Yükleniyor...

Remzi Hoca

Online YÖKDİL Eğitimleri

Sıfırdan ya da belirli bir seviyede olup sınava hazırlanmak isteyenlerin katılabileceği online YÖKDİL eğitimleri evinizin rahatlığında ve konforunda size YÖKDİL’e hazırlanma imkanı sunar.
Online YÖKDİL
YÖKDİL, önceleri Ankara Üniversitesi ve Anadolu Üniversitesi’nin işbirliğinde düzenlenirken artık yılda iki defa ÖSYM tarafından sosyal bilimler, fen bilimleri ve sağlık bilimleri olmak üzere 3 alanda yapılacak bir yabancı dil sınavıdır. Adaylar YÖKDİL’e kamu kuruluşlarına yerleşmek ve dil puanını belirlemek için girmektedir. YÖKDİL’e ister evden kendi çabalarınızla ister fiziksel bir kursa giderek isterseniz de popülerliği giderek artan online YÖKDİL eğitimleriyle hazırlanabilirsiniz.

Online YÖKDİL kursları adayların YÖKDİL hazırlık süresinde karşılaşabileceği tüm zorluklara göre hazırlanmış sanal sınıflardan oluşan platformlardır. Online YÖKDİL eğitimleriyle evinizin rahatlığında hem daha az para ve emek harcayarak hazırlanır hem de dersleri dilediğiniz kadar izleyerek sınava hazırlanırsınız.

Online YÖKDİL kurslarına dilediğiniz yerden dilediğiniz zaman ulaşarak YÖKDİL Sosyal Bilimler, YÖKDİL Sağlık Bilimleri ve YÖKDİL Fen Bilimleri alanlarından size uygun olan alana hazırlanamaya başlayabilirsiniz. Hiç İngilizce bilmiyor oluşunuz ya da YÖKDİL’de puan artırmak istemeniz fark etmez online olarak hazırlanmak için internetinizin olması yeterlidir.

Birçok yerde online eğitimin yararlılığı ya da etkisi tartışılmaktadır. YÖKDİL'e fiziksel bir kursa gitmek yerine online olarak hazırlanan bir aday en çok zamandan tasarruf etmesinin yanında paradan da tasarruf edecektir. Ayrıca online YÖKDİL eğitimlerinde bir online platforma bağlanarak anlamadığınız, takıldığınız ya da tekrar izlemek istediğiniz bir dersi hiçbir kısıtlama olmadan tekrar tekrar izleyebilirsiniz.

En iyi online YÖKDİL kursu kişiden kişiye değişmekle birlikte Remzi Hoca online YÖKDİL kursları adaylara sıfırdan başlayarak Sosyal Bilimler, Sağlık Bilimleri ya da Fen Bilimleri alanlarına eksiksiz bir şekilde hazırlanma imkanı sunar. Ayrıca www.remzihoca.com'un geliştirmiş olduğu Online YÖKDİL platformu sayesinde YÖKDİL hazırlık süresince ihtiyaç duyabileceğiniz YÖKDİL kelimeleri, YÖKDİL soru tipleri, YÖKDİL deneme sınavları gibi noktalara özel dersler, kaynaklar size sunulurken aynı zamanda bireysel olarak çalışmanız için geliştirilmiş özel uygulamalarla eğitimleriniz eksiksiz hale gelir.

