Yükleniyor...
2024 Sonbahar YDS+YÖKDİL Hazırlık Grubu
YDS+YÖKDİL Akademik Çeviri Grubu
Birlikte Verilecek Ürünler:
Wordy
Wordy
Sözlük
Sözlük
Test
Test
Okuma
Okuma
Deneme
Deneme
İpucu Havuzu
İpucu Havuzu
Digibook
Digibook

YDS+YÖKDİL Başlangıç Eğitim Seti

EĞİTMEN
Remzi Hoca
TOPLAM DERS SAATİ :
256
KULLANIM SÜRESİ
7 Ay
İlk ders başlama tarihinden itibaren 7 ay.
YDS+YÖKDİL Hazırlık Grubu ile Akademik Çeviri grubunun birleşimi olan bu eğitim seti; İngilizce temeli olmayan katılımcılarımıza, YDS ve YÖKDİL’e sıfırdan hazırlanmalarını sağlayan kapsamlı bir eğitim programı sunar.
PAKET İÇERİĞİ
2024 Sonbahar YDS+YÖKDİL Akademik Çeviri Grubu
2024 Sonbahar YDS+YÖKDİL Akademik Çeviri Grubu
Kayıttan
6232,47 TL
2024 Sonbahar YDS+YÖKDİL Hazırlık Grubu
2024 Sonbahar YDS+YÖKDİL Hazırlık Grubu
Kayıttan
14933,77 TL
ÜCRETSİZ KARGO
21166,23 TL
13758,05 TL
%35
Tek Kullanıcı
Kullanıcı Sayısı

Çeviri Çalışmaları İle Desteklenmiş Sıfırdan İleriye YDS+YÖKDİL Hazırlığı:

 

YDS+YÖKDİL Başlangıç Eğitim Seti!

YDS ve YÖKDİL’e sıfırdan hazırlanmak isteyen adaylara Akademik Çeviri dersleri ile desteklenmiş kapsamlı bir program sizleri bekliyor.

 

 

Kimler İçin Uygundur?

·      Daha önce YDS ve YÖKDİL’e girmemiş olan adaylar,

·      Sınava girmiş fakat 50’den az puan almış olanlar,

·      YDS’ye sıfırdan hazırlanmak isteyenler,

·      YÖKDİL’e sıfırdan hazırlanmak isteyenler,

·      Hem YDS hem de YÖKDİL’e girmek isteyen adaylar için uygundur.

 

 

Eğitim Süreci

İngilizce temeli olmayan katılımcılarımıza her iki sınavda başarıya ulaştıran bilgi, teknik ve tecrübeyi 4 aşamada aktarıyoruz. 

1.    Aşama: YDS-YÖKDİL Temel Hazırlığı:

YDS ve YÖKDİL sınavları için ihtiyacınız olan bütün gramer bilgisini, kelime yapılarını, cümle yapılarını, çeviri ve sınav soru tiplerinde gerekli alıştırmaları bu aşamada öğreneceksiniz. Bu aşama, katılımcılarımızın eğitim sürecinin verimli geçmesi için önemli bir altyapı kazandırır.

 

2.    Aşama: YDS-YÖKDİL Çeviri Çalışmaları:

YDS-YÖKDİL Temel Hazırlık dersleri ile birlikte ilerlenecek bu aşamada, dil bilgisi konu başlıkları ile en basitten zora doğru tüm cümle yapılarını tanıyıp, her bir yapının İngilizceden Türkçeye nasıl çevrileceğini öğrenirsiniz. Kısa ifadelerin çevirisi ile başlayan grup, bağlaçlarla bağlanmış ve iç içe geçmiş cümle ve paragraf yapılarına kadar giden bir seviyeye sahiptir. Çeviri çalışmaları sınav hazırlığınıza çok fayda sağlayıp soruları daha iyi yorumlama yeteneği kazandıracaktır.

 

3.    Aşama: YDS-YÖKDİL Soru Tipleri:

Bu aşamada YDS ve YÖKDİL sınavlarında çıkmış bütün soru tiplerinin analizini yapıp soruların etkili çözüm yöntemlerini öğreneceksiniz. Aynı zamanda her bir soru tipinden daha çok soru çözerek soru tiplerinde daha bilgili olmanız ve her duruma karşı hazırlıklı olmanız sağlanır.

