Yükleniyor...
Online YKSDİL

Remzi Hoca

Online YKSDİL Eğitimleri

Sıfırdan ya da belirli bir seviyede olup sınava hazırlanmak isteyenlerin katılabileceği online YKSDİL eğitimleri evinizin rahatlığında ve konforunda size YKSDİL’e hazırlanma imkanı sunar.
Online YKSDİL
YKSDİL, ÖSYM tarafından yapılan bir yabancı dil sınavıdır. Adaylar YKSDİL’e yüksek öğretim kurumlarına yerleşmek için girmektedir. YKSDİL’e ister evden kendi çabalarınızla ister fiziksel bir kursa giderek isterseniz de popülerliği giderek artan online YKSDİL eğitimleriyle hazırlanabilirsiniz.

Online YKSDİL kursları adayların YKSDİL hazırlık süresinde karşılaşabileceği tüm zorluklara göre hazırlanmış sanal sınıflardan oluşan platformlardır. Online YKSDİL eğitimleriyle evinizin rahatlığında hem daha az para ve emek harcayarak hazırlanır hem de dersleri dilediğiniz kadar izleyerek sınava hazırlanırsınız.

Online YKSDİL kurslarına dilediğiniz yerden dilediğiniz zaman ulaşarak YKSDİL’e hazırlanamaya başlayabilirsiniz. Hiç İngilizce bilmiyor oluşunuz ya da YKSDİL’de puan artırmak istemeniz fark etmez online olarak hazırlanmak için internetinizin olması yeterlidir.

Birçok yerde online eğitimin yararlılığı ya da etkisi tartışılmaktadır. YKSDİL’e fiziksel bir kursa gitmek yerine online olarak hazırlanan bir aday en çok zamandan tasarruf etmesinin yanında paradan tasarruf edecektir. Ayrıca online YKSDİL eğitimlerinde bir online platforma bağlanarak anlamadığınız, takıldığınız ya da tekrar izlemek istediğiniz bir dersi hiçbir kısıtlama olmadan tekrar tekrar izleyebilirsiniz.

En iyi online YKSDİL kursu kişiden kişiye değişmekle birlikte Remzi Hoca online YKSDİL kursları adaylara sıfırdan başlayarak eksiksiz bir şekilde hazırlanma imkanı sunar. Ayrıca www.remzihoca.com’un geliştirmiş olduğu Online YKSDİL platformu sayesinde YKSDİL hazırlık süresince ihtiyaç duyabileceğiniz YKSDİL kelimeleri, YKSDİL soru tipleri, YKSDİL deneme sınavları gibi noktalara özel dersler, kaynaklar size sunulurken aynı zamanda bireysel olarak çalışmanız için geliştirilmiş özel uygulamalarla eğitimleriniz eksiksiz hale gelir.

