşekkür ederim.Bundan sonraki tüm meslek hayatımdaki ingilizce yoldaşım burası olucak

08/09/2023 09:41 ADANA
Pinar K.

sadece bir ayda ders kayitlarini hizlica gecmeme ragmen 65 puan aldim. Remzi hoca okadar guzel ogretiyorki siz atlasaniz bile o hatirlatiyor. Dip not: sehir efsanesi degil kendisinin sesi sinavda beyninizde yankilaniyor :)Despite having only listened to the lessons record for less than a month, I received 65 points. Remzi teacher is so professional at teaching that even if you leap, he will remind you. His voice, not an urban legend, echoes in your head during the exam:)

07/09/2023 14:43 GAZİANTEP
Ilkan H.

hocam ben 1 yıldır anadolu’nun bir ilçesinde pratisyen hekim olarak çalışıyorum ve bu yökdil benim 5.denememdi; artık umutsuzluğa o kadar düşmüştüm ki soranlara tus ile ilgili hiçbir şey düşünmüyorum diyip konuyu geçiştiriyordum, sizle twitter’da karşılaştım ilk olarak, daha sonra platforma girdim ama yoğun çalışma temposu sebebi ile derslerin en fazla @’ına katılabildim, buna rağmen yeterli puanı alabildim, bundaki en önemli etken kelimelerinizin sınavda çok fazla karşıma gelmesi ve gramer aktarımınızdaki kolaylık oldu, bu kadarlık çalışma ile bile çok fazla şeyi çok kısa sürede öğrendim, platformu birçok arkadaşıma da önerdim, önermeye de devam edeceğim, her şey için teşekkür ederim, elinize emeğinize sağlık, hoşçakalın.

07/09/2023 14:36 AFYONKARAHİSAR
Hayrunnisa K.

Merhabalar öncelikle daha önce hiç dil sınavına girmemiş birisi olarak sadece Remzi hocayla 6 ayda 72,5 aldım . Remzi hocaya emekleri için çok teşekkür ederim. Ayrıca platformdaki tüm uygulamalar çok kaliteli. Yalnızca aldığınız paketi iyi değerlendirmenizi tavsiye ediyorum zira zaten paket aldım diyip çalışmalarınızı ciddi yapmazsanız sonuç alamazsınız.

07/09/2023 14:15 ERZURUM
Esra K.

Remzi Hocam, eski öğrencinizdim sizinle daha önce de hedeflediğim puanı almıştım. Şimdi 3-4 aylık sıkı bir çalışma ile yine hedeflediğin puanı aldım. 67.25 .🙏🏻Çok teşekkür ediyorum size ve ekibinize. İyi ki varsınız, tüm öğrencilerime ve arkadaşlarıma sizi öneriyorum. Esenlikler dilerim. 🌸

07/09/2023 13:58 KIRKLARELİ
Zeki A.

Merhaba, öncelikle şunu belirtmek isterim ki Remzi hocanın sayesinde doktoraya başlayabileceğim. Bu başarılarından dolayı Remzi hoca ve ekibine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum, iyi ki varsınız. İstediğim puanı girdiğim ilk sınavlarda alamadım ama buradaki başarısızlığım, Remzi hocanın değil benimdir. Çünkü, hocanın tüm dediklerini tam olarak yerine getiremiyordum ve sonra gerçekten hocanın bu konudaki mantığını anlayarak ve verdiği talimatları tartışmasız bir şekilde yerine getirerek 70 puanın üzerinde bir sonuç aldım (55 puan yetiyordu), bunu ben bile beklemiyordum. Ve şimdi gerçekten çok mutluyum ve iyi ki Remzi hoca ile devam etmişim diyorum. Başarı için diyebileceğim tek şey şu, Remzi hoca ne diyorsa yerine getirmenizi, moralinizi bozmamanızı ve hocaya sonuna kadar güvenmenizi tavsiye derim, çünkü o sizi sınav için sıfırdan inşa ediyor. Ve inanın, Remzi hocanın anlatımı ile bir süre sonra derslere bağımlı olup, bir şeylerin değiştiğini anlıyorsunuz.Ben Remzi hoca sayesinde istediğim puanı elde ettim, sizde bunu Remzi hoca ile başarabilirsiniz. (Bu geri bildirimi verdiğim için çok mutluyum) Tekrardan her şey için çok teşekkürler...