 

4.    Aşama: YDS-YÖKDİL Deneme Çözümleri

Sınav tarihlerinden hemen önce hem YÖKDİL hem de YDS için sınav tecrübesinin kazandırıldığı bu aşamada ÖSYM ile birebir tutarlı özgün deneme çözümleri ve bu denemelerin detaylı analizleri yapılır. Bu aşama, doğru sayıları, süre disiplini ve kondisyonu gibi katılımcılarımızın sınav atmosferine tam anlamıyla hakim olmalarını sağlar.

 

4 aşamadan sonra artık her iki sınava da hazırsınız!

Çünkü YDS ve YÖKDİL için gereken dil bilgisi, çeviri çalışmaları, soru tipleri ve deneme çalışmalarını tamamladınız.

 

 

Öne Çıkan Özellikler

Remzi Hoca eğitim platformu, sınav engelini aşmak isteyen adaylar için etkili çözümlerle öne çıkıyor.

 

1.    Remzi Hoca Uzmanlığında Sınav Hazırlığı

Remzi Hoca'nın 15 yılı aşkın deneyimi, özel sınav stratejileri ve 60 binden fazla öğrenciye ulaşmış başarıları ile bilinen uzmanlığı, size sınavlara odaklanmış etkili bir hazırlık süreci sunacak.

 

2.    Gruba Özel & Müfredata Uygun Ders Kitapları (Ücretsiz)

Grubunuza özel ve güncel müfredata uygun hazırlanmış ders kitaplarınız dersler başlamaya yakın evinize kadar tamamen ücretsiz kargolanacaktır. Ders kitaplarınız yılların tecrübesi ile en verimli çalışmayı yapmanız için özenle hazırlanmıştır.

 

3.    Profesyonel Eğitim Platformu

YDS ve YÖKDİL’de eşi olmayan bu eğitim platformunda katılımcılarımızın çalışma performansını en üst seviyeye çıkaracak bazı araç ve uygulamalara sahip olurlar. 

Bu platformda;

·      Tüm eğitim içeriklerinize, ders kayıtlarınıza ve ders kitaplarınızın dijital versiyonlarına ulaşabilecek,

·      Tüm derslerinizi tek ekrandan takip edebilecek, kaçırdığınız dersleri sonradan izleyebilecek,

·      Takıldığınız herhangi bir konuyla alakalı sorularınızı iletebilecek,

·      Size özel dijital kelime defteri ve not defteri tutabileceksiniz.

 

4.    Çalışma Veriminizi Artıran Dijital Uygulamalar

Kişiselleştirilmiş bir yabancı dil öğrenim deneyimi sunan yüksek teknoloji ürünü uygulamalarımız ile bütüncül bir eğitim sunuyoruz.

·      Okuma Uygulaması: Sınavda en çok çıkan konulardan hazırlanan farklı seviyelerdeki metinleri sadece okumakla kalmaz, okuduğunuz metinleri cümle cümle çevirileri ile öğrenebilirsiniz.

·      Wordy Uygulaması: Sınavlar için kelime haznenizi geliştirebilir, kelimeleri, collocation ve preposition kullanımları ile birlikte daha etkin şekilde öğrenebilirsiniz.

·      Sözlük Uygulaması: Sınav kazandıran sözlük uygulamamız ile bir kelime hakkında öğrenmeniz gereken tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

·      İpucu Havuzu Uygulaması: Kullanıcıların sınav stratejileri, YDS ve YÖKDİL'de çıkan soru tiplerine, gramer konularına ve kelimelere dair kısa ve öz bilgilere ulaşabileceksiniz.

·      Test Uygulaması: YDS ve YÖKDİL’de sorulan her bir soru tipine yönelik dijital testler bulabilir, eksik olduğunuzu düşündüğünüz herhangi bir soru tipine daha yoğun çalışmak için testleri çözebilirsiniz.

·      Deneme Uygulaması: ÖSYM tarafından uygulanan e-YDS sistemiyle neredeyse aynı deneyime sahip bir online deneme uygulamasıdır. Deneme sınavlarını tamamladıktan sonra bu sınava dair açıklamalı cevap anahtarı ve soruların kelime listelerine ulaşabilirsiniz.