Online YÖKDİL İle İlgili Yazılar

Tümünü Gör

YÖKDİL (Yükseköğretim Kurumları Yabancı Dil Sınavı) Katılımcı Görüşleri

Feride O.
MARDİN 19/04/2023 22:17
Remzi hoca sayesinde bu sınavı geçmiş biri olarak, tamamen Remzi hocanın dediklerine uyarak, ödevlerimi zamanında yaptım, dersleri düzenli takip etmeye çalıştım ve ösym kelimelerini düzenli çalışmaya gayret ettim. Remzi hoca harika bir rehber, kendinizi onun yönlendirmesine bıraktığınızda kesinlikle oluyor bu iş. Ben daha önce de bir kez sınava hazırlanıp geçememiştim, keşke Remzi hocayla daha önce tanışsaydım. Disiplini ve keyifli ders anlatımını ancak deneyimleyen bilir.
Hasret I.
SİVAS 19/04/2023 19:02
Geçtiğimiz yaz aylarında Remzi hoca platformunda hedefine ulaşan arkadaşların yorumlarını okurken acaba bende yorum yazabilecek puanı alabilir miyim diye düşünüyordum. Hedefim 55 puandı ama ben 67,5 aldım. Tabii ki bu Remzi Hoca sayesinde oldu. Remzi hoca ve ekibine çok teşekkür ederim.
Taha O.
TOKAT 18/04/2023 01:39
Merhabalar. Daha önce girmediğim YÖKDİL sınavından 72,50 aldım. Daha önceleri uzaktan eğitimle olmaz diyenlere çok rastladım. Şimdi sosyal medyada veya çevremde karşılaştığım herkes nasıl yaptığımı soruyor. Bende tabi ki Remzi Hoca'yı öneriyorum. Remzi Hoca'nın takip etmenizi istediği programı takip etmelerini öneriyorum. Çünkü Remzi Hoca adeta sınava öğrencinin gözüyle bakıyor, eğitim sürecine öğrenciyi aktif ederek süreci ilerletiyor ve belki de en önemlisi; Remzi Hoca'nın öncelikli olarak öğrenciyi önemseyen tavrı. Elbette bu yöntemle düzenli takip eden birisi için başarı da kaçınılmaz oluyor. Remzi Hocam ve ekibine benim için korkulu bir rüya olan Yökdil sınavından ilk girdiğim sınavda başarılı olmamı sağladıkları için çok çok teşekkür ediyorum. Hayatımın en büyük "iyiki"lerinden biri oldunuz.
Cansu A.
ZONGULDAK 16/04/2023 16:49
Canım Remzi hocam her zaman yanımda oldu ve destek oldu sayesinde 2023 yökdil sınavından 62.5 alarak doktora yapmaya hak kazandım.
Hatice .
14/04/2023 14:05
42 yaşındayım, kendi dönemimizin düz liselerinden am, is, are seviyesinde ingilizce ile mezun oldum. Remzi Hoca'yla sıfırdan baslayarak 5 aylık bir çalışmanın sonucu olarak yökdil sınavından 81 puan aldım.Üstelik yoğun çalışma temposundan dolayı sadece dersleri kayıttan dileyip, ödevleri yaparak bu sonuca ulaştım. Remzi hoca ya emekleri için çok teşekkür ederim .
Gökhan Ç.
KONYA 14/04/2023 12:20
Öncelikle bu zorlu yola çıkacak olan arkadaşlara tavsiyem şudur ''Yol çok zor ancak aşılmaz değildir''. Remzi hoca bu yolda bizim rehberimiz oldu. bir asker gibi dediklerini yaptık ve başardık. Bizden öncekiler gibi başardık bizden sonrakilerde başaracaktır. Remzi hocaya sonsuz teşekkürlerimi sunarım.
Gülsüm K.
İSTANBUL 14/04/2023 12:11
Egitimler ve desteginiz icin tesekkur ederim ders videolarimi duzenli izleyerek zaman zaman zor surecte kopmalar olsa bile ozet net anlatimlariniz kaynaklariniz soru cozum yontemleriniz sayesinde hedefime ulastim.saglik yokdil 85 puan aldim simdi sira da yds hedefi var :) Sistemde emegi gecen herkese tesekkurler
Tolga A.
NİĞDE 14/04/2023 12:05
İngilizce öğretiyorlar. 0 'dan 88.75 aşdım Yökdil sınavından. Eğer tekrar lazım olursa yine Remzi Hoca'dan alacağım. Türkiye'de tek bence.
Nursel G.
Eskişehir 14/04/2023 12:01
Başta Remzi hoca olmak üzere kendisine ve ekibine ilgisi ve alakası için çok teşekkür ederim. Her iletişime geçtiğimde gerçekten samimi ve ilgili davranarak kafamdaki soru işaretlerini giderdiler. Sıfırdan başlayan son sınıf öğrencisiyim bu tempolu süreçte sınav, ödev, gece nöbetleri derken remzi hocanın videolarının tamamını izleyip dediklerini yaparak ( ödevlerde eksiğim olsada ) kısa bir sürede 55 puan aldım. Tekrardan çok teşekkür ederim, arkadaşlarımı da tebrik ederim:)
Tuba S.
NİĞDE 14/04/2023 11:57
Ben ingilizcesi çok kötü bir olarak remzi hocadan yds\yökdil basıcs ve soru tipleri paketini almıştım düzenli çalışmadığım halde yökdilden 55 aldım bana 50 yetiyordu remzi hocaya ve ekibine çok teşekkür ederim