YKS-DİL Katılımcı Görüşleri

Mehmet E.
09/03/2021 20:28
28 Şubat 2021 YOKDIL den 65 aldim. Sifir Ingilizceyle 8 ayda on hazırlık, yds hazırlık tamamladim. yds soru cozumu grubunda denemelere gectim. Tabi ki more than reding 1'i unutmayacagim. Evliyim ve 1 çocuğum var. Ayrica cok yogun bir işim... Bu yogunluk ve sorumluluk sartlarinda 65 almis olmak ozguvenimi artirdi. Remzi Hoca ve ekibine cok tesekkur ederim. Rehberliginiz sayesinde 80'i hedefliyorum su an.
Seda Ö.
27/09/2020 22:33
Remzi hocadan kurs almadan önce çok çok kötü bir sevideydim belki sınavda atarak 30-40 alırım diyordum ancak 15 alabilmiştim. Remzi hoca ile ön hazırlık, temel çeviri, ileri ceviri, yds grubu alarak en başından remzi hocaya güvendim. Sonuç çok kısa sürede çok çalışmaya zamanim olmadığı için günlük 2 saat ders çalışmayla 76.25 aldım . Sadece sınavda başarılı olmadım genel ingilizceminde gelişmesine katkida bulunduguma inaniyorum. Size tek önerim , remzi hocayı sorgulamadan her dediğini yapmanız . derse ödevi yaparak gitmek ve derste not alarak sadece ders ile ilgilenmeniz size çok kısa sürede başarıyı getirecek. Remzi hocaya ve ekibine burdan çok teşekkür ederim.
Özge E.
10/09/2020 12:42
Merhaba arkadaşlar, "Ben de bir gün başarmış olarak buraya yorum yazmayı çok istiyorum" motivasyonu ile Remzi Hoca'nın YDS Ön Hazırlık ve Hazırlık paketlerini aldım ve geçen sene bu zamanlarda sınava hazırlanmaya başladım. Ön Hazırlık paketi boyunca tüm ödevleri yaptım, düzenli bir çalışmam oldu. Hazırlık paketinde bu kadar düzenli olamadığım, hatta paketi bitiremediğim halde YÖKDİL'den 77,5 aldım. Bu benim girdiğim ilk dil yeterlilik sınavıydı. Benim için İngilizce aşılamayacak bir zorluktu öncesinde, hep kaçtığım bir şeydi. Remzi hoca bunu aşmamı sağladı. Sınavı tüm incelikleri ile adı gibi biliyor ve size sorulara nasıl bakmanız gerektiğini çok güzel anlatıyor. Remzi Hoca'ya ve rh+ ailesine çok teşekkür ediyorum. Tanıdığım herkese sizi tavsiye ediyorum.
Zahir E.
BATMAN 31/05/2020 12:51
Doktora için yabancı dil puanına ihtiyacım vardı. Bir kaç arkadaşım Remzi Hocayı ısrarla önerdiler. SIFIRDAN BAŞLAYARAK 2 Ekim 2017'de Remzi Hocanın 40 günlük YDS ön hazırlık kursuna, ardından Kasım-Mart arası YDS hazırlık kursuna katıldım (Toplam yaklaşık beş ay). Mart ayında YÖKDİL'den 45, sonra YDS'den 41 aldım. Yazın iki ay elimdeki dokümanlardan konuları tekrar ederek 22 Eylül'de YÖKDİL'den 56,25 aldım. Şu anda Eğitim Bilimlerinde Doktora yapıyorum. Remzi Hocanın Akademik Çeviri derslerine de inşaallah katılacağım. Sizler de amacınıza uluşmak için zaman kaybetmek istemiyorsanız bunun en iyi yolu Remzi Hocadır. Ben Allah'ın inayeti ve Remzi Hocanın sayesinde 43 yaşımda bunu başardıysam sizler daha iyisini yaparsınız. Remzi Hocama ve ekibine sonsuz teşekkürler, iyi ki varsınız.
Mustafa Y.
09/04/2020 20:53
Bir denizci olarak İngilizce ile ne kadar da alakalı olsam da YDS'nin çok farklı bir sınav olduğunun farkındaydım.Biz denizcilere de terfi için YDS şartı geldi.Bu konuda kesinlikle profesyonel yardım gerekliydi ve bende şansımı Remzi Hoca'dan yana kullandım.2 ay çalışarak 75 aldım.Bu puan bana fazlasıyla yetiyor.Ama emin olun 1 ay daha çalışsam 90+ almam sürpriz olmazdı.O yüzden Remzi Hoca'yı tek geçerim :) Teşekkürler Hocam !
Ahmet G.
İSTANBUL 29/03/2020 15:53
hocam merhaba, yaklaşık 7 yıldır yds çalışan biri olarak hala 70 alamamanın üzüntüsü içerisindeyim. ön hazırlıktan başladım sizinle bir noktaya geldim 5-6 yıldır ama hala istenilen noktada değilim. bir dönem çalışıyorum bırakıyorum felan derken geçen sene en son 66,25 aldım, ilk 42 soruda çok sıkıntım yok fakat diğer taraf baya sıkıntılı duruyor. bununla ilgili okuma yapmam gerekmekte heralde, sizin yaptığınız bu okuma bölümünü çok beğendim, okumaya gayret edeceğim ordan, yollarda okumak için APP uygulaması yapsanız daha sağlıklı olur sanki, zira önceki sistemde telefondan izlemek çok zahmetli oluyordu bu yeni sisteminizde daha denemedim.. üstün gayretiniz ve her şeyiniz içim çok teşekkürler