07/09/2023 12:42 GAZİANTEP
Andaç E.

Merhaba ben 2022 Aralık ayının sonlarına doğru eğitimlere başladım. 2023 ilkbahar yökdil den 52,50 puan aldım. Daha önce yds ye girip 25 altı bir puan almıştım. Yani tamamen sıfırdan başladım ingilizceye. Bu süreçte elimden geldiği kadarıyla Remzi Hocanın dediklerini yapmaya çalıştım. Tahmin ettiğimden daha çok faydası oldu. Daha sonra bir buçuk ay sonra yapılan e yökdile girdim. Bu sınavda 67.50 puan aldım. Teşekkürler Remzi Hocam.

21/08/2023 04:00 BURSA
Alara E.

Bir kez çalışmadan yds'ye girmiştim ve 45 almıştım. Asıl hedefim 2023 sonbahar yds sınavında 80 ve üzeri puan almak ancak yüksek lisans başvurusu yapabilmek için en yakın e-yds'ye de girmek istedim. Bu sebeple 8 temmuzdaki e -yds'ye katıldım kursa yalnızca 1 aydır kayıtlıydım ve sadece konu videolarının yarısını izlemiştim. buna raĝmen şimdiden 70 puan aldım. Sonbaharda daha başarılı olmayı umuyorum Remzi Hoca'ya emekleri için teşekkür ederim.

16/07/2023 01:21
Feride O.

Remzi hoca sayesinde bu sınavı geçmiş biri olarak, tamamen Remzi hocanın dediklerine uyarak, ödevlerimi zamanında yaptım, dersleri düzenli takip etmeye çalıştım ve ösym kelimelerini düzenli çalışmaya gayret ettim. Remzi hoca harika bir rehber, kendinizi onun yönlendirmesine bıraktığınızda kesinlikle oluyor bu iş. Ben daha önce de bir kez sınava hazırlanıp geçememiştim, keşke Remzi hocayla daha önce tanışsaydım. Disiplini ve keyifli ders anlatımını ancak deneyimleyen bilir.

19/04/2023 22:17 MARDİN
Hasret I.

Geçtiğimiz yaz aylarında Remzi hoca platformunda hedefine ulaşan arkadaşların yorumlarını okurken acaba bende yorum yazabilecek puanı alabilir miyim diye düşünüyordum. Hedefim 55 puandı ama ben 67,5 aldım. Tabii ki bu Remzi Hoca sayesinde oldu. Remzi hoca ve ekibine çok teşekkür ederim.

19/04/2023 19:02 SİVAS
Taha O.

Merhabalar. Daha önce girmediğim YÖKDİL sınavından 72,50 aldım. Daha önceleri uzaktan eğitimle olmaz diyenlere çok rastladım. Şimdi sosyal medyada veya çevremde karşılaştığım herkes nasıl yaptığımı soruyor. Bende tabi ki Remzi Hoca'yı öneriyorum. Remzi Hoca'nın takip etmenizi istediği programı takip etmelerini öneriyorum. Çünkü Remzi Hoca adeta sınava öğrencinin gözüyle bakıyor, eğitim sürecine öğrenciyi aktif ederek süreci ilerletiyor ve belki de en önemlisi; Remzi Hoca'nın öncelikli olarak öğrenciyi önemseyen tavrı. Elbette bu yöntemle düzenli takip eden birisi için başarı da kaçınılmaz oluyor. Remzi Hocam ve ekibine benim için korkulu bir rüya olan Yökdil sınavından ilk girdiğim sınavda başarılı olmamı sağladıkları için çok çok teşekkür ediyorum. Hayatımın en büyük "iyiki"lerinden biri oldunuz.

18/04/2023 01:39 TOKAT
BASILI ÜRÜNLER
ÜRÜN ADI
ADET
FİYAT
EKLENECEK TUTAR
0 TL
Talebiniz başarıyla gönderildi!
Biz Sizi Arayalım?

Dersler, uygulamalar ve platform hakkındaki sorularınızın cevaplarını anında alın!