Yükleniyor...

Remzi Hoca YDS - YÖKDİL Bayram Kampanyası Katılım Koşul ve Kuralları

Remzi Hoca YDS - YÖKDİL Bayram Kampanyası Katılım Koşulları ve Kuralları ile ilgili bu yazımızı inceleyerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Remzi Hoca YDS - YÖKDİL Bayram Kampanyası Katılım Koşul ve Kuralları
2024-06-10 - 2024-06-16

www.remzihoca.com sitesinde 10 Haziran 2024 - 16 Haziran 2024 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Remzi Hoca YDS - YÖKDİL Bayram Kampanyası indirimlerinin oranları ve kullanım şartları bu metinde açıklanmaktadır. 10 Haziran 2024 - 16 Haziran 2024 tarihlerinde uygulanacak indirimler “Remzi Hoca YDS - YÖKDİL Bayram Kampanyası” adı altında yapılacak olup bu isimle anılacaktır.

 

 

1. GENEL İNDİRİMLER

Remzi Hoca Bayram Kampanyası boyunca uygulanacak olan indirimlere herkes katılabilecektir.

Önemli Not: Remzi Hoca YDS - YÖKDİL Bayram Kampanyası dahilinde genel indirimler “geçmiş dönem” derslerinde ve ders notlarında geçerli olmayacaktır. (2024 İlkbahar Grupları)

 

2. ÇARK İNDİRİMLERİ

Remzi Hoca YDS - YÖKDİL Bayram Kampanyası altında düzenlenecek olan Çark İndirimlerinin kullanım ve katılım koşulları ise şu şekildedir;

 

a. Çark İndirimleri, Remzi Hoca YDS - YÖKDİL Bayram Kampanyası indirimleri kapsamında 10 Haziran saat 00.01’de aktif olacak ve 16 Haziran saat 23.59’a kadar devam edecektir.

b. İndirimler 2024 Sonbahar YDS-YÖKDİL Çalışma Paketleri, Online Dersler, Kitaplar, Yardımcı Kaynaklarda kullanılabilecektir.

c. Bir kişi aynı cihaz üzerinden çarkı sadece 1 kere çevirme hakkına sahip olacaktır.

ç. Bir kişi çarkı çevirmeyip kapatarak indirim şansını kullanmadıysa aynı cihazdan çarkı tekrar görebilmek için bir sonraki çark gününü beklemek zorundadır.

d. Eski katılımcı indirimi sadece online dersler ve çalışma paketlerinde geçerlidir.

e. İndirimler 2024 İlkbahar eğitimlerinde geçerli olmayacaktır.

f. Çark indirimlerinin geçerli olabilmesi için minimum sepet tutarı 500 TL ve üzeri olmalıdır.

 

www.remzihoca.com kampanyada değişiklik yapma, kapatma gibi tüm haklarını saklı tutar.

Platformumuzu incelediniz mi?

Sizi sınavlara eksiksiz hazırlamak için , derslerimizin yanında kelime çalışmanıza, okuma yapmanıza , test ve deneme çözmenize ,tüm kitaplarınızı her yerden erişmenize olanak sağlayan eşsiz bir platform sunuyoruz.

ÜCRETSİZ DENE
Remzi Hoca Platformları
Talebiniz başarıyla gönderildi!
Biz Sizi Arayalım?

Dersler, uygulamalar ve platform hakkındaki sorularınızın cevaplarını anında alın!