Ali G.
14/05/2019 00:43
Geçen dönem yds hazırlık grubu öğrencinizim. 14 yıl sonra ingilizce eğitimi aldığım remzi hoca sayesinde yökdilden 76.25 puan aldım. Hocamızon ve rh+ ekibinin emekleri için çok teşekkür ederim
Tuba İ.
13/05/2019 16:49
Yökdil ve yds için nasıl çalışacağımı bilmiyorken remzi hocanın yds hazırlık kursuna kaydoldum. Derslerin tamamını dinleyememe rağmen yökdilden 80 puan aldım. Sadece Remzi hocaya söylediklerini bire bir yaparak istediğiniz puanı alabilirsiniz. Yds puanım ise 66.25. Teşekkürler Remzi hocam 1 soru fazla yapmamız için ek dersler koydunuz, fedakarlıklar yaptınız ne kadar teşekkür etsek az.
Pelin C.
22/04/2019 19:15
İngilizce benim için en büyük engeldi ve asla aşamayacağımı düşünüyordum. Hiç çalışmadan girdiğim YÖKDİL sınavından 37,5 aldım. Şans eseri bir puandı çünkü 20 alacak bir bilgim dahi yoktu. Attıklarım tutmuştu. Remzi Hocadan Ön hazırlık grubu + YDS hazırlık + Soru Çözüm Grubu aldım. Remzi hocanın verdiği ödevler dışında ekstra asla çalışmadım. Hatta ödevlerin hepsini yaptığımda söylenemez :) 4 aylık çalışma sonucunda ise 75 puan aldım. Sınavda biraz daha dikkatli olsaydım, 85 den aşağı almazdım. Şimdi 90+ hedefliyorum, ve ileri akademik çeviri grubunuzu alacağım. Ben ki, 55 alsam yeter diyordum :) Hem Remzi Hocaya hemde ekibine çok teşekkür ederim. İleri Çeviri grubunda görüşmek üzere :)
Duygu A.
08/04/2019 19:42
Bir gün gerçekten buraya yorum yazacağıma inanmıyordum. Ben de onlar gibi düşük puanlardan gerçekten o kadar iyi puanlar alabilecek miyim diyordum. İngilizcesi aşırı kötü, hatta eksilerde başlayan bir öğrenciyim. YDS'den 17,5 ve YÖKDİL den 33 aldıktan sonra başlamıştım bu yolculuğa. Remzi hocamdan YDS Hazırlık kursu, sonrasında da YÖKDİL Deneme kursu aldım. 10 Mart yökdil sınavından 82 aldım. Hala inanamıyorum. YDS den de iyi bir puan alacağıma inanıyorum. Motivasyonunuz yüksek olsun, olumsuzluğa düştüğünüz zamanlar olursa gelin buradaki yorumları okuyun. Ben öyle yaptım hep motivasyonumu yüksek tutmaya çalıştım. Gerçekten Remzi hoca ne derse yapınca oluyor. Hala buraya yazdığıma inanamıyorum :) Herşey için teşekkürler hocam..
Hakan K.
BİLECİK 28/03/2019 23:35
YDS Hazırlık Grubu ve Sonbahar Soru Çözüm Grubu aldım remzi hocam ne dediyse yaptım ve yökdil sonbahar puanım 92.5 remzi hocama ve ekibine çok teşekkür ederim....
Oğuzhan V.
12/10/2018 21:46
Çalışmaktan yorulduğumda yada morelim bozulduğunda hep bu yorumları okurdum. İnşallah sınavı geçerim de bende buraya yazarım dedim hep içimden ve şimdi 0'dan başlayarak 63,75 puanı alarak buraya yazmanın sevinçi içindeyim. Olur da benim gibi bu yorumları okuyanlar için söylüyorum Remzi Hoca inanılmaz biri. Siz sadece ona güvenin. 3 aylık bir sürede bu puanı almamın nedeni hocanın dediklerini yapmak. Pişmanlıkları oldu tabi keşke daha fazla kelime çalışsaydım ama yine hocanın dediklerini harfiyen yerine getirdiğiniz de başarıya ulaşacaksınız. Remzi hoca ve bu kurumda çalışan bütün ekip arkadaşlarına teşekkür ederim... ve Remzi hocanın o meşhur sözüyle noktalıyorum. "SİZE İHANET ETMEYECEK TEK ŞEY ÇALIŞMAKTIR"
Abdullah T.
İSTANBUL 24/04/2018 12:30