Erdem A.
ANKARA 14/04/2023 11:49
2023/1 YÖKDİL Fen Bilimleri Sınavından 96,25 puan aldım. Gerçekten çok başarılı bir platform. Remzi Hocamız alanında en iyisi. Hedefinize ulaşmanız için Hocamızın verdiği programa fedakarlıkla uymanız gerekiyor. Remzi Hoca ve ekibine çok teşekkür ederim.
Melis Ş.
KOCAELİ 14/04/2023 11:48
Remzi hocama ne kadar teşekkür etsem az gelir. 63,75te kalmama üzülmedim bile. Kesinlikle Remzi hocayla devam edeceğim. Eminim 80 de olur 90 da. Çünkü bundan 5 ay önceki puanım 37,50ydi. Doğru ve yanlış sayısı neredeyse tersine döndü. Sınava daha iyi hazırlanma şeklini hiç görmedim. Müthiş bir sistem, müthiş bir özveri. Müthiş bir hoca.
Nİhal B.
14/04/2023 11:43
merhabalar, remzi hocaya çok teşekkür ederim. sınavdan istediğim puanı almam için kendisinin söylediği her şeye harfiyen uydum ve 90 puan aldım. emekleri için kendisine tekrar ve tekrar teşekkür ederim.
Hakan K.
06/04/2023 13:27
Hocaya teslim olup ne derse yapan bi insanın istediği puanı almama şansı yok. Şunu net olarak söyleyebilirim hoca gerçekten samimi olarak öğrencisine öğretmek istiyor, bir şeyler katmak istiyor. Hocama ve ekibine her şey için çok teşekkürler.
Şevin Y.
DİYARBAKIR 26/09/2022 18:11
ilk girdiğim yökdilde ihtiyacım olan 60 puanı almamı sağlayan remzi hocam ve ekibine teşekkür ederim. Daha önce yds denemem oldu fakat 30 aldığım için ümidim yoktu. ingilizce çözemiyorum demek ki ben ingilizce anlamıyorum diyordum. internette kurs almamak için direnip maalesef yanlış yönlendiğim videolarla işimi zorlaştırırken, remzi hoca çıktı karşıma. Henüz öğrenci olduğum için fiyatı fazla gelmişti. Meğer inanılmaz uygunmuş. Sunduğu imkanların yanında hocamızın derse verdiği değer ve öğretme arzusu ister istemez sizi derste tutuyor. Sadece verilen ödevleri yapın ve dersi derste dinleyin inanın başarıyorsunuz.
Ramazan T.
26/09/2022 00:37
RH ailesine çok teşekkür ederim. İstediğim puana ulaştım ve 78,75 puan aldım. Israrla etrafımdaki kişilere Remzi hocayı öneriyorum ve diyorum ki hocanın derslerini takip edin, ödevlerini yapın, dedikleri herşeyi yapın diyorum. Hoca istemeseniz de konuları, soru tiplerini öğretiyor. Kesinlikle Remzi hoca diyorum...
Ezgi T.
23/09/2022 16:24
RH ailesine çok teşekkür ederim hedefim 50 almaktı hocam sayesinde 62.5 aldım. Konuları çok net gereksiz bilgi olmadan anlatıyor ve soru çözümleri yaparken verdiği ipuçlarıyla kolay çözümleri öğrenmiş oluyorsun. Dersleri zamanında dinleyip ödevleri yapanların istediği puana ulaşacağını düşünüyorum. Tekrar çok teşekkürler.
Abdulkerim A.
MARDİN 22/09/2022 01:30
Merhaba, Sıfırdan başladım Mardin’de aile hekimliği yapıyorum tavsiye üzerine kaydoldum oruç ayında hiç ders çalışmadım videoların yüzde 70 ni izledim sürem buna yetti.. biraz derste çalıştım gerçekten Remzi hoca çok süper anlatıyor sınavım kötü geçmesine rağmen sürem yetmemesine rağmen 56,25 aldım sonuçta bana 50 yetiyor teşekkürler Remzi hocam şiddetle tavsiye ediyorum…
Okan Y.
18/09/2022 14:31
Bir yıldır ailesel olarak yaşadığım ciddi sağlık sorunlarına rağmen Remzi hoca ve emekleri sayesinde 50 puan alıp il olarak amaçladığım öğretim görevlisi kadrolarına başvuru yapabiliyorum. Herşey için sonsuz teşekkür ederim hocam. Bu şimdi ki hedefim yine sizin eğitimleriniz ile 65 ve üstü inşallah. ?
Eyüp Y.
KARAMAN 10/09/2022 15:57
Remzi hocayla 2017 yılında tanışmıştım 5 sene önce sıfırdan başlamama rağmen YÖKDİL sınavından 77.5 puan almıştım. Bu sene puanımı yenilemek için tekrardan YDS hazırlık paketi almıştım. Ancak elde olmayan sebeplerle 2.5 aylık gibi bir süre çalışabilmiştim. Yoğunluğum sebebiyle sınava 2 ay kala çalışmamı bırakmıştım. Ancak kendimi denemek için girdiğim YÖKDİL sınavında 86.25 gibi bir puan almak benim için çok şaşırtıcı bir sonuç oldu. Bu kadar yüksek almamın sebebini daha önce Remzi hocanın bende yapmış olduğu temele buluyorum. Bu kadar az çalışıp da böyle bir puan alabilmenin başka bir açıklaması yok bana göre. Remzi hoca ve ekibine bana kattıkları için teşekkür ederim.