 

5.    BONUS - Eğitim Danışmanlığı ve Canlı Destek

Tüm eğitim sürecinizde, herhangi bir problem yaşamanız durumunda günde 16 saat canlı destek hizmeti veren ekibimize kolaylıkla ulaşabileceksiniz. Aynı zamanda isteğe bağlı ücretsiz bir şekilde motivasyon ve eğitim takip aramaları alıp daha verimli bir hazırlık yapabileceksiniz.

 

6.    BONUS - İnteraktif Sosyal Gruplar

Günlük ödevlerinizi, aklınıza takılanları ve sorularınızı paylaşıp geri bildirim alabileceğiniz eğitime özel etkileşimli Whatsapp & Telegram grupları sizi bekliyor.

·      (Yardımlaşma - Motivasyon - İletişim) Hepsi için harika bir ortam inşa ediyoruz.

Unutmayın ki bizim amacımız katılımcılarımızı hedef puanlarına ulaştırmaktır.

Bunun için yapılabilecek her şeyi yapmaya kararlıyız.

 

Çünkü;

''Sizin başarınız, bizim hikayemiz!''


Hediyeler

1.    Hediye Kelime Dersleri

2.    Güncel Müfredata Uygun Ders Kitapları & Dijital Kullanımları

·      YDS/YÖKDİL Basics Ders Notu

·      YDS/YÖKDİL Academic Translation Ders Notu

·      YÖKDİL Question Types Ders Notu

·      YDS Question Types Ders Notu

·      YÖKDİL Deneme Sınavları Ders Notu

·      YDS Deneme Sınavları Ders Notu

3.    Platform Uygulamaları

·      Ders

·      Digibook

·      Sözlük

·      Döküman

·      Wordy (Bonus İçerik)

·      Okuma (Bonus İçerik)

·      İpucu Havuzu (Bonus İçerik)

·      Test (Bonus İçerik)

·      Deneme (Bonus İçerik)

Rabia Y.

4 AYDA SIFIRDAN 55 ALMAK İSTEYENLER İYİ OKUSUNLAR. Öncelikle Remzi Hoca bir yds/yökdil öğrencisinin başına gelen en güzel şeydir. :) çünkü sizin nerede yanlış yapacağınızı dahi biliyor o sebeple tüm anlatım tarzını ve yöntemlerini buna göre uyguluyor. Ben ilk sınava girdiğimde 16 aldım sonra piyasadaki bütün kursların demo derslerini izledim ve en iyi anlatım tarzının Remzi Hoca olduğunu farkettim üstelik derslerde espri bile yapıyor :) Sıfır seviyeden derslere başladık 3 ay kelime ezberi yaptım ama bütün dersleri takip ettim ve ödevleri birebir yaptım. Şimdi 70 almak için yine Remzi Hoca'yla devam ediyorum ondan ders alarak hedefime ulaşacağımı düşünüyorum. ÖZETLE, günde 4-5 saat çalışıp dersleri takip edip ödevleri yapan birisi sıfırdan 55 seviyesine çok rahat ulaşır. Gelelim neden Remzi hocadan ders almanız gereken diğer maddelere; sistemden bir soru sorduğunuzda hemen geri dönüş alabiliyorsunuz. Sistemin ara yüzü çok iyi bir kere bile ders takılmadı. Ayrıca dersle birlikte size kelime dersi gibi ekstra offline dersler de veriliyor. Remzi hoca ile sürekli iletişim halindesiniz sadece sistemden değil telefon ile de ulaşabiliyorsunuz. ayrıca canlı destekteki arkadaşlar çok iyi bir şekilde sorunlarınızı çözüyorlar (kargoyu acil istemiştim hemen ertesi gün kargoya verdiler). ayrıca sistemin en güzel yanlarından birisi eğitim koçunuzun olması. istediğiniz zamanlarda sizinle düzenli olarak görüşüyor ve hem motive ediyor hem de seviyenizi değerlendiriyor. Biraz uzun oldu ama ilk defa kurs alacaklar için uzun yazdım çünkü bende kurs almadan önce her ayrıntıyı bilmek isteyenlerdendim :) Tekrardan Remzi Hocam ve ekibine sonsuz teşekkürler

19/03/2024 22:27 BALIKESİR
Selen S.

Ben YDS veya YÖKDİL sınavlarından 50 üstü almayı hedefliyordum. Kasım ayında e-ydsden 33, aralık ayındakinden ise 40 almıştım. Sonra sınav üzerinden daha çok çalışmaya başladım. Remzi hocanın Yökdil fen bilimleri denemesini aldım. Çözdükten sonra teker teker kelimelerini yazdım, eksik olduğum konulara baktım. Denemelerdeki netlerim çok dalgalanıyordu. İlk denememde 54 aldım. Sonrasında 58, 64, 56, 72, 68, 66 şeklinde ilerledi. Ösym sayfasında yayımlanan sınavlarda da benzer notlar alıyordum. Ve sonuçta E-YÖKDİL den 76,25 aldım. Çalışma sürecimde Remzi Hoca denemelerinden yararlandığım için çok memnunum teşekkür ederim.

17/03/2024 18:57 ANKARA
Oğulcan K.

İngilzce dil bilgisi düzeyim berbat derecedeyken Doktora eğitimine başlamak ve Araş. Gör. kadrosuna başvuru yapabilmek için İngilizce eğitim almam gerekiyordu. Bu noktada günlerce yaptığım araştırmalar sonucunda Remzi Hoca'dan Sıfırdan İleri düzeye (çeviri paketi de dahil) paketlerini almaya karar verdim. Aktif olarak icra ettiğim mesleğim öğretmenlik de dahil tüm her şeyden istifa ederek 2023 Eylül 25 itibariyle temel seviyenin ilk dersinden başladım ve 24 Şubat (YÖDKİL'den bir gün öncesi) akşamı itibariyle tüm videoları, ödevleri, soruları ve deneme sınavlarını bitirdim. 5 aylık bir süreçte sıfırdan en son aşamaya gelecek kadar mükemmel bir ingilizce seviyesi yakaladım. Dilediğim akademik makaleyi, kitabı okuyabiliyor olma seviyesine ulaştım. 5 aylık kısacık bir süreçte nasıl sıfırdan ileri düzeye geldim, sınava girerek tüm soruları vaktinde yetiştirdim ve 2024 YÖKDİL/1 sınavından 70 puan aldım, anlamadım (daha önceki sınavdan 16,25 puan almıştım). Bu noktada, sanırım Remzi hocanın dediklerini birebir yapmış olmamım meyvelerini topladığımı düşünüyorum. Şimdiki hedefim ise önümüzdeki İngilizce sınavlarına birazcık daha çalışarak 90+ puan almak.. Netice itibariyle diyeceğim o ki; kim İngilizce sınavına hazırlanmayı düşünüyor ve aklında en ufak bir endişe yatıyorsa, hiç düşünmeden Remzi Hoca'dan eğitim alsın, lütfen.

17/03/2024 15:29
Fatih .

Basic derslerini alıp sınava girmiştim 1 yıl önce 47.5 almıştım. 2024 YÖKDİL 1 den Deneme ve Soru Grubunu alarak 66.25 aldım. Çok teşekkür ederim Hocam, değerli çabalarınıza. YDS den 90 almak için yine geleceğim inşallah. İyi ki varsınız...

14/03/2024 15:23 ERZURUM
Vahit Y.

Sınavdan dilediğiniz puanı almak için ihtiyacınız olan 2 şey var. Bunlardan birincisi asla vazgeçmeyerek gayretinizi sürdürmek, diğeri de Remzi Hocanın dediklerini birebir uygulamak. Bunun dışında hangi seviyede olduğunuz hiç önemli değil. Bu yolda yaşadığınız her şeyin defalarca birileri tarafından yaşandığına emin olabilirsiniz. O yüzden RH'ya inanın yeter. O size gerekli olan her şeyi verecektir.

14/03/2024 12:12 İSTANBUL
Asli Y.

Offline dersleri kayıttan dınleyıp ustelık gerıden geldıgım halde sadece online soru cozum grubuna katılarak hedefime ulastım. Tam artık bosver demekkı olmayacak dedigim noktada arkadas tavsıyesi ıle rh platformuyla tanıstım. Ne sadece taktik ne sadece gramer ne sadece soru cozmek vs... hepsini oyle güzel harmanlamıs ki sistemleri .. sıfırın altında oldugum ingilizcede artık ceviri yapıyorum Akademık ceviri noktasında da cok sıstemlı cok güzel bir çalışma programı var İnsan olarak ta cok naif cok tatlı dili sevdiren biri.. herkese tavsıye ederım. İyiki denemişim sadece sınav gecmedım bır dili kısa surede epeyce çözdüm diye dusunuyorum mınnettarım :)

14/03/2024 08:14
Özlem A.

Yökdil sınavına ilk girişimde derslere giremedim ve sadece sınavdan bir hafta önce Remzi hocanın sözlükte yazan kelimelerini ezberledim ve 46,25 aldım. Son sınavdan önce temel hazırlık grubundaki dersleri bir kez dinleyebildim, akademik çeviri ve yökdil derslerini maalesef dinleyemedim, son bir buçuk ay hiç çalışmama rağmen yökdil den 55 aldım. Eminim tüm dersleri dinlemiş olsaydım çok iyi bir not alabilecektim. İngilizceden korkarken Remzi hocanın sistemi ile daha başarılı olabileceğime dair inancım arttı. Tüm dersleri dinleyerek sonbahar yökdil de en az 70 almayı hedefliyorum. Her şey için çok teşekkürler Remzi Hocam.

14/03/2024 06:50
Çiğdem G.

Öncelikle her şey için çok teşekkür ederek başlamak istiyorum. Ingilizcesi sıfır bi insan olarak, yökdil kursunu alıp 0 dan 62.50 seviyesine ikinci denememde beni getiren kurstur. Hocanın hakkını ömrüm boyunca ödeyemem. Iyi ki bu kursu almışım. (Ilk denememde 46.25 almıştım.) Çok düzenli çalıştım mı? Hayır. Ama remzi hocanın verdiği ödevleri günü gününe yaptım. Benim kelime eksiğim olmasına rağmen bu puanı alabiliyosam hepiniz alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken platformun her alanından faydalanmak ve remzi hocanın dediği şekilde ilerlemek. Daha önceden ingilizce bilgisi olmayan insanlar için daha faydalı bi kurs olduğunu dusunuyorum. Sınavdan çıktıktan sonra yapamadüğımı düşündüm. Ama açıklandıktan sonra 55i geçmeyi hayal edemezken nasıl 62.5 aldığıma şaşırdım. Gerçekten farkında olmadan geçiyosunuz. 62 puan size çok gelmeyebilir ama benim bölümümde 55 yeterliydi ve fazlasını aldım. En önemli nokta benim ciddi kelime eksiğim olmasına rağmen bu puanı aldım. Sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Sizi desteklemeyi ve paylaşmayı asla bırakmıcam. Bu eğitim ve hizmetin yanında fiyatlarınız o kadar düşük ki. Hiç düşünmeden herkesin denemesi gereken bi platform.

13/03/2024 00:41
Ufuk S.

Bir önceki sınavda 36 almıştım şu an 57,50 puana ulaştım. Elbette bu gelişimim çok yönlü eğitim modeli sayesinde oldu. Yüzünü görmediğimiz, şivesini kaybetmeden, doğal tepkileri ile kahkaha attıran, uyuklamamıza izin vermeden bizi diri tutan öğretmen tipolojisinin dışında duran hocamızın sesi kulaklarımda duruyor. Teşekkür ederim her şey için.Sevgiler.

12/03/2024 21:01 MUĞLA
Fatma U.

Daha önce birçok ingilizce kursu denedim fakat en öğretici ve doğru anlatımı Remzi hocam'da buldum 😊 Yökdil'den 48 küsür puan almıştım. Remzi hocamın pozitif enerjisiyle bizi motive ederek işlediği derslere elimden geldiğince girdim. Doğru bir şekilde çalışmamın karşılığında puanım 70 oldu. Teşekkür ederim 😇🙏🏻 Darısı Yds'ye 😃

12/03/2024 18:03
Hatice Ç.

Daha önce gerek başka hocalardan ders dinleyerek gerek kendi yöntemlerimle ders çalışarak girdiğim sınavlarda bir türlü 55 sınırını aşamıyordum. Bu dönem Remzi Hoca ile sınava hazırlandım; sınav tarihinin erkene alınması, sınavın önceki yıllara göre saha zor olması gibi negatifliklere rağmen 68,75 aldım. 55 alsam yeter derken 70 puanı kaçırdığıma üzülecek hale gelmek benim için çok üst düzey bir şeydi. Tek pişmanlığım yıllardır Remzi Hoca’yı duyuyorum, keşke daha önce alsaydım. Bundan sonraki hedeflerim için de Remzi Hoca’yı tercih edeceğim.

12/03/2024 17:10 KONYA
Sedanur Ü.

Merhaba Remzi hocam. Yökdil sınavından istediğim puanı henüz alamadım. Ama bunun sebebinin çalıştığım için yeterince kelime ezberi yapamamam olduğunu düşünüyorum. Ama diğer girdiğim sınavlara göre puanımı artırmış durumdayım. Platformunuz ekibiniz ve size teşekkür ediyorum. Bilgi ve donanım açısından muhteşem bir hocasınız tekrardan ders paketi alacağım zaman tartışmasız yine sizden alacağım. İngilizcesi 0 olan ben bile sayenizde hem İngilizceyi artık çok seviyorum hemde belirli bir seviyeye geldiğimi düşünüyorum. Emeğinize sağlık teşekkürler

12/03/2024 14:02 SİVAS
Kübra E.

What is your name seviyesindeyken beş ay gibi kısa bir sürede ydsden 57 aldım.Remzi hocam çok teşekkür ederim!İşi bilen insanla hedeflerinize giden yolda yürümek ne kadar önemliymiş!Acil şekilde speaking kursu talep ediyorum. :)

12/03/2024 13:51
Semire M.

Hocamm 1 aylık çalışmayla üstelik yoğun şekilde özgün tez çalışmalarıma çalışmalarına devam ediyordum kayıtların çok az bir kısmını izlememe rağmen 53,75 puan aldım. Benim için şimdilik barajı geçmek önemliydi. Şimdi de sonbahar yökdili için 70-80 almak için kayıtları sonuna kadar izleyeceğim çalışacağım Hocam . İyi ki Varsınız 🙏🙏😊😊

12/03/2024 13:19
Merve B.

Sayın remzi hocam 2.5 ay kadar bir çalışma sürem oldu ve bu süreçte aynı zamanda yüksek lisansın tempolu dersleri, sunumları ve sınavları ile birlikte sizi yürütmeye çalıştım. Bütün derslerinizi izleyememe rağmen sınavdan 60 almışım. Bu benim için üst seviye bir puandı. Her şey için çok teşekkür ederim size.

12/03/2024 12:39 KONYA
Ali ö.

Kısa sürede istediğim puanı aldım Remzi Hoca sayesinde. Kendine has tarzı ile sizi sınava çok iyi hazırlıyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

12/03/2024 12:36 KONYA
Ozcan G.

Tam bir sene önce 52,5 olan puanım remzi hocadan aldığım ders ile 15 puanlık artış işe 67,5 oldu. Aşırı yoğun bir dönemime denk geldiğ için yeterince çalışamadım. Az daha bakabilseydim eminim daha yüksek olurdu. Ancak çalışmaya devam edeceğim. Remzi hocamdan allah razı olsun. Sadece puan yükselmesi meselesi dışında süreç benim için çok öğretici olsun. Puan ihtiyacım kalmamasına rağmen kendisinden çeviri dersi alarak ingilizcemi geliştirmeye devam edeceğim. Remzi hoca kingdir, üstattır, superlative'dir :)

12/03/2024 12:31 TEKİRDAĞ
Selinay D.

Remzi Hoca'dan önce hiçbir bilgi birikimim olmadan YÖKDİL Sağlık sınavına ilk kez girdiğimde 27,5 puan almıştım. Sonrasında Remzi Hoca'nın platformuyla karşılaştım ve basic grubundan başlayarak tüm dersleri günü gününe takip ettim ve sayesinde 72,5 puanı elde ettim. Kendinizi tamamen Remzi Hoca'ya bırakın dediklerine harfiyen uyduğunuz sürece başarı da beraberinde geliyor

12/03/2024 12:07 TEKİRDAĞ
Demet A.

Remzi hocama çok teşekkür ederim istediğim puanı aldım. Kendisi işini layıkıyla yapan bir insan. Her daim kendisine minnet duyacağım. Çünkü farklı online platformlarda eğitim aldığım halde istediğim verimi alamamıştım. Burda hem çeviri yapmayı çok iyi öğrendim hem de yökdilden yeterli puanı aldım. Sağ olsun var olsun. Herkese de gözüm kapalı tavsiye ediyorum ve edeceğim :)

12/03/2024 11:49 DİYARBAKIR
İsmaİl Ç.

Hiç çalışmadan ilk sınava girişimde 25 almıştım remzi hocanın dediklerini birebir yaparak hem de 3,5 aylık kısa bir süreçte 62,5 puan aldım. Verdiğiniz emekler için çok teşekkür ederim.

12/03/2024 11:49 BİTLİS

Ders Günleri ve Saati
Detayları görüntülemek için tıklayınız.
Tarihler
29 Nisan 2024 - 28 Haziran 2024-22 Nisan 2024 - 9 Ağustos 20242 Eylül 2024 - 1 Kasım 2024
Pazartesi
2024 Sonbahar YDS+YÖKDİL Akademik Çeviri Grubu18.00 - 20.00 - 2024 Sonbahar YDS+YÖKDİL Hazırlık Grubu22.00 - 24.002024 Sonbahar YDS+YÖKDİL Hazırlık Grubu22.00 - 24.00
Salı
- - 2024 Sonbahar YDS+YÖKDİL Hazırlık Grubu22.00 - 24.002024 Sonbahar YDS+YÖKDİL Hazırlık Grubu22.00 - 24.00
Çarşamba
2024 Sonbahar YDS+YÖKDİL Akademik Çeviri Grubu18.00 - 20.00 - - -
Perşembe
- - 2024 Sonbahar YDS+YÖKDİL Hazırlık Grubu22.00 - 24.002024 Sonbahar YDS+YÖKDİL Hazırlık Grubu22.00 - 24.00
Cuma
2024 Sonbahar YDS+YÖKDİL Akademik Çeviri Grubu18.00 - 20.00 - 2024 Sonbahar YDS+YÖKDİL Hazırlık Grubu22.00 - 24.00 -
Cumartesi
- - - -
Pazar
- - - -

Desteklenen Cihazlar

Sistemimiz web tarayıcısı güncel olan bilgisayarlarda, akıllı telefonlarda, akıllı tabletlerde ve akıllı televizyonlarda kesintisiz olarak çalışmaktadır. Ancak ders ekranı en iyi haliyle bilgisayarlarda çalışmaktadır.

Kullanılan Kaynaklar

Dersler için vereceğimiz kaynaklar, ücretsiz olarak sisteminize yüklenecektir. Ayrıca ders çalışırken sadece bizim sağlayacağımız kaynakları kullanmanız yeterli olacaktır.

Yeterli Kalitede İnternet Bağlantısı

Online dersleri izlerken sorun yaşamamanız adına 8 Mbps ve üzerinde internet hızına sahip olmanız yeterlidir. Bilgisayarınızın işletim sisteminin ve internet tarayıcınızın güncel olması ile birlikte bilgisayarınızda güvenlik yazılımları kullanmanız konforlu biçimde sisteminizi kullanmanızı sağlayacaktır.

Desteklenen Web Tarayıcıları

Chrome© 
Firefox© 
Opera© 
Safari© 
Yandex Browser©

Fazladan Hizmet İçin Fazladan Ücret İstemeyiz

Ders içeriği olarak kullanılabilecek ek kaynaklar ya da yapılacak ek dersler için herhangi bir ücret talep edilmeyecektir.

Özetle

Diğer popüler web sitelerini rahatlıkla kullanabiliyorsanız, buradaki sistemimizi de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

BASILI ÜRÜNLER
EKLENECEK TUTAR
0 TL
Talebiniz başarıyla gönderildi!
Biz Sizi Arayalım?

Dersler, uygulamalar ve platform hakkındaki sorularınızın cevaplarını anında alın!