Remzi Hoca'dan kurs almadan önce 2014 yılında aylık 400 tl gibi ciddi bir ücret ödeyerek bir YDS hazırlık kursuna gitmiştim ve ilk sınav maceram bu kurs ile başlamıştı. Sonuç mu? 36,25 ve hüsran. Sonrasında doktoraya girme düşüncemi yeniden gözden geçirdim ve acaba artık sınava hazırlanmayı bıraksam mı diye düşündüm. Daha sonra yakın bir arkadaşımın önerisiyle Remzi Hoca'dan YDS ön hazırlık ve YDS hazırlık kursu aldım ve gerçekten de hiçbir alt yapısı olmayan biri olarak ne öğrendiysem ondan sonra öğrenmeye başladım. Tabi yabancı dil öğrenmek, alt yapısı olmayan biri için sabır ve zaman gerektiren bir süreç. Bu sürecin sonunda ilk olarak YDS'den 52.50 aldım ve en son 17 Mart tarihinde girdiğim YÖKDİL'den 68,75 alarak doktoraya başvurma koşulunu sağladım. Bu süreçten öğrendiklerim; 1. Sadece Remzi Hoca'nın gönderdiği kaynakları kullanmak yeterli çok farklı kaynaklara girip kafa karışıklığına yol açmaya gerek yok. 2. Ne olursa olsun Remzi Hoca'nın söylediklerini harfiyen yapmak gerekiyor. Bazen ödevler fazla gelebiliyor, yetiştirmeyebiliyorsunuz ama yaptığınız hiçbir çalışma boşa gitmiyor ve mutlaka sınavda karşılığını alıyorsunuz. 3.Sabırlı olmak ve yılmadan çalışmak çok önemli. 4.Remzi Hoca'ya güvenmek ve Remzi Hoca'nın deyimiyle "size ihanet etmeyecek tek şey çalışmak" sözünü prensip edinerek çalışmayı bırakmamak. Remzi Hocam iyi ki varsınız size ve emeği geçen tüm ekibinize çok teşekkürler.
Osman Y.
Hollanda 25/11/2017 15:26
Buraya yazmazsam kesinlikle vefasızlık olur. Geçen yıl Ön Hazırlık ve YDS Hazırlık aldım. Güz döneminde Soru-Çözüm ,Temel Akademik Çeviri ve İleri Akademik Çeviriyi aldım. Verilen ödevlerin hepsini tamamladım. İlk defa girdim sınava 5 kasım sınavından 67.50 aldım. Remzi Hoca'nın hakkı ödenmez gerçekten. Sabırla verilenleri yapmak lazım anlamazsanız bile ödevleri yapın. Defter ve kelime tekrarı yapın. Tek kelimeyle Remzi Hoca bu işin piri. Adam gibi adamdır Remzi Hoca. Sıkılınca hep burada ki yorumları okurdum ve güç alırdım. Teşekkürler hocam.
Elif K.
trabzon 25/11/2017 09:44
Daha önce burada yorum yapanları okuyup acaba yazılanlar doğru mu derdim. Ve sonradan dedim ki istediğim puanı aıirsam buraya yazacağım cok şükür ki aldım. Remzi Hoca'nın kursuna hiç alt yapm yok iken ( daha önce Ön Hazırlık ve YDS Hazırlık aldım ama video ödev hic yapamadım) okulda bile hazırlık okumadiımm bi şans diye girdiğim YÖKDİL Deneme grubundan 20 den 60 a çıkardım. Yine de hocanın dediğini yapamadım. 1.5 ay varken başladım. Gerçekten emeğiniz çok var bizde. İsteyen herkes icin hocanın dediklerini yapınca inşallah İngilizce hallolacaktır.
Meryem K.
UŞAK 24/11/2017 21:11
Hersey icin tesekkur ederim, YDS hazırlık grubunu almıstım ama dersleri dinleyememiştim. Yökdil deneme grubu ile Remzi Hocanın dediklerini yaparak hedefime fazlasıyla ulaştım. 83.75 aldım.Cok cok tesekkurler. Hakkınızı ödeyemeyiz.
Oğuz Ç.
İstanbul 27/07/2017 21:32
Remzi hocadan 3 lü paket yds hazırlık aldım. Sıfırdan başlayıp 3 ayda 55 aldım ve sadece hocanın dediklerini yapmaya çalıştım başka hiç bir kaynak kullanmadım. Arkadaşlar tavsiyem kesinlikle ön hazırlık alın ve hocanın dediklerini yapın sınavın adı önemli değil hoca söylediklerini yapsanız istediğiniz puanı alırsınız. Remzi hoca ve ekibine çok teşekkür ederim.
Mehmet G.
SAKARYA 27/07/2017 17:04
Yabancı dil puanına ihtiyacınız varsa emin olun doğru yerdesiniz. Hazırlıksız girdiğim ilk yds deneyimim 36.25 idi. Üç aylık çalışma ile sonraki yds'de puanımı 52 ye yükselttim. Bir ay daha çalışarak e-yds'ye girdim ve 65 puan aldım. Son olarak girdiğim yökdil sınavından da 80 puan aldım. Bu gelişimi yds hazırlık kursu ve ücretsiz online denemeler sayesinde yakaladım. Teşekkürler Remzi Hocam.
Ayşe Ö.
İstanbul 27/07/2017 14:56
Yökdil'den 72.5 aldım. Geçen yıl sonbaharda remzi hoca ile 2017 ilkbahar yds'ye hazırlanmaya başladım. eskiden kendi çabamla 30 doğru yapabiliyordum. ilk olarak doğru sayımı 50 yaptım. yds hazırlık grubunu bitirdikten sonra, 2017 ilkbaharda yds soru çözüm grubuyla hazırlanmaya devam ettim. yökdil'in ilk sınavına girmemiştim. ikinci sınavına girip kendimi denemek istedim. şimdiki hedefim yds'den 80 almak. remzi hoca sayesinde bu hedefime de ulaşacağıma inanıyorum. emeklerin için teşekkürler remzi hoca.
Nimet G.
bursa 27/07/2017 14:35
katkılarınız için çok teşekkürler hocam. sınava girmeden önce sadece 15 yds hazırlık dersine girmiş olmama rağmen Yökdilde 80 puandayım :)