Yükleniyor...
Online YKSDİL

Remzi Hoca

Online YKSDİL Eğitimleri

Sıfırdan ya da belirli bir seviyede olup sınava hazırlanmak isteyenlerin katılabileceği online YKSDİL eğitimleri evinizin rahatlığında ve konforunda size YKSDİL’e hazırlanma imkanı sunar.
Online YKSDİL
YKSDİL, ÖSYM tarafından yapılan bir yabancı dil sınavıdır. Adaylar YKSDİL’e yüksek öğretim kurumlarına yerleşmek için girmektedir. YKSDİL’e ister evden kendi çabalarınızla ister fiziksel bir kursa giderek isterseniz de popülerliği giderek artan online YKSDİL eğitimleriyle hazırlanabilirsiniz.

Online YKSDİL kursları adayların YKSDİL hazırlık süresinde karşılaşabileceği tüm zorluklara göre hazırlanmış sanal sınıflardan oluşan platformlardır. Online YKSDİL eğitimleriyle evinizin rahatlığında hem daha az para ve emek harcayarak hazırlanır hem de dersleri dilediğiniz kadar izleyerek sınava hazırlanırsınız.

Online YKSDİL kurslarına dilediğiniz yerden dilediğiniz zaman ulaşarak YKSDİL’e hazırlanamaya başlayabilirsiniz. Hiç İngilizce bilmiyor oluşunuz ya da YKSDİL’de puan artırmak istemeniz fark etmez online olarak hazırlanmak için internetinizin olması yeterlidir.

Birçok yerde online eğitimin yararlılığı ya da etkisi tartışılmaktadır. YKSDİL’e fiziksel bir kursa gitmek yerine online olarak hazırlanan bir aday en çok zamandan tasarruf etmesinin yanında paradan tasarruf edecektir. Ayrıca online YKSDİL eğitimlerinde bir online platforma bağlanarak anlamadığınız, takıldığınız ya da tekrar izlemek istediğiniz bir dersi hiçbir kısıtlama olmadan tekrar tekrar izleyebilirsiniz.

En iyi online YKSDİL kursu kişiden kişiye değişmekle birlikte Remzi Hoca online YKSDİL kursları adaylara sıfırdan başlayarak eksiksiz bir şekilde hazırlanma imkanı sunar. Ayrıca www.remzihoca.com’un geliştirmiş olduğu Online YKSDİL platformu sayesinde YKSDİL hazırlık süresince ihtiyaç duyabileceğiniz YKSDİL kelimeleri, YKSDİL soru tipleri, YKSDİL deneme sınavları gibi noktalara özel dersler, kaynaklar size sunulurken aynı zamanda bireysel olarak çalışmanız için geliştirilmiş özel uygulamalarla eğitimleriniz eksiksiz hale gelir.

YKS-DİL Katılımcı Görüşleri

Mustafa Y.
09/04/2020 20:53
Bir denizci olarak İngilizce ile ne kadar da alakalı olsam da YDS'nin çok farklı bir sınav olduğunun farkındaydım.Biz denizcilere de terfi için YDS şartı geldi.Bu konuda kesinlikle profesyonel yardım gerekliydi ve bende şansımı Remzi Hoca'dan yana kullandım.2 ay çalışarak 75 aldım.Bu puan bana fazlasıyla yetiyor.Ama emin olun 1 ay daha çalışsam 90+ almam sürpriz olmazdı.O yüzden Remzi Hoca'yı tek geçerim :) Teşekkürler Hocam !
Ahmet G.
İSTANBUL 29/03/2020 15:53
hocam merhaba, yaklaşık 7 yıldır yds çalışan biri olarak hala 70 alamamanın üzüntüsü içerisindeyim. ön hazırlıktan başladım sizinle bir noktaya geldim 5-6 yıldır ama hala istenilen noktada değilim. bir dönem çalışıyorum bırakıyorum felan derken geçen sene en son 66,25 aldım, ilk 42 soruda çok sıkıntım yok fakat diğer taraf baya sıkıntılı duruyor. bununla ilgili okuma yapmam gerekmekte heralde, sizin yaptığınız bu okuma bölümünü çok beğendim, okumaya gayret edeceğim ordan, yollarda okumak için APP uygulaması yapsanız daha sağlıklı olur sanki, zira önceki sistemde telefondan izlemek çok zahmetli oluyordu bu yeni sisteminizde daha denemedim.. üstün gayretiniz ve her şeyiniz içim çok teşekkürler
Ali G.
14/05/2019 00:43
Geçen dönem yds hazırlık grubu öğrencinizim. 14 yıl sonra ingilizce eğitimi aldığım remzi hoca sayesinde yökdilden 76.25 puan aldım. Hocamızon ve rh+ ekibinin emekleri için çok teşekkür ederim
Tuba İ.
13/05/2019 16:49
Yökdil ve yds için nasıl çalışacağımı bilmiyorken remzi hocanın yds hazırlık kursuna kaydoldum. Derslerin tamamını dinleyememe rağmen yökdilden 80 puan aldım. Sadece Remzi hocaya söylediklerini bire bir yaparak istediğiniz puanı alabilirsiniz. Yds puanım ise 66.25. Teşekkürler Remzi hocam 1 soru fazla yapmamız için ek dersler koydunuz, fedakarlıklar yaptınız ne kadar teşekkür etsek az.
Pelin C.
22/04/2019 19:15
İngilizce benim için en büyük engeldi ve asla aşamayacağımı düşünüyordum. Hiç çalışmadan girdiğim YÖKDİL sınavından 37,5 aldım. Şans eseri bir puandı çünkü 20 alacak bir bilgim dahi yoktu. Attıklarım tutmuştu. Remzi Hocadan Ön hazırlık grubu + YDS hazırlık + Soru Çözüm Grubu aldım. Remzi hocanın verdiği ödevler dışında ekstra asla çalışmadım. Hatta ödevlerin hepsini yaptığımda söylenemez :) 4 aylık çalışma sonucunda ise 75 puan aldım. Sınavda biraz daha dikkatli olsaydım, 85 den aşağı almazdım. Şimdi 90+ hedefliyorum, ve ileri akademik çeviri grubunuzu alacağım. Ben ki, 55 alsam yeter diyordum :) Hem Remzi Hocaya hemde ekibine çok teşekkür ederim. İleri Çeviri grubunda görüşmek üzere :)
Duygu A.
08/04/2019 19:42
Bir gün gerçekten buraya yorum yazacağıma inanmıyordum. Ben de onlar gibi düşük puanlardan gerçekten o kadar iyi puanlar alabilecek miyim diyordum. İngilizcesi aşırı kötü, hatta eksilerde başlayan bir öğrenciyim. YDS'den 17,5 ve YÖKDİL den 33 aldıktan sonra başlamıştım bu yolculuğa. Remzi hocamdan YDS Hazırlık kursu, sonrasında da YÖKDİL Deneme kursu aldım. 10 Mart yökdil sınavından 82 aldım. Hala inanamıyorum. YDS den de iyi bir puan alacağıma inanıyorum. Motivasyonunuz yüksek olsun, olumsuzluğa düştüğünüz zamanlar olursa gelin buradaki yorumları okuyun. Ben öyle yaptım hep motivasyonumu yüksek tutmaya çalıştım. Gerçekten Remzi hoca ne derse yapınca oluyor. Hala buraya yazdığıma inanamıyorum :) Herşey için teşekkürler hocam..
Hakan K.
BİLECİK 28/03/2019 23:35
YDS Hazırlık Grubu ve Sonbahar Soru Çözüm Grubu aldım remzi hocam ne dediyse yaptım ve yökdil sonbahar puanım 92.5 remzi hocama ve ekibine çok teşekkür ederim....
Oğuzhan V.
12/10/2018 21:46
Çalışmaktan yorulduğumda yada morelim bozulduğunda hep bu yorumları okurdum. İnşallah sınavı geçerim de bende buraya yazarım dedim hep içimden ve şimdi 0'dan başlayarak 63,75 puanı alarak buraya yazmanın sevinçi içindeyim. Olur da benim gibi bu yorumları okuyanlar için söylüyorum Remzi Hoca inanılmaz biri. Siz sadece ona güvenin. 3 aylık bir sürede bu puanı almamın nedeni hocanın dediklerini yapmak. Pişmanlıkları oldu tabi keşke daha fazla kelime çalışsaydım ama yine hocanın dediklerini harfiyen yerine getirdiğiniz de başarıya ulaşacaksınız. Remzi hoca ve bu kurumda çalışan bütün ekip arkadaşlarına teşekkür ederim... ve Remzi hocanın o meşhur sözüyle noktalıyorum. "SİZE İHANET ETMEYECEK TEK ŞEY ÇALIŞMAKTIR"
Abdullah T.
İSTANBUL 24/04/2018 12:30
Remzi Hoca'dan kurs almadan önce 2014 yılında aylık 400 tl gibi ciddi bir ücret ödeyerek bir YDS hazırlık kursuna gitmiştim ve ilk sınav maceram bu kurs ile başlamıştı. Sonuç mu? 36,25 ve hüsran. Sonrasında doktoraya girme düşüncemi yeniden gözden geçirdim ve acaba artık sınava hazırlanmayı bıraksam mı diye düşündüm. Daha sonra yakın bir arkadaşımın önerisiyle Remzi Hoca'dan YDS ön hazırlık ve YDS hazırlık kursu aldım ve gerçekten de hiçbir alt yapısı olmayan biri olarak ne öğrendiysem ondan sonra öğrenmeye başladım. Tabi yabancı dil öğrenmek, alt yapısı olmayan biri için sabır ve zaman gerektiren bir süreç. Bu sürecin sonunda ilk olarak YDS'den 52.50 aldım ve en son 17 Mart tarihinde girdiğim YÖKDİL'den 68,75 alarak doktoraya başvurma koşulunu sağladım. Bu süreçten öğrendiklerim; 1. Sadece Remzi Hoca'nın gönderdiği kaynakları kullanmak yeterli çok farklı kaynaklara girip kafa karışıklığına yol açmaya gerek yok. 2. Ne olursa olsun Remzi Hoca'nın söylediklerini harfiyen yapmak gerekiyor. Bazen ödevler fazla gelebiliyor, yetiştirmeyebiliyorsunuz ama yaptığınız hiçbir çalışma boşa gitmiyor ve mutlaka sınavda karşılığını alıyorsunuz. 3.Sabırlı olmak ve yılmadan çalışmak çok önemli. 4.Remzi Hoca'ya güvenmek ve Remzi Hoca'nın deyimiyle "size ihanet etmeyecek tek şey çalışmak" sözünü prensip edinerek çalışmayı bırakmamak. Remzi Hocam iyi ki varsınız size ve emeği geçen tüm ekibinize çok teşekkürler.
Osman Y.
Hollanda 25/11/2017 15:26
Buraya yazmazsam kesinlikle vefasızlık olur. Geçen yıl Ön Hazırlık ve YDS Hazırlık aldım. Güz döneminde Soru-Çözüm ,Temel Akademik Çeviri ve İleri Akademik Çeviriyi aldım. Verilen ödevlerin hepsini tamamladım. İlk defa girdim sınava 5 kasım sınavından 67.50 aldım. Remzi Hoca'nın hakkı ödenmez gerçekten. Sabırla verilenleri yapmak lazım anlamazsanız bile ödevleri yapın. Defter ve kelime tekrarı yapın. Tek kelimeyle Remzi Hoca bu işin piri. Adam gibi adamdır Remzi Hoca. Sıkılınca hep burada ki yorumları okurdum ve güç alırdım. Teşekkürler hocam.
Elif K.
trabzon 25/11/2017 09:44
Daha önce burada yorum yapanları okuyup acaba yazılanlar doğru mu derdim. Ve sonradan dedim ki istediğim puanı aıirsam buraya yazacağım cok şükür ki aldım. Remzi Hoca'nın kursuna hiç alt yapm yok iken ( daha önce Ön Hazırlık ve YDS Hazırlık aldım ama video ödev hic yapamadım) okulda bile hazırlık okumadiımm bi şans diye girdiğim YÖKDİL Deneme grubundan 20 den 60 a çıkardım. Yine de hocanın dediğini yapamadım. 1.5 ay varken başladım. Gerçekten emeğiniz çok var bizde. İsteyen herkes icin hocanın dediklerini yapınca inşallah İngilizce hallolacaktır.
Meryem K.
UŞAK 24/11/2017 21:11
Hersey icin tesekkur ederim, YDS hazırlık grubunu almıstım ama dersleri dinleyememiştim. Yökdil deneme grubu ile Remzi Hocanın dediklerini yaparak hedefime fazlasıyla ulaştım. 83.75 aldım.Cok cok tesekkurler. Hakkınızı ödeyemeyiz.
Oğuz Ç.
İstanbul 27/07/2017 21:32
Remzi hocadan 3 lü paket yds hazırlık aldım. Sıfırdan başlayıp 3 ayda 55 aldım ve sadece hocanın dediklerini yapmaya çalıştım başka hiç bir kaynak kullanmadım. Arkadaşlar tavsiyem kesinlikle ön hazırlık alın ve hocanın dediklerini yapın sınavın adı önemli değil hoca söylediklerini yapsanız istediğiniz puanı alırsınız. Remzi hoca ve ekibine çok teşekkür ederim.
Mehmet G.
SAKARYA 27/07/2017 17:04
Yabancı dil puanına ihtiyacınız varsa emin olun doğru yerdesiniz. Hazırlıksız girdiğim ilk yds deneyimim 36.25 idi. Üç aylık çalışma ile sonraki yds'de puanımı 52 ye yükselttim. Bir ay daha çalışarak e-yds'ye girdim ve 65 puan aldım. Son olarak girdiğim yökdil sınavından da 80 puan aldım. Bu gelişimi yds hazırlık kursu ve ücretsiz online denemeler sayesinde yakaladım. Teşekkürler Remzi Hocam.
Ayşe Ö.
İstanbul 27/07/2017 14:56
Yökdil'den 72.5 aldım. Geçen yıl sonbaharda remzi hoca ile 2017 ilkbahar yds'ye hazırlanmaya başladım. eskiden kendi çabamla 30 doğru yapabiliyordum. ilk olarak doğru sayımı 50 yaptım. yds hazırlık grubunu bitirdikten sonra, 2017 ilkbaharda yds soru çözüm grubuyla hazırlanmaya devam ettim. yökdil'in ilk sınavına girmemiştim. ikinci sınavına girip kendimi denemek istedim. şimdiki hedefim yds'den 80 almak. remzi hoca sayesinde bu hedefime de ulaşacağıma inanıyorum. emeklerin için teşekkürler remzi hoca.
Nimet G.
bursa 27/07/2017 14:35
katkılarınız için çok teşekkürler hocam. sınava girmeden önce sadece 15 yds hazırlık dersine girmiş olmama rağmen Yökdilde 80 puandayım :)
Tuğba B.
Sivas 27/07/2017 14:22
Teşekkürler Remzi hocam. Uzun zamandır buraya yorum yapmak için bekliyordum. Daha önce sıfırdan başlayarak Yds hazırlık kursuyla yds den 42 aldım ve şimdi 2 ay gibi kısa bir süre çalışarak Remzi hocamın verimli anlatımı, taktik ve teşvikleriyle 61 puan aldım. İşinin hakkını veren ve aldığı parayı sonuna kadar hakeden adam. Teşekkürler.
Leyla B.
Diyarbakır 20/04/2017 16:39
Diger kurslara hic gitmedim onun icin en iyisi sudur budur diyemeyecem alti ay yedi ay boyunca dersler dahil gunde net dort bes saat calistigimi soyleyebilir yds on hazirlik yds hazirlik ve deneme grubu aldim ingilizce temelim yok sayilirdi hazirlik falan gormedim zaten bu kurslari biri bana hediye etmisti yok dilde 81 yds de 76 aldim iki sinavda ozellikle yds bana cok zor geldi guvenilir bilgilere tutununca geciliyormus demek ki .Her kese basarilar dilerim emegi gecenlere tesekkur ederim
Semih B.
Afyonkarahisar 05/04/2017 19:14
Remzi Hoca'dan ders almaya Ön Hazırlıkla başladım. YDS Hazırlık-Akademik Çeviri (Başlangıç+İleri) ve Soru Çözümle bitirdim. Bu süreçte videoları ne tam izledim ne de Remzi Hoca'nın dediklerini yaptım. Sadece 10 puan arttı puanım. Daha sonra hocaya kulak verdim. Konsantre bir şekilde dediklerini uyguladım, verdiği kelimelerin %80'ini ezberledim ve sonuç olarak 85 aldım. Emeğiniz için bin teşekkür Remzi Hocam. Afyon'dan sevgiler.
Süleyman A.
mersin 29/03/2017 13:51
Bende ilk defa 2016 sonbahar döneminde yds ye girdim ve saçma sapan bir kursla başladığım bu yolda ilk sınavımdan 26 aldım. daha sonra remzi hoca online diye bir şey duydum ve denemekten ne kaybederim diye düşünüp kayıttan hazırlık ve çeviri derslerini aldım 4 ay gibi kısa bir sürede yökdilden 70 alarak daha yolun başındayken bu dil engelini hallettim ve remzi hocadan allah razı olsun tabi remzi hoca çok büyük bir faktör yalnız kendinizinde isteyip ve hocanın her dediğini yapmak koşuluyla başaramamak gibi bir durum olmaz. tekrar teşekkur